Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Walce
Pauza
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:4
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Piotrówka
2:0
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Stare Koźle
0:9
Koksownik Zdzieszowice
RTS ODRA KOŹLE
3:0
LKS Jedność Rozmierka
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
15:0
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
Chemik Kędzierzyn-Koźle
18:0
LZS Stare Koźle
LZS GKS Izbicko-Otmice
3:1
LKS Jedność Rozmierka
LZS Błękitni Jaryszów
1:6
RTS ODRA KOŹLE
Koksownik Zdzieszowice
2:3
LZS Walce
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
2:4
LZS Piotrówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Piotrówka
Pauza
LZS Walce
6:6
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LKS Jedność Rozmierka
2:0
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Stare Koźle
2:12
LZS GKS Izbicko-Otmice
RTS ODRA KOŹLE
9:0
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
0:4
Koksownik Zdzieszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
RTS ODRA KOŹLE
Chemik Kędzierzyn-Koźle
18:1
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
LZS GKS Izbicko-Otmice
7:2
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Stare Koźle
0:7
LZS Walce
Koksownik Zdzieszowice
5:1
LZS Piotrówka
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
0:4
LKS Jedność Rozmierka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jedność Rozmierka
Pauza
LZS Piotrówka
1:9
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Walce
1:0
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Błękitni Jaryszów
14:1
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
RTS ODRA KOŹLE
3:2
Koksownik Zdzieszowice
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
5:3
LZS Stare Koźle
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Błękitni Jaryszów
LZS GKS Izbicko-Otmice
12:1
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
Koksownik Zdzieszowice
2:2
LKS Jedność Rozmierka
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:4
RTS ODRA KOŹLE
LZS Stare Koźle
0:3
LZS Piotrówka
LZS Walce
7:0
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS GKS Izbicko-Otmice
Pauza
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:0*
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Walce
2:3
RTS ODRA KOŹLE
LZS Stare Koźle
0:6
LKS Jedność Rozmierka
Koksownik Zdzieszowice
8:0
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
0:3
LZS Piotrówka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
Pauza
LZS Piotrówka
0:2
LZS Walce
LKS Jedność Rozmierka
2:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Błękitni Jaryszów
2:3
Koksownik Zdzieszowice
RTS ODRA KOŹLE
3:0
LZS Stare Koźle
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
0:6
LZS GKS Izbicko-Otmice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Koksownik Zdzieszowice
LZS Piotrówka
1:4
LZS GKS Izbicko-Otmice
LKS Jedność Rozmierka
0:1
LZS Walce
LZS Błękitni Jaryszów
10:2
LZS Stare Koźle
RTS ODRA KOŹLE
3:1
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
0:13
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Pauza
LZS Piotrówka
0:3
RTS ODRA KOŹLE
LZS Walce
6:0
LZS Błękitni Jaryszów
LZS GKS Izbicko-Otmice
3:2
Koksownik Zdzieszowice
LZS Stare Koźle
3:2
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
0:5
LKS Jedność Rozmierka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Stare Koźle
LKS Jedność Rozmierka
4:2
LZS Piotrówka
LZS Błękitni Jaryszów
5:3
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
Koksownik Zdzieszowice
0:3*
Chemik Kędzierzyn-Koźle
RTS ODRA KOŹLE
1:3
LZS GKS Izbicko-Otmice
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
4:11
LZS Walce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Walce
Pauza
LZS GKS Izbicko-Otmice
0:9
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LKS Jedność Rozmierka
0:1
RTS ODRA KOŹLE
LZS Błękitni Jaryszów
3:2
LZS Piotrówka
Koksownik Zdzieszowice
8:1
LZS Stare Koźle
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
4:2
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
Pauza
LZS Piotrówka
2:1
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
LZS Walce
4:3
Koksownik Zdzieszowice
LKS Jedność Rozmierka
3:1
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Stare Koźle
0:3*
Chemik Kędzierzyn-Koźle
RTS ODRA KOŹLE
0:0
LZS Błękitni Jaryszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Piotrówka
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:4
LZS Walce
LZS GKS Izbicko-Otmice
11:0
LZS Stare Koźle
LZS Błękitni Jaryszów
2:1
LKS Jedność Rozmierka
Koksownik Zdzieszowice
8:1
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
0:10
RTS ODRA KOŹLE
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
RTS ODRA KOŹLE
Pauza
LZS Piotrówka
0:7
Koksownik Zdzieszowice
LZS Walce
3:0
LZS Stare Koźle
LKS Jedność Rozmierka
5:0
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
LZS Błękitni Jaryszów
3:0
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
0:12
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Jedność Rozmierka
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:1
LZS Piotrówka
LZS GKS Izbicko-Otmice
2:5
LZS Walce
LZS Stare Koźle
0:0
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
Koksownik Zdzieszowice
6:2
RTS ODRA KOŹLE
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
2:1
LZS Błękitni Jaryszów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Jaryszów
Pauza
LZS Piotrówka
- : -
LZS Stare Koźle
LKS Jedność Rozmierka
- : -
Koksownik Zdzieszowice
RTS ODRA KOŹLE
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
- : -
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
- : -
LZS Walce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
LKS Jedność Rozmierka
LZS Walce
- : -
LZS Piotrówka
LZS GKS Izbicko-Otmice
- : -
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
LZS Stare Koźle
- : -
RTS ODRA KOŹLE
Koksownik Zdzieszowice
- : -
LZS Błękitni Jaryszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Piotrówka
- : -
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
LKS Jedność Rozmierka
- : -
LZS Stare Koźle
LZS Błękitni Jaryszów
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
RTS ODRA KOŹLE
- : -
LZS Walce
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
- : -
Koksownik Zdzieszowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Koksownik Zdzieszowice
Pauza
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
LZS Walce
- : -
LKS Jedność Rozmierka
LZS GKS Izbicko-Otmice
- : -
LZS Piotrówka
LZS Stare Koźle
- : -
LZS Błękitni Jaryszów
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
- : -
RTS ODRA KOŹLE
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LKS Jedność Rozmierka
- : -
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
LZS Błękitni Jaryszów
- : -
LZS Walce
Koksownik Zdzieszowice
- : -
LZS GKS Izbicko-Otmice
RTS ODRA KOŹLE
- : -
LZS Piotrówka
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
- : -
LZS Stare Koźle
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Stare Koźle
Pauza
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Koksownik Zdzieszowice
LZS Piotrówka
- : -
LKS Jedność Rozmierka
LZS Walce
- : -
LKS IV NAPRZÓD JEMIELNICA
LZS GKS Izbicko-Otmice
- : -
RTS ODRA KOŹLE
LZS IV GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
- : -
LZS Błękitni Jaryszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?