Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
15:1
GKS Głuchołazy
UKS Hattrick Głuchołazy
1:1
Polonia II Nysa
LZS ATOM Grądy-Goświnowice
2:5
Czarni Otmuchów
LZS Jędrzychów
19:0
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Nysa
2:2
Sparta Paczków
LZS ATOM Grądy-Goświnowice
12:0
LZS Jędrzychów
KS Bodzanów-Nowy Świętów
1:23
Polonia Nysa
GKS Głuchołazy
1:7
UKS Hattrick Głuchołazy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
4:2
LZS ATOM Grądy-Goświnowice
LZS Jędrzychów
0:9
Czarni Otmuchów
Sparta Paczków
8:1
GKS Głuchołazy
UKS Hattrick Głuchołazy
16:0
KS Bodzanów-Nowy Świętów
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
5:2
Polonia II Nysa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS ATOM Grądy-Goświnowice
3:3
UKS Hattrick Głuchołazy
LZS Jędrzychów
1:11
Polonia Nysa
GKS Głuchołazy
1:8
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
KS Bodzanów-Nowy Świętów
0:20
Sparta Paczków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
4:2
Czarni Otmuchów
Sparta Paczków
2:5
LZS ATOM Grądy-Goświnowice
UKS Hattrick Głuchołazy
10:0
LZS Jędrzychów
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
26:0
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:0
Polonia II Nysa
Polonia Nysa
3:1
UKS Hattrick Głuchołazy
LZS ATOM Grądy-Goświnowice
0:0
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
LZS Jędrzychów
1:5
Sparta Paczków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Nysa
12:0
GKS Głuchołazy
Sparta Paczków
2:4
Polonia Nysa
UKS Hattrick Głuchołazy
3:3
Czarni Otmuchów
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
9:1
LZS Jędrzychów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
8:0
GKS Głuchołazy
KS Bodzanów-Nowy Świętów
0:17
Polonia II Nysa
Polonia Nysa
4:1
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
UKS Hattrick Głuchołazy
1:0
Sparta Paczków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Nysa
0:2
LZS ATOM Grądy-Goświnowice
Sparta Paczków
0:5
Czarni Otmuchów
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
1:4
UKS Hattrick Głuchołazy
GKS Głuchołazy
17:0
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
3:0*
KS Bodzanów-Nowy Świętów
LZS ATOM Grądy-Goświnowice
8:2
GKS Głuchołazy
LZS Jędrzychów
0:13
Polonia II Nysa
Sparta Paczków
1:1
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Nysa
1:0
Polonia Nysa
KS Bodzanów-Nowy Świętów
1:20
LZS ATOM Grądy-Goświnowice
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
2:3
Czarni Otmuchów
GKS Głuchołazy
12:2
LZS Jędrzychów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?