Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
1:1
Ślęza Wrocław
LZS Starowice
0:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Stal Brzeg
2:1
Górnik II Zabrze
Lechia Zielona Góra
2:3
Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica
1:1
Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry
0:3
Śląsk II Wrocław
Polonia Bytom
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Zdzieszowice
- : -
MKS Kluczbork
Ruch Chorzów
- : -
Zagłębie II Lubin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
0:0
Zagłębie II Lubin
Śląsk II Wrocław
2:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Ślęza Wrocław
1:0
Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
Miedź II Legnica
Piast Żmigród
0:0
Stal Brzeg
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:0
Lechia Zielona Góra
MKS Kluczbork
3:3
ROW 1964 Rybnik
Górnik II Zabrze
4:1
Ruch Zdzieszowice
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Ruch Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
3:1
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1
Zagłębie II Lubin
Ruch Chorzów
1:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
LZS Starowice
0:2
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom
3:2
MKS Kluczbork
Ruch Zdzieszowice
2:1
Piast Żmigród
Stal Brzeg
3:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica
0:2
Śląsk II Wrocław
Lechia Zielona Góra
3:1
Ślęza Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
- : -
Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław
- : -
Ruch Chorzów
Miedź II Legnica
- : -
Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród
- : -
ROW 1964 Rybnik
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
LZS Starowice
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
MKS Kluczbork
- : -
Lechia Zielona Góra
Górnik II Zabrze
- : -
Polonia Bytom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
- : -
MKS Kluczbork
LZS Starowice
- : -
Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom
- : -
Piast Żmigród
Ruch Zdzieszowice
- : -
Miedź II Legnica
Stal Brzeg
- : -
Śląsk II Wrocław
Lechia Zielona Góra
- : -
Górnik II Zabrze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica
- : -
ROW 1964 Rybnik
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Polonia Bytom
Piast Żmigród
- : -
Lechia Zielona Góra
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Zagłębie II Lubin
MKS Kluczbork
- : -
LZS Starowice
Stal Brzeg
- : -
Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze
- : -
Ruch Chorzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
MKS Kluczbork
Ruch Chorzów
- : -
Piast Żmigród
LZS Starowice
- : -
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Zagłębie II Lubin
- : -
Ślęza Wrocław
Polonia Bytom
- : -
Miedź II Legnica
Ruch Zdzieszowice
- : -
Śląsk II Wrocław
Lechia Zielona Góra
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ślęza Wrocław
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica
- : -
Lechia Zielona Góra
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Ruch Chorzów
Piast Żmigród
- : -
LZS Starowice
Ruch Zdzieszowice
- : -
ROW 1964 Rybnik
MKS Kluczbork
- : -
Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg
- : -
Polonia Bytom
Górnik II Zabrze
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Piast Żmigród
Ruch Chorzów
- : -
Miedź II Legnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Ślęza Wrocław
LZS Starowice
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała
- : -
MKS Kluczbork
Zagłębie II Lubin
- : -
Górnik II Zabrze
Polonia Bytom
- : -
Ruch Zdzieszowice
Lechia Zielona Góra
- : -
Stal Brzeg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Polonia Bytom
Śląsk II Wrocław
- : -
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
- : -
LZS Starowice
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród
- : -
Zagłębie II Lubin
Ruch Zdzieszowice
- : -
Lechia Zielona Góra
Stal Brzeg
- : -
Ruch Chorzów
Górnik II Zabrze
- : -
Rekord Bielsko-Biała
MKS Kluczbork
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Miedź II Legnica
Ruch Chorzów
- : -
Ruch Zdzieszowice
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Górnik II Zabrze
LZS Starowice
- : -
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom
- : -
Śląsk II Wrocław
Lechia Zielona Góra
- : -
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Ruch Chorzów
Śląsk II Wrocław
- : -
MKS Kluczbork
Miedź II Legnica
- : -
Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Polonia Bytom
- : -
Lechia Zielona Góra
Ruch Zdzieszowice
- : -
LZS Starowice
Stal Brzeg
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik II Zabrze
- : -
Ślęza Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Ruch Zdzieszowice
Ruch Chorzów
- : -
Polonia Bytom
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
LZS Starowice
- : -
ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin
- : -
Stal Brzeg
MKS Kluczbork
- : -
Górnik II Zabrze
Lechia Zielona Góra
- : -
Śląsk II Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Śląsk II Wrocław
- : -
Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Ślęza Wrocław
Piast Żmigród
- : -
MKS Kluczbork
Polonia Bytom
- : -
LZS Starowice
Ruch Zdzieszowice
- : -
Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Lechia Zielona Góra
- : -
Ruch Chorzów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Polonia Bytom
Ruch Chorzów
- : -
Śląsk II Wrocław
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Stal Brzeg
LZS Starowice
- : -
Lechia Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Ruch Zdzieszowice
Zagłębie II Lubin
- : -
ROW 1964 Rybnik
MKS Kluczbork
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze
- : -
Piast Żmigród
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Śląsk II Wrocław
- : -
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
- : -
MKS Kluczbork
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Górnik II Zabrze
Ruch Chorzów
- : -
LZS Starowice
Polonia Bytom
- : -
Zagłębie II Lubin
Ruch Zdzieszowice
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Stal Brzeg
- : -
Ślęza Wrocław
Lechia Zielona Góra
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Ruch Zdzieszowice
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Ruch Chorzów
Piast Żmigród
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
ROW 1964 Rybnik
LZS Starowice
- : -
Śląsk II Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin
- : -
Lechia Zielona Góra
MKS Kluczbork
- : -
Stal Brzeg
Górnik II Zabrze
- : -
Miedź II Legnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?