Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Oleska
0:1
Cukrownik Baborów
Swornica Czarnowąsy Opole
4:3
Olimpia Lewin Brzeski
KS Krapkowice
2:2
LZS Żytniów
OKS Olesno
1:1
ZKS Motor Praszka
Sparta Prudnik
2:2
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
3:1
KS Krapkowice
LZS Żytniów
9:1
LZS Ligota Oleska
Olimpia Lewin Brzeski
0:0
Sparta Prudnik
Orzeł Źlinice
0:4
Cukrownik Baborów
LKS Atom Grądy-Goświonowice
5:2
OKS Olesno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
1:0
LZS Żytniów
LZS Ligota Oleska
3:5
ZKS Motor Praszka
Swornica Czarnowąsy Opole
1:2
Orzeł Źlinice
KS Krapkowice
1:5
LKS Atom Grądy-Goświonowice
OKS Olesno
1:0
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Swornica Czarnowąsy Opole
1:6
Sparta Prudnik
ZKS Motor Praszka
1:2
Cukrownik Baborów
Olimpia Lewin Brzeski
0:3
KS Krapkowice
Orzeł Źlinice
2:5
LZS Żytniów
LKS Atom Grądy-Goświonowice
8:1
LZS Ligota Oleska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
2:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Ligota Oleska
6:1
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Żytniów
2:1
ZKS Motor Praszka
OKS Olesno
2:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Sparta Prudnik
4:0
Orzeł Źlinice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Swornica Czarnowąsy Opole
1:3
KS Krapkowice
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
Cukrownik Baborów
Orzeł Źlinice
1:2
ZKS Motor Praszka
LKS Atom Grądy-Goświonowice
2:0
LZS Żytniów
Sparta Prudnik
2:0
OKS Olesno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Olesno
4:2
Orzeł Źlinice
LZS Ligota Oleska
5:1
Swornica Czarnowąsy Opole
KS Krapkowice
2:2
Sparta Prudnik
LZS Żytniów
4:3
Olimpia Lewin Brzeski
ZKS Motor Praszka
1:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Swornica Czarnowąsy Opole
0:2
Cukrownik Baborów
Olimpia Lewin Brzeski
0:5
ZKS Motor Praszka
Orzeł Źlinice
0:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
OKS Olesno
5:0
KS Krapkowice
Sparta Prudnik
4:0
LZS Ligota Oleska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
1:0
Sparta Prudnik
LZS Ligota Oleska
2:2
OKS Olesno
KS Krapkowice
3:0
Orzeł Źlinice
LZS Żytniów
6:1
Swornica Czarnowąsy Opole
LKS Atom Grądy-Goświonowice
8:0
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Swornica Czarnowąsy Opole
2:5
ZKS Motor Praszka
KS Krapkowice
2:2
LZS Ligota Oleska
Orzeł Źlinice
2:3
Olimpia Lewin Brzeski
OKS Olesno
1:1
Cukrownik Baborów
Sparta Prudnik
1:2
LZS Żytniów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
1:0
KS Krapkowice
LZS Ligota Oleska
4:1
Orzeł Źlinice
ZKS Motor Praszka
2:1
Sparta Prudnik
LZS Żytniów
3:0
OKS Olesno
LKS Atom Grądy-Goświonowice
10:2
Swornica Czarnowąsy Opole
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?