Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:6
SSKS Stal Zawadzkie
Małapanew Ozimek
2:2
Piast II Strzelce Opolskie
LKS Jedność Rozmierka
7:4
Unia Kolonowskie
Piomar Tarnów-Przywory
5:2
KS Szczedrzyk
Piast Strzelce Opolskie
8:1
KS Krasiejów
UKS Turawa
13:3
LZS Piotrówka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
4:2
UKS Turawa
Unia Kolonowskie
3:2
Piomar Tarnów-Przywory
KS Krasiejów
3:2
Piast II Strzelce Opolskie
SSKS Stal Zawadzkie
1:10
Małapanew Ozimek
LZS Piotrówka
3:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:2
KS Szczedrzyk
Piast II Strzelce Opolskie
1:0
SSKS Stal Zawadzkie
LKS Jedność Rozmierka
1:6
Piast Strzelce Opolskie
Małapanew Ozimek
16:0
LZS Piotrówka
UKS Turawa
4:6
Unia Kolonowskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
0:5
Małapanew Ozimek
Unia Kolonowskie
9:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krasiejów
7:2
SSKS Stal Zawadzkie
LZS Piotrówka
0:12
Piast II Strzelce Opolskie
Piast Strzelce Opolskie
6:0
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Strzelce Opolskie
6:0
KS Szczedrzyk
LKS Jedność Rozmierka
5:1
KS Krasiejów
Małapanew Ozimek
1:3
Unia Kolonowskie
SSKS Stal Zawadzkie
6:1
LZS Piotrówka
UKS Turawa
0:14
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
3:1
SSKS Stal Zawadzkie
Unia Kolonowskie
3:3
Piast II Strzelce Opolskie
LKS Jedność Rozmierka
6:1
Piomar Tarnów-Przywory
KS Krasiejów
13:0
LZS Piotrówka
Piast Strzelce Opolskie
14:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
3:6
Piast Strzelce Opolskie
SSKS Stal Zawadzkie
1:3
Unia Kolonowskie
LZS Piotrówka
4:6
KS Szczedrzyk
Piomar Tarnów-Przywory
2:7
KS Krasiejów
UKS Turawa
3:5
LKS Jedność Rozmierka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
9:1
Piast II Strzelce Opolskie
Unia Kolonowskie
6:1
LZS Piotrówka
LKS Jedność Rozmierka
12:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krasiejów
9:1
KS Szczedrzyk
Piomar Tarnów-Przywory
0:3
UKS Turawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
0:3
Unia Kolonowskie
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:2
Piomar Tarnów-Przywory
Małapanew Ozimek
3:5
LKS Jedność Rozmierka
SSKS Stal Zawadzkie
0:8
Piast Strzelce Opolskie
UKS Turawa
0:6
KS Krasiejów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
2:0
Małapanew Ozimek
LKS Jedność Rozmierka
3:1
Piast II Strzelce Opolskie
UKS Turawa
3:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krasiejów
8:1
Unia Kolonowskie
Piast Strzelce Opolskie
10:1
LZS Piotrówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SSKS Stal Zawadzkie
1:5
LKS Jedność Rozmierka
Piast II Strzelce Opolskie
2:0
Piomar Tarnów-Przywory
Małapanew Ozimek
5:4
UKS Turawa
KS Szczedrzyk
0:18
Piast Strzelce Opolskie
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:1
KS Krasiejów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jedność Rozmierka
2:1
LZS Piotrówka
Piomar Tarnów-Przywory
5:1
SSKS Stal Zawadzkie
UKS Turawa
2:1
Piast II Strzelce Opolskie
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:1
Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie
2:2
Unia Kolonowskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
1:6
LKS Jedność Rozmierka
LZS Piotrówka
2:12
Piomar Tarnów-Przywory
SSKS Stal Zawadzkie
3:3
UKS Turawa
Małapanew Ozimek
2:4
KS Krasiejów
Piast II Strzelce Opolskie
6:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
1:17
Piomar Tarnów-Przywory
Piast II Strzelce Opolskie
1:0
Małapanew Ozimek
Unia Kolonowskie
0:3
LKS Jedność Rozmierka
KS Krasiejów
1:4
Piast Strzelce Opolskie
SSKS Stal Zawadzkie
1:3
1. FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Piotrówka
0:6
UKS Turawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
17:0
LZS Piotrówka
Piast Strzelce Opolskie
3:1
LKS Jedność Rozmierka
Piast II Strzelce Opolskie
0:9
KS Krasiejów
Małapanew Ozimek
1:1
SSKS Stal Zawadzkie
Piomar Tarnów-Przywory
1:5
Unia Kolonowskie
UKS Turawa
11:1
KS Szczedrzyk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
1:5
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Unia Kolonowskie
2:0
UKS Turawa
KS Krasiejów
1:3
LKS Jedność Rozmierka
SSKS Stal Zawadzkie
1:0
Piast II Strzelce Opolskie
LZS Piotrówka
0:17
Małapanew Ozimek
Piomar Tarnów-Przywory
0:4
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
0:3
LKS Jedność Rozmierka
Piast Strzelce Opolskie
3:1
UKS Turawa
Piast II Strzelce Opolskie
10:0
LZS Piotrówka
SSKS Stal Zawadzkie
0:3
KS Krasiejów
Małapanew Ozimek
11:0
KS Szczedrzyk
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
Unia Kolonowskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
0:5
Piast II Strzelce Opolskie
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:4
Piast Strzelce Opolskie
Unia Kolonowskie
2:5
Małapanew Ozimek
LKS Jedność Rozmierka
3:1
UKS Turawa
KS Krasiejów
3:2
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Piotrówka
- : -
SSKS Stal Zawadzkie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:4
LKS Jedność Rozmierka
Piast Strzelce Opolskie
3:0
Małapanew Ozimek
Piast II Strzelce Opolskie
2:0
Unia Kolonowskie
SSKS Stal Zawadzkie
7:2
KS Szczedrzyk
LZS Piotrówka
1:17
KS Krasiejów
UKS Turawa
1:5
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Strzelce Opolskie
0:7
Piast Strzelce Opolskie
Unia Kolonowskie
2:0
SSKS Stal Zawadzkie
LKS Jedność Rozmierka
3:0
Małapanew Ozimek
KS Krasiejów
7:0
UKS Turawa
Piomar Tarnów-Przywory
4:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Szczedrzyk
- : -
LZS Piotrówka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
0:19
KS Krasiejów
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:2
UKS Turawa
Piast Strzelce Opolskie
6:0
SSKS Stal Zawadzkie
Piast II Strzelce Opolskie
1:4
LKS Jedność Rozmierka
Małapanew Ozimek
1:1
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Piotrówka
1:4
Unia Kolonowskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
13:0
KS Szczedrzyk
LKS Jedność Rozmierka
1:4
SSKS Stal Zawadzkie
KS Krasiejów
10:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Piotrówka
1:19
Piast Strzelce Opolskie
Piomar Tarnów-Przywory
11:0
Piast II Strzelce Opolskie
UKS Turawa
0:10
Małapanew Ozimek
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
19:0
KS Szczedrzyk
Piast II Strzelce Opolskie
3:0
UKS Turawa
Unia Kolonowskie
1:0
KS Krasiejów
Małapanew Ozimek
4:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
SSKS Stal Zawadzkie
1:1
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Piotrówka
0:7
LKS Jedność Rozmierka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:4
Piast II Strzelce Opolskie
Unia Kolonowskie
0:6
Piast Strzelce Opolskie
LKS Jedność Rozmierka
19:1
KS Szczedrzyk
KS Krasiejów
4:1
Małapanew Ozimek
Piomar Tarnów-Przywory
17:0
LZS Piotrówka
UKS Turawa
2:3
SSKS Stal Zawadzkie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?