Jakub Lubojański - Franciszek Wójcik, Michał Famuła, Mateusz Bawej, Kacper Jeziorek, Rafał Sobczyk), Grzegorz Siemski (Mateusz Kiełbus), Alexander Górok, Maciej Stróżyk, Paskal Ceglarek, Paweł Dębski (Adrian Świtalski), Patryk Flak (Szymon Dankowiak)

Maciej Stróżyk
Paskal Ceglarek
MateuszKiełbus
Alexander Górok

Zmagania w I lidze trampkarzy rozpoczęli podopieczni Krzysztofa Meryka. Najdalszy wyjazd okazał się bardzo udany, choć wynik spotkania jest nieco mylący. Byliśmy piłkarsko o klasę lepsi, ale błędy popełniane w obronie to czasami był prawdziwy "kryminał". Tylko klasie Kuby Lubojańskiego zawdzięczamy, że gospodarze dopiero w przedostatniej minucie zdobyli honorową bramkę.
Wynik otworzył w 10` Maciek Stróżyk pięknym strzałem z dystansu pod poprzeczkę. Pięć minut później podwyższył Grzesiek Siemski, a na 3-0 debiutanckiego gola w trampkarzach zdobywa Paskal Ceglarek.
Po przerwie drugą swoją bramkę zdobywa Grzesiek Siemski i może udać się do szatni. Pod koniec spotkania bramkę dokłada w debiucie w trampkarzach Mateusz Kiełbus i w samej końcówce w zamieszaniu podbramkowym chwilę satysfakcji ma bardzo aktywny w całym spotkaniu Alex Górok .Mocne otwarcie sezonu, ale gra obronna zdecydowanie do poprawy, bo z lepszym rywalem dobra dyspozycja bramkarzy może okazać się niewystarczająca