Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łambinowice
9:1
Sparta Paczków
LKS Atom Grądy-Goświonowice
0:2
Akademia Sportu Grodków
Polonia Pogórze
0:3
LZS Polonia Biała
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
3:12
Czarni Otmuchów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
5:1
Sparta Paczków
LZS Polonia Biała
7:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
9:0
Polonia Pogórze
Akademia Sportu Grodków
3:1
Metalowiec Łambinowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łambinowice
4:3
LZS Polonia Biała
LKS Atom Grądy-Goświonowice
1:6
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
Polonia Pogórze
0:5
Czarni Otmuchów
Sparta Paczków
3:0*
Akademia Sportu Grodków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
3:2
Akademia Sportu Grodków
LZS Polonia Biała
2:1
Sparta Paczków
Polonia Pogórze
9:2
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
0:5
Metalowiec Łambinowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łambinowice
9:1
Polonia Pogórze
LKS Atom Grądy-Goświonowice
0:15
Czarni Otmuchów
Sparta Paczków
1:1
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
Akademia Sportu Grodków
2:1
LZS Polonia Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
6:0
LZS Polonia Biała
LKS Atom Grądy-Goświonowice
0:16
Metalowiec Łambinowice
Polonia Pogórze
2:2
Sparta Paczków
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
2:0
Akademia Sportu Grodków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łambinowice
1:3
Czarni Otmuchów
LZS Polonia Biała
4:1
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
Sparta Paczków
3:0*
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Akademia Sportu Grodków
0:5
Polonia Pogórze
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:2
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
LZS Polonia Biała
8:0
Polonia Pogórze
Sparta Paczków
4:5
Metalowiec Łambinowice
Akademia Sportu Grodków
1:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łambinowice
0:1
Akademia Sportu Grodków
LKS Atom Grądy-Goświonowice
1:2
LZS Polonia Biała
Polonia Pogórze
0:10
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
Sparta Paczków
2:2
Czarni Otmuchów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
11:0
Polonia Pogórze
LZS Polonia Biała
3:7
Metalowiec Łambinowice
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
6:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Akademia Sportu Grodków
3:0
Sparta Paczków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łambinowice
0:0
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
LKS Atom Grądy-Goświonowice
1:7
Polonia Pogórze
Sparta Paczków
5:0
LZS Polonia Biała
Akademia Sportu Grodków
0:5
Czarni Otmuchów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
3:0*
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Polonia Biała
2:2
Akademia Sportu Grodków
Polonia Pogórze
4:8
Metalowiec Łambinowice
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
8:3
Sparta Paczków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łambinowice
22:0
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Polonia Biała
3:3
Czarni Otmuchów
Sparta Paczków
4:0
Polonia Pogórze
Akademia Sportu Grodków
1:0
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:3
Metalowiec Łambinowice
LKS Atom Grądy-Goświonowice
3:1
Sparta Paczków
Polonia Pogórze
0:7
Akademia Sportu Grodków
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
2:2
LZS Polonia Biała
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?