Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kamienica Nyska
4:3
LZS Sękowice
LZS Łąka-Jodłów
4:1
LLKS Goświnowice
Podzamcze Nysa
0:1
LZS Koperniki - Morów
Czarni II Otmuchów
3:4
LZS Buków
LZS Gościce
3:1
LZS Śliwice
LZS Siestrzechowice
11:2
LZS Ujeżdziec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
2:1
LZS Łąka-Jodłów
LZS Śliwice
1:0
LZS Siestrzechowice
LZS Kamienica Nyska
4:3
Czarni II Otmuchów
LZS Sękowice
3:6
LZS Goworowice
LZS Ujeżdziec
1:8
Podzamcze Nysa
LLKS Goświnowice
0:3
LZS Gościce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Goworowice
1:6
LZS Koperniki - Morów
LZS Siestrzechowice
3:0*
LLKS Goświnowice
LZS Łąka-Jodłów
4:0
LZS Kamienica Nyska
Podzamcze Nysa
12:0
LZS Śliwice
Czarni II Otmuchów
4:1
LZS Sękowice
LZS Gościce
0:1
LZS Buków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
1:1
LZS Siestrzechowice
LZS Kamienica Nyska
1:4
LZS Gościce
LZS Sękowice
0:9
LZS Koperniki - Morów
Czarni II Otmuchów
4:3
LZS Łąka-Jodłów
LZS Ujeżdziec
2:6
LZS Goworowice
LLKS Goświnowice
1:8
Podzamcze Nysa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Goworowice
7:1
LZS Śliwice
LZS Siestrzechowice
2:4
LZS Kamienica Nyska
LZS Koperniki - Morów
7:2
LZS Ujeżdziec
LZS Łąka-Jodłów
10:0
LZS Sękowice
Podzamcze Nysa
4:3
LZS Buków
LZS Gościce
1:1
Czarni II Otmuchów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Śliwice
2:4
LZS Koperniki - Morów
LZS Kamienica Nyska
0:8
Podzamcze Nysa
LZS Sękowice
2:2
LZS Ujeżdziec
LZS Łąka-Jodłów
1:4
LZS Gościce
Czarni II Otmuchów
1:0
LZS Siestrzechowice
LLKS Goświnowice
2:4
LZS Goworowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Goworowice
4:4
LZS Buków
LZS Siestrzechowice
3:1
LZS Łąka-Jodłów
LZS Koperniki - Morów
4:0
LLKS Goświnowice
Podzamcze Nysa
3:0
Czarni II Otmuchów
LZS Ujeżdziec
2:5
LZS Śliwice
LZS Gościce
6:2
LZS Sękowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
2:1
LZS Koperniki - Morów
LZS Kamienica Nyska
5:2
LZS Goworowice
LZS Sękowice
5:1
LZS Śliwice
LZS Łąka-Jodłów
0:2
Podzamcze Nysa
LZS Gościce
3:1
LZS Siestrzechowice
LLKS Goświnowice
5:4
LZS Ujeżdziec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Śliwice
2:1
LLKS Goświnowice
LZS Goworowice
0:0
Czarni II Otmuchów
LZS Siestrzechowice
10:3
LZS Sękowice
LZS Koperniki - Morów
11:2
LZS Kamienica Nyska
Podzamcze Nysa
4:1
LZS Gościce
LZS Ujeżdziec
1:6
LZS Buków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
3:0
LZS Śliwice
LZS Siestrzechowice
1:5
Podzamcze Nysa
LZS Kamienica Nyska
1:6
LZS Ujeżdziec
LZS Sękowice
3:0
LLKS Goświnowice
LZS Łąka-Jodłów
4:5
LZS Goworowice
Czarni II Otmuchów
1:2
LZS Koperniki - Morów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Śliwice
3:6
LZS Kamienica Nyska
LZS Goworowice
5:2
LZS Gościce
LZS Koperniki - Morów
3:1
LZS Łąka-Jodłów
Podzamcze Nysa
1:1
LZS Sękowice
LZS Ujeżdziec
4:6
Czarni II Otmuchów
LLKS Goświnowice
0:4
LZS Buków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Siestrzechowice
3:1
LZS Goworowice
LZS Kamienica Nyska
3:0
LLKS Goświnowice
LZS Sękowice
1:3
LZS Buków
LZS Łąka-Jodłów
6:2
LZS Ujeżdziec
Czarni II Otmuchów
2:5
LZS Śliwice
LZS Gościce
3:3
LZS Koperniki - Morów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
9:3
LZS Kamienica Nyska
LZS Śliwice
2:2
LZS Łąka-Jodłów
LZS Goworowice
2:6
Podzamcze Nysa
LZS Koperniki - Morów
2:1
LZS Siestrzechowice
LZS Ujeżdziec
2:1
LZS Gościce
LLKS Goświnowice
1:6
Czarni II Otmuchów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
5:2
Czarni II Otmuchów
LZS Śliwice
1:6
LZS Gościce
LZS Sękowice
3:6
LZS Kamienica Nyska
LZS Koperniki - Morów
2:4
Podzamcze Nysa
LZS Ujeżdziec
1:0
LZS Siestrzechowice
LLKS Goświnowice
0:0
LZS Łąka-Jodłów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Podzamcze Nysa
2:0
LZS Ujeżdziec
LZS Goworowice
2:0
LZS Sękowice
LZS Siestrzechowice
2:1
LZS Śliwice
LZS Łąka-Jodłów
2:3
LZS Buków
Czarni II Otmuchów
13:1
LZS Kamienica Nyska
LZS Gościce
1:1
LLKS Goświnowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
2:1
LZS Gościce
LZS Koperniki - Morów
2:0
LZS Goworowice
LZS Śliwice
1:3
Podzamcze Nysa
LZS Kamienica Nyska
4:1
LZS Łąka-Jodłów
LZS Sękowice
0:5
Czarni II Otmuchów
LLKS Goświnowice
0:2
LZS Siestrzechowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Koperniki - Morów
10:0
LZS Sękowice
Podzamcze Nysa
4:0
LLKS Goświnowice
LZS Goworowice
2:7
LZS Ujeżdziec
LZS Siestrzechowice
0:2
LZS Buków
LZS Łąka-Jodłów
3:2
Czarni II Otmuchów
LZS Gościce
4:2
LZS Kamienica Nyska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
2:2
Podzamcze Nysa
LZS Ujeżdziec
2:4
LZS Koperniki - Morów
LZS Śliwice
0:7
LZS Goworowice
LZS Kamienica Nyska
1:4
LZS Siestrzechowice
LZS Sękowice
0:4
LZS Łąka-Jodłów
Czarni II Otmuchów
2:0
LZS Gościce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Podzamcze Nysa
8:2
LZS Kamienica Nyska
LZS Ujeżdziec
4:1
LZS Sękowice
LZS Goworowice
2:3
LLKS Goświnowice
LZS Siestrzechowice
3:0*
Czarni II Otmuchów
LZS Koperniki - Morów
5:0
LZS Śliwice
LZS Gościce
4:1
LZS Łąka-Jodłów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
10:0
LZS Goworowice
LZS Śliwice
3:3
LZS Ujeżdziec
LZS Sękowice
2:5
LZS Gościce
LZS Łąka-Jodłów
3:2
LZS Siestrzechowice
Czarni II Otmuchów
2:5
Podzamcze Nysa
LLKS Goświnowice
1:7
LZS Koperniki - Morów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Podzamcze Nysa
4:0
LZS Łąka-Jodłów
LZS Śliwice
6:3
LZS Sękowice
LZS Goworowice
1:2
LZS Kamienica Nyska
LZS Siestrzechowice
4:1
LZS Gościce
LZS Koperniki - Morów
1:2
LZS Buków
LZS Ujeżdziec
5:0
LLKS Goświnowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
7:1
LZS Ujeżdziec
LZS Kamienica Nyska
0:2
LZS Koperniki - Morów
LZS Sękowice
0:2
LZS Siestrzechowice
Czarni II Otmuchów
3:2
LZS Goworowice
LZS Gościce
6:3
Podzamcze Nysa
LLKS Goświnowice
0:1
LZS Śliwice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Podzamcze Nysa
6:3
LZS Siestrzechowice
LZS Ujeżdziec
7:1
LZS Kamienica Nyska
LZS Śliwice
0:6
LZS Buków
LZS Goworowice
3:1
LZS Łąka-Jodłów
LZS Koperniki - Morów
3:0*
Czarni II Otmuchów
LLKS Goświnowice
2:7
LZS Sękowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
3:0*
LLKS Goświnowice
LZS Kamienica Nyska
13:4
LZS Śliwice
LZS Sękowice
0:7
Podzamcze Nysa
LZS Łąka-Jodłów
1:2
LZS Koperniki - Morów
Czarni II Otmuchów
3:2
LZS Ujeżdziec
LZS Gościce
3:4
LZS Goworowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
8:0
LZS Sękowice
LZS Śliwice
3:0*
Czarni II Otmuchów
LZS Goworowice
3:2
LZS Siestrzechowice
LZS Koperniki - Morów
4:1
LZS Gościce
LZS Ujeżdziec
2:2
LZS Łąka-Jodłów
LLKS Goświnowice
2:2
LZS Kamienica Nyska
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Siestrzechowice
2:1
LZS Koperniki - Morów
LZS Kamienica Nyska
2:8
LZS Buków
LZS Łąka-Jodłów
9:2
LZS Śliwice
Podzamcze Nysa
9:3
LZS Goworowice
Czarni II Otmuchów
10:0
LLKS Goświnowice
LZS Gościce
0:2
LZS Ujeżdziec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?