Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
1:1
Ślęza Wrocław
LZS Starowice
0:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Stal Brzeg
2:1
Górnik II Zabrze
Lechia Zielona Góra
2:3
Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica
1:1
Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry
0:3
Śląsk II Wrocław
Polonia Bytom
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Zdzieszowice
3:2
MKS Kluczbork
Ruch Chorzów
1:0
Zagłębie II Lubin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
0:0
Zagłębie II Lubin
Śląsk II Wrocław
2:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Ślęza Wrocław
1:0
Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
Miedź II Legnica
Piast Żmigród
0:0
Stal Brzeg
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:0
Lechia Zielona Góra
MKS Kluczbork
3:3
ROW 1964 Rybnik
Górnik II Zabrze
4:1
Ruch Zdzieszowice
Rekord Bielsko-Biała
0:3
Ruch Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
3:1
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1
Zagłębie II Lubin
Ruch Chorzów
1:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
LZS Starowice
0:2
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom
3:2
MKS Kluczbork
Ruch Zdzieszowice
2:1
Piast Żmigród
Stal Brzeg
3:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica
0:2
Śląsk II Wrocław
Lechia Zielona Góra
3:1
Ślęza Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
2:0
Ruch Chorzów
Miedź II Legnica
1:1
Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry
1:0
Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród
4:2
ROW 1964 Rybnik
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:0
LZS Starowice
Rekord Bielsko-Biała
0:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik II Zabrze
0:1
Polonia Bytom
MKS Kluczbork
1:2
Lechia Zielona Góra
Śląsk II Wrocław
1:0
Zagłębie II Lubin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
2:2
Śląsk II Wrocław
Lechia Zielona Góra
1:4
Górnik II Zabrze
ROW 1964 Rybnik
3:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
0:0
MKS Kluczbork
LZS Starowice
0:0
Ślęza Wrocław
Ruch Zdzieszowice
1:1
Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin
2:2
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom
0:0
Piast Żmigród
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
0:1
Ruch Zdzieszowice
Ślęza Wrocław
0:2
Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica
4:1
ROW 1964 Rybnik
Piast Żmigród
0:1
Lechia Zielona Góra
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:1
Zagłębie II Lubin
Śląsk II Wrocław
2:1
Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
2:2
Ruch Chorzów
MKS Kluczbork
1:0
LZS Starowice
Gwarek Tarnowskie Góry
1:1
Polonia Bytom
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
2:0
Stal Brzeg
Zagłębie II Lubin
1:1
Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:0
MKS Kluczbork
LZS Starowice
0:1
Górnik II Zabrze
Polonia Bytom
2:4
Miedź II Legnica
Ruch Zdzieszowice
2:0
Śląsk II Wrocław
Lechia Zielona Góra
3:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Chorzów
4:1
Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała
1:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
4:0
Lechia Zielona Góra
Piast Żmigród
5:0
LZS Starowice
Stal Brzeg
0:3
Polonia Bytom
Górnik II Zabrze
2:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
MKS Kluczbork
1:1
Zagłębie II Lubin
Śląsk II Wrocław
0:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ślęza Wrocław
2:1
Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice
3:1
ROW 1964 Rybnik
Gwarek Tarnowskie Góry
2:0
Ruch Chorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
2:3
Śląsk II Wrocław
LZS Starowice
1:4
Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin
0:3
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:1
Piast Żmigród
Ruch Chorzów
1:1
Miedź II Legnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:4
Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
1:3
MKS Kluczbork
Polonia Bytom
0:1
Ruch Zdzieszowice
Lechia Zielona Góra
3:2
Stal Brzeg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
1:3
Ślęza Wrocław
ROW 1964 Rybnik
1:2
Polonia Bytom
Miedź II Legnica
2:0
LZS Starowice
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród
2:2
Zagłębie II Lubin
Ruch Zdzieszowice
1:2
Lechia Zielona Góra
Stal Brzeg
1:2
Ruch Chorzów
MKS Kluczbork
3:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Górnik II Zabrze
2:3
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin
4:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław
2:3
MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice Śląskie
5:2
Miedź II Legnica
Ruch Chorzów
2:2
Ruch Zdzieszowice
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:3
Górnik II Zabrze
LZS Starowice
1:1
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
1:0
Piast Żmigród
Lechia Zielona Góra
2:1
ROW 1964 Rybnik
Polonia Bytom
2:0
Śląsk II Wrocław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin
1:1
Miedź II Legnica
ROW 1964 Rybnik
0:2
Ruch Chorzów
Gwarek Tarnowskie Góry
3:0
Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród
0:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Polonia Bytom
4:0
Lechia Zielona Góra
Ruch Zdzieszowice
2:0
LZS Starowice
Stal Brzeg
1:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Śląsk II Wrocław
1:0
MKS Kluczbork
Górnik II Zabrze
2:0
Ślęza Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin
- : -
Stal Brzeg
Ślęza Wrocław
- : -
Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Ruch Zdzieszowice
Ruch Chorzów
- : -
Polonia Bytom
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
LZS Starowice
- : -
ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Miedź II Legnica
MKS Kluczbork
- : -
Górnik II Zabrze
Lechia Zielona Góra
- : -
Śląsk II Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Śląsk II Wrocław
- : -
Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Ślęza Wrocław
Piast Żmigród
- : -
MKS Kluczbork
Polonia Bytom
- : -
LZS Starowice
Ruch Zdzieszowice
- : -
Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Lechia Zielona Góra
- : -
Ruch Chorzów
Miedź II Legnica
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Polonia Bytom
Ruch Chorzów
- : -
Śląsk II Wrocław
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Stal Brzeg
LZS Starowice
- : -
Lechia Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Ruch Zdzieszowice
Zagłębie II Lubin
- : -
ROW 1964 Rybnik
MKS Kluczbork
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze
- : -
Piast Żmigród
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Śląsk II Wrocław
- : -
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
- : -
MKS Kluczbork
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Górnik II Zabrze
Ruch Chorzów
- : -
LZS Starowice
Polonia Bytom
- : -
Zagłębie II Lubin
Ruch Zdzieszowice
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Stal Brzeg
- : -
Ślęza Wrocław
Lechia Zielona Góra
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Ruch Zdzieszowice
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Ruch Chorzów
Piast Żmigród
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
ROW 1964 Rybnik
LZS Starowice
- : -
Śląsk II Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin
- : -
Lechia Zielona Góra
MKS Kluczbork
- : -
Stal Brzeg
Górnik II Zabrze
- : -
Miedź II Legnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?