Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
6:2
Pomologia Prószków
Start Namysłów
4:1
Odra Kędzierzyn-Koźle
Czarni Otmuchów
1:2
Polonia Głubczyce
OKS Olesno
5:2
Agroplon Głuszyna
LZS Swornica Czarnowąsy
1:1
Plon Skoroszyce
MKS Gogolin
2:3
Koksownik Zdzieszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
0:4
Polonia Głubczyce
Polonia Nysa
0:4
OKS Olesno
Plon Skoroszyce
0:1
Start Namysłów
Koksownik Zdzieszowice
4:1
Czarni Otmuchów
Agroplon Głuszyna
2:1
LZS Swornica Czarnowąsy
Odra Kędzierzyn-Koźle
3:1
MKS Gogolin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Namysłów
3:0
Agroplon Głuszyna
Czarni Otmuchów
1:3
Odra Kędzierzyn-Koźle
Polonia Głubczyce
2:0
Koksownik Zdzieszowice
LZS Swornica Czarnowąsy
4:0
Polonia Nysa
MKS Gogolin
3:0
Plon Skoroszyce
OKS Olesno
0:3
Pomologia Prószków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
1:1
Start Namysłów
Pomologia Prószków
3:3
Koksownik Zdzieszowice
Plon Skoroszyce
2:0
Czarni Otmuchów
OKS Olesno
7:1
LZS Swornica Czarnowąsy
Agroplon Głuszyna
1:2
MKS Gogolin
Odra Kędzierzyn-Koźle
3:2
Polonia Głubczyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Namysłów
1:1
OKS Olesno
Czarni Otmuchów
2:4
Agroplon Głuszyna
Polonia Głubczyce
2:2
Plon Skoroszyce
Koksownik Zdzieszowice
9:1
Odra Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
1:1
Polonia Nysa
LZS Swornica Czarnowąsy
1:3
Pomologia Prószków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
1:2
Czarni Otmuchów
Plon Skoroszyce
1:0
Koksownik Zdzieszowice
OKS Olesno
4:0
MKS Gogolin
LZS Swornica Czarnowąsy
3:0*
Start Namysłów
Agroplon Głuszyna
2:1
Polonia Głubczyce
Pomologia Prószków
3:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Namysłów
2:1
Pomologia Prószków
Czarni Otmuchów
2:5
OKS Olesno
Polonia Głubczyce
1:1
Polonia Nysa
Koksownik Zdzieszowice
7:1
Agroplon Głuszyna
MKS Gogolin
1:4
LZS Swornica Czarnowąsy
Odra Kędzierzyn-Koźle
4:0
Plon Skoroszyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
1:0
Plon Skoroszyce
Start Namysłów
2:0
MKS Gogolin
Polonia Nysa
2:2
Koksownik Zdzieszowice
OKS Olesno
4:1
Polonia Głubczyce
LZS Swornica Czarnowąsy
2:8
Czarni Otmuchów
Agroplon Głuszyna
4:1
Odra Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
0:1
Pomologia Prószków
Czarni Otmuchów
0:1
Start Namysłów
Plon Skoroszyce
0:1
Agroplon Głuszyna
Polonia Głubczyce
3:0*
LZS Swornica Czarnowąsy
Koksownik Zdzieszowice
2:2
OKS Olesno
Odra Kędzierzyn-Koźle
0:4
Polonia Nysa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
4:2
Agroplon Głuszyna
Start Namysłów
1:0
Polonia Głubczyce
Polonia Nysa
6:2
Plon Skoroszyce
OKS Olesno
2:1
Odra Kędzierzyn-Koźle
LZS Swornica Czarnowąsy
0:5
Koksownik Zdzieszowice
MKS Gogolin
1:4
Czarni Otmuchów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:2
Pomologia Prószków
Plon Skoroszyce
0:3
OKS Olesno
Polonia Głubczyce
1:1
MKS Gogolin
Koksownik Zdzieszowice
1:1
Start Namysłów
Agroplon Głuszyna
4:2
Polonia Nysa
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:0
LZS Swornica Czarnowąsy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
1:0
Polonia Nysa
Plon Skoroszyce
0:2
LZS Swornica Czarnowąsy
Polonia Głubczyce
2:0
Czarni Otmuchów
Koksownik Zdzieszowice
2:0
MKS Gogolin
Agroplon Głuszyna
0:1
OKS Olesno
Odra Kędzierzyn-Koźle
0:2
Start Namysłów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
Pomologia Prószków
Start Namysłów
6:1
Plon Skoroszyce
Czarni Otmuchów
1:0
Koksownik Zdzieszowice
OKS Olesno
2:5
Polonia Nysa
LZS Swornica Czarnowąsy
4:2
Agroplon Głuszyna
MKS Gogolin
5:1
Odra Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
0:2
OKS Olesno
Plon Skoroszyce
1:1
MKS Gogolin
Polonia Nysa
2:1
LZS Swornica Czarnowąsy
Koksownik Zdzieszowice
1:4
Polonia Głubczyce
Agroplon Głuszyna
0:5
Start Namysłów
Odra Kędzierzyn-Koźle
0:2
Czarni Otmuchów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Namysłów
1:0
Polonia Nysa
Koksownik Zdzieszowice
2:3
Pomologia Prószków
Czarni Otmuchów
4:0
Plon Skoroszyce
Polonia Głubczyce
2:2
Odra Kędzierzyn-Koźle
LZS Swornica Czarnowąsy
1:7
OKS Olesno
MKS Gogolin
0:3
Agroplon Głuszyna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Skoroszyce
1:2
Polonia Głubczyce
Polonia Nysa
5:0
MKS Gogolin
Pomologia Prószków
2:1
LZS Swornica Czarnowąsy
OKS Olesno
3:3
Start Namysłów
Agroplon Głuszyna
1:1
Czarni Otmuchów
Odra Kędzierzyn-Koźle
2:2
Koksownik Zdzieszowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Kędzierzyn-Koźle
0:3
Pomologia Prószków
Start Namysłów
3:0
LZS Swornica Czarnowąsy
Koksownik Zdzieszowice
5:1
Plon Skoroszyce
Polonia Głubczyce
4:0
Agroplon Głuszyna
Czarni Otmuchów
3:1
Polonia Nysa
MKS Gogolin
0:5
OKS Olesno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
2:1
Start Namysłów
OKS Olesno
2:1
Czarni Otmuchów
Polonia Nysa
4:3
Polonia Głubczyce
LZS Swornica Czarnowąsy
0:7
MKS Gogolin
Agroplon Głuszyna
4:1
Koksownik Zdzieszowice
Plon Skoroszyce
1:4
Odra Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Skoroszyce
1:2
Pomologia Prószków
Czarni Otmuchów
2:0
LZS Swornica Czarnowąsy
Polonia Głubczyce
1:4
OKS Olesno
Koksownik Zdzieszowice
2:2
Polonia Nysa
MKS Gogolin
2:1
Start Namysłów
Odra Kędzierzyn-Koźle
2:2
Agroplon Głuszyna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
7:2
MKS Gogolin
Start Namysłów
1:0
Czarni Otmuchów
Polonia Nysa
5:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno
12:2
Koksownik Zdzieszowice
LZS Swornica Czarnowąsy
2:5
Polonia Głubczyce
Agroplon Głuszyna
3:1
Plon Skoroszyce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
4:0
MKS Gogolin
Plon Skoroszyce
0:11
Polonia Nysa
Polonia Głubczyce
3:3
Start Namysłów
Koksownik Zdzieszowice
1:5
LZS Swornica Czarnowąsy
Agroplon Głuszyna
4:2
Pomologia Prószków
Odra Kędzierzyn-Koźle
0:4
OKS Olesno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Namysłów
3:0*
Koksownik Zdzieszowice
Polonia Nysa
5:1
Agroplon Głuszyna
Pomologia Prószków
0:0
Czarni Otmuchów
OKS Olesno
3:0*
Plon Skoroszyce
LZS Swornica Czarnowąsy
4:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
3:2
Polonia Głubczyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?