Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
0:0
Unia Kolonowskie
Start Jełowa
1:2
Olimpia Lewin Brzeski
KS Krasiejów
2:2
LZS Skorogoszcz
Silesius Kotórz Mały
0:3
LZS Mechnice
LZS Rudniki
3:2
Żubry Smarchowice
Hetman Byczyna
1:2
Wiking Opole
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
4:5
Śląsk Łubniany
1. FC Chronstau-Chrząstowice
4:1
LZS Gronowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
3:0
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
Olimpia Lewin Brzeski
4:1
Hetman Byczyna
Śląsk Łubniany
3:0
Start Jełowa
LZS Mechnice
4:2
LZS Rudniki
Żubry Smarchowice
4:3
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Unia Kolonowskie
3:0
LZS Gronowice
LZS Skorogoszcz
2:1
Silesius Kotórz Mały
Wiking Opole
3:0
KS Krasiejów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:5
Żubry Smarchowice
Start Jełowa
4:0
MKS Wołczyn
KS Krasiejów
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:3
LZS Mechnice
Silesius Kotórz Mały
0:4
Wiking Opole
LZS Rudniki
1:1
LZS Skorogoszcz
Hetman Byczyna
0:1
Śląsk Łubniany
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
0:1
Unia Kolonowskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
0:1
Start Jełowa
MKS Wołczyn
1:3
Hetman Byczyna
Olimpia Lewin Brzeski
5:0
Silesius Kotórz Mały
Śląsk Łubniany
5:4
KS Krasiejów
LZS Mechnice
9:1
LZS Gronowice
Unia Kolonowskie
2:0
Żubry Smarchowice
LZS Skorogoszcz
2:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Wiking Opole
3:3
LZS Rudniki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:4
LZS Skorogoszcz
Start Jełowa
3:1
Unia Kolonowskie
KS Krasiejów
3:5
MKS Wołczyn
Żubry Smarchowice
0:0
LZS Mechnice
LZS Rudniki
1:4
Olimpia Lewin Brzeski
Hetman Byczyna
2:2
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
1. FC Chronstau-Chrząstowice
2:2
Wiking Opole
Silesius Kotórz Mały
1:4
Śląsk Łubniany
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
6:0
Silesius Kotórz Mały
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Śląsk Łubniany
5:1
LZS Rudniki
Start Jełowa
6:2
Hetman Byczyna
Unia Kolonowskie
5:0
LZS Mechnice
Wiking Opole
5:2
LZS Gronowice
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
3:1
KS Krasiejów
LZS Skorogoszcz
1:0
Żubry Smarchowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
0:1
Olimpia Lewin Brzeski
KS Krasiejów
5:0
Start Jełowa
1. FC Chronstau-Chrząstowice
4:2
Śląsk Łubniany
LZS Rudniki
1:9
MKS Wołczyn
Hetman Byczyna
4:1
Unia Kolonowskie
LZS Mechnice
3:2
LZS Skorogoszcz
Żubry Smarchowice
1:1
Wiking Opole
Silesius Kotórz Mały
1:6
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
3:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Olimpia Lewin Brzeski
4:1
Żubry Smarchowice
Śląsk Łubniany
7:2
LZS Gronowice
Start Jełowa
5:1
Silesius Kotórz Mały
Unia Kolonowskie
2:1
LZS Skorogoszcz
Wiking Opole
2:1
LZS Mechnice
Hetman Byczyna
4:6
KS Krasiejów
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
4:1
LZS Rudniki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesius Kotórz Mały
1:2
Hetman Byczyna
LZS Rudniki
2:5
Start Jełowa
LZS Gronowice
3:2
MKS Wołczyn
KS Krasiejów
4:0
Unia Kolonowskie
1. FC Chronstau-Chrząstowice
4:3
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
LZS Mechnice
0:1
Olimpia Lewin Brzeski
Żubry Smarchowice
0:1
Śląsk Łubniany
LZS Skorogoszcz
2:1
Wiking Opole
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
3:4
Żubry Smarchowice
Olimpia Lewin Brzeski
2:3
LZS Skorogoszcz
Śląsk Łubniany
1:3
LZS Mechnice
Start Jełowa
2:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krasiejów
2:0
Silesius Kotórz Mały
Unia Kolonowskie
1:1
Wiking Opole
Hetman Byczyna
2:5
LZS Rudniki
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
3:1
LZS Gronowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
2:0
Start Jełowa
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:4
Hetman Byczyna
LZS Mechnice
2:2
MKS Wołczyn
Żubry Smarchowice
6:1
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
Silesius Kotórz Mały
0:1
Unia Kolonowskie
LZS Rudniki
2:5
KS Krasiejów
Wiking Opole
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Skorogoszcz
2:1
Śląsk Łubniany
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
0:2
LZS Skorogoszcz
Śląsk Łubniany
3:5
Wiking Opole
Start Jełowa
5:2
Żubry Smarchowice
Unia Kolonowskie
3:3
Olimpia Lewin Brzeski
Silesius Kotórz Mały
2:1
LZS Rudniki
Hetman Byczyna
1:1
LZS Gronowice
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
3:0
LZS Mechnice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
2:4
KS Krasiejów
Olimpia Lewin Brzeski
2:0
Śląsk Łubniany
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:1
Silesius Kotórz Mały
LZS Mechnice
6:2
Start Jełowa
Żubry Smarchowice
3:2
Hetman Byczyna
LZS Rudniki
1:6
Unia Kolonowskie
LZS Skorogoszcz
3:2
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
Wiking Opole
2:4
MKS Wołczyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
1:2
Olimpia Lewin Brzeski
Start Jełowa
1:4
LZS Skorogoszcz
KS Krasiejów
8:0
Żubry Smarchowice
Unia Kolonowskie
1:1
Śląsk Łubniany
Silesius Kotórz Mały
0:1
LZS Gronowice
LZS Rudniki
2:4
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Hetman Byczyna
1:2
LZS Mechnice
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
4:2
Wiking Opole
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:2
LZS Rudniki
Olimpia Lewin Brzeski
1:3
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
Śląsk Łubniany
1:2
MKS Wołczyn
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:4
Unia Kolonowskie
LZS Mechnice
4:1
KS Krasiejów
Żubry Smarchowice
4:0
Silesius Kotórz Mały
LZS Skorogoszcz
2:2
Hetman Byczyna
Wiking Opole
2:6
Start Jełowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
0:3
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Olimpia Lewin Brzeski
1:2
Start Jełowa
Śląsk Łubniany
2:0
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
LZS Mechnice
2:0
Silesius Kotórz Mały
Żubry Smarchowice
3:2
LZS Rudniki
Unia Kolonowskie
4:2
MKS Wołczyn
LZS Skorogoszcz
3:1
KS Krasiejów
Wiking Opole
5:0
Hetman Byczyna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
0:3
Unia Kolonowskie
Start Jełowa
1:1
Śląsk Łubniany
KS Krasiejów
2:5
Wiking Opole
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:3
Żubry Smarchowice
Silesius Kotórz Mały
0:6
LZS Skorogoszcz
LZS Rudniki
1:3
LZS Mechnice
Hetman Byczyna
1:5
Olimpia Lewin Brzeski
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
6:1
MKS Wołczyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
3:3
Start Jełowa
Olimpia Lewin Brzeski
0:1
KS Krasiejów
Śląsk Łubniany
0:0
Hetman Byczyna
LZS Mechnice
4:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Żubry Smarchowice
2:3
LZS Gronowice
Unia Kolonowskie
2:0
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
LZS Skorogoszcz
1:0
LZS Rudniki
Wiking Opole
2:2
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
5:4
LZS Mechnice
Start Jełowa
2:1
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
KS Krasiejów
2:3
Śląsk Łubniany
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:1
LZS Skorogoszcz
Żubry Smarchowice
1:0
Unia Kolonowskie
Silesius Kotórz Mały
0:4
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Rudniki
4:0
Wiking Opole
Hetman Byczyna
3:2
MKS Wołczyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
6:2
KS Krasiejów
Olimpia Lewin Brzeski
5:0
LZS Rudniki
Śląsk Łubniany
3:1
Silesius Kotórz Mały
LZS Mechnice
2:3
Żubry Smarchowice
Unia Kolonowskie
2:3
Start Jełowa
LZS Skorogoszcz
4:0
LZS Gronowice
Wiking Opole
0:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
1:3
Hetman Byczyna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
3:6
Wiking Opole
KS Krasiejów
2:1
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:3
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Mechnice
1:2
Unia Kolonowskie
Żubry Smarchowice
0:1
LZS Skorogoszcz
Silesius Kotórz Mały
2:0
MKS Wołczyn
LZS Rudniki
0:0
Śląsk Łubniany
Hetman Byczyna
4:2
Start Jełowa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
1:1
LZS Rudniki
Olimpia Lewin Brzeski
4:0
LZS Gronowice
Śląsk Łubniany
1:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Start Jełowa
4:6
KS Krasiejów
Unia Kolonowskie
2:0
Hetman Byczyna
LZS Skorogoszcz
1:1
LZS Mechnice
Wiking Opole
3:4
Żubry Smarchowice
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
4:0
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
2:4
Śląsk Łubniany
KS Krasiejów
5:2
Hetman Byczyna
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:2
MKS Wołczyn
LZS Mechnice
2:3
Wiking Opole
Żubry Smarchowice
3:1
Olimpia Lewin Brzeski
Silesius Kotórz Mały
1:3
Start Jełowa
LZS Rudniki
0:2
MKS II SOKÓŁ NIEMODLIN
LZS Skorogoszcz
3:1
Unia Kolonowskie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
2:3
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rudniki
1:2
Hetman Byczyna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
3:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:2
Hetman Byczyna
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
- : -
Hetman Byczyna
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
7:2
Żubry Smarchowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Mechnice
3:2
Hetman Byczyna
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
- : -
LZS Skorogoszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?