Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
BS Polonia Bytom
Pauza
Pniówek Pawłowice
1:1
MKS Piast Żmigród
LKS Goczałkowice - Zdrój
2:3
MKS Kluczbork
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
2:4
Ruch Chorzów
Stal Brzeg
1:1
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
ROW 1964 Rybnik
1:1
Rekord Bielsko-Biała
KS Polonia Nysa
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Gwarek Tarnowskie Góry
0:4
KGHM II Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica
1:4
Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze
5:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Pauza
KGHM II Zagłębie II Lubin
3:1
Miedź II Legnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:4
Ruch Chorzów
KS Polonia Nysa
0:5
ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała
2:1
Stal Brzeg
MKS Piast Żmigród
0:3
LKS Goczałkowice - Zdrój
Warta Gorzów Wielkopolski
1:3
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
MKS Kluczbork
2:0
Górnik II Zabrze
BS Polonia Bytom
7:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław
1:2
Pniówek Pawłowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
Pauza
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
1:2
MKS Kluczbork
Stal Brzeg
7:1
KS Polonia Nysa
ROW 1964 Rybnik
1:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Górnik II Zabrze
1:3
MKS Piast Żmigród
Ruch Chorzów
3:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
LKS Goczałkowice - Zdrój
2:1
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
2:3
BS Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice
2:1
KGHM II Zagłębie II Lubin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Polonia Nysa
Pauza
KGHM II Zagłębie II Lubin
1:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
ROW 1964 Rybnik
0:2
Stal Brzeg
MKS Piast Żmigród
1:1
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:3
Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Kluczbork
1:3
Ruch Chorzów
Ślęza Wrocław
3:0
Górnik II Zabrze
BS Polonia Bytom
3:0
Pniówek Pawłowice
Rekord Bielsko-Biała
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
2:1
Miedź II Legnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
Pauza
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
2:5
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
3:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:2
BS Polonia Bytom
Warta Gorzów Wielkopolski
1:2
MKS Kluczbork
Miedź II Legnica
2:0
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice
1:2
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Ruch Chorzów
2:2
MKS Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry
3:1
KS Polonia Nysa
Górnik II Zabrze
0:2
KGHM II Zagłębie II Lubin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
Pauza
Ślęza Wrocław
1:0
Ruch Chorzów
ROW 1964 Rybnik
2:2
Gwarek Tarnowskie Góry
BS Polonia Bytom
2:2
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
2:2
Pniówek Pawłowice
KS Polonia Nysa
4:1
Miedź II Legnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:0
MKS Kluczbork
MKS Piast Żmigród
1:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:3
LKS Goczałkowice - Zdrój
KGHM II Zagłębie II Lubin
6:0
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Pauza
Miedź II Legnica
2:0
ROW 1964 Rybnik
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:3
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice
3:2
KS Polonia Nysa
Gwarek Tarnowskie Góry
1:1
Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski
0:3
Ślęza Wrocław
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
1:3
BS Polonia Bytom
MKS Kluczbork
7:2
MKS Piast Żmigród
Górnik II Zabrze
4:0
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Ruch Chorzów
4:0
KGHM II Zagłębie II Lubin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
Pauza
KGHM II Zagłębie II Lubin
1:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała
2:3
Górnik II Zabrze
Stal Brzeg
1:1
Miedź II Legnica
ROW 1964 Rybnik
1:4
Pniówek Pawłowice
KS Polonia Nysa
0:0
LKS Goczałkowice - Zdrój
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:1
MKS Piast Żmigród
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
4:2
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
Ślęza Wrocław
4:2
MKS Kluczbork
BS Polonia Bytom
1:1
Ruch Chorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
Pauza
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
0:3
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice
1:1
Stal Brzeg
LKS Goczałkowice - Zdrój
2:3
ROW 1964 Rybnik
Warta Gorzów Wielkopolski
0:3
BS Polonia Bytom
Górnik II Zabrze
4:0
KS Polonia Nysa
MKS Piast Żmigród
0:1
Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry
4:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
MKS Kluczbork
0:2
KGHM II Zagłębie II Lubin
Ruch Chorzów
4:0
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice
Pauza
KGHM II Zagłębie II Lubin
3:3
MKS Piast Żmigród
Stal Brzeg
2:3
LKS Goczałkowice - Zdrój
BS Polonia Bytom
1:1
MKS Kluczbork
ROW 1964 Rybnik
2:0
Górnik II Zabrze
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
4:1
Warta Gorzów Wielkopolski
KS Polonia Nysa
4:2
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:2
Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
1:2
Ruch Chorzów
Gwarek Tarnowskie Góry
2:0
Miedź II Legnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goczałkowice - Zdrój
Pauza
Ślęza Wrocław
1:1
KGHM II Zagłębie II Lubin
MKS Piast Żmigród
2:3
BS Polonia Bytom
Warta Gorzów Wielkopolski
1:0
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice
2:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica
2:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
MKS Kluczbork
1:2
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Ruch Chorzów
4:0
KS Polonia Nysa
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
2:1
ROW 1964 Rybnik
Górnik II Zabrze
1:3
Stal Brzeg
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Zabrze
Pauza
BS Polonia Bytom
0:2
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
5:1
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:1
MKS Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała
4:0
MKS Kluczbork
KS Polonia Nysa
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:0
KGHM II Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry
0:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
Miedź II Legnica
2:0
Pniówek Pawłowice
ROW 1964 Rybnik
0:2
Ruch Chorzów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
Pauza
KGHM II Zagłębie II Lubin
2:0
BS Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice
3:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
MKS Piast Żmigród
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Warta Gorzów Wielkopolski
0:0
ROW 1964 Rybnik
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:3
Miedź II Legnica
MKS Kluczbork
2:0
KS Polonia Nysa
Ruch Chorzów
3:2
Stal Brzeg
Ślęza Wrocław
1:1
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Górnik II Zabrze
2:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
Pauza
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
0:1
KGHM II Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg
0:0
Warta Gorzów Wielkopolski
KS Polonia Nysa
1:2
MKS Piast Żmigród
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:5
BS Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry
5:0
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
Miedź II Legnica
2:1
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice
1:0
LKS Goczałkowice - Zdrój
ROW 1964 Rybnik
3:2
MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała
1:1
Ślęza Wrocław
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
Pauza
KGHM II Zagłębie II Lubin
1:2
Rekord Bielsko-Biała
BS Polonia Bytom
2:0
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Górnik II Zabrze
0:2
Pniówek Pawłowice
MKS Piast Żmigród
6:0
ROW 1964 Rybnik
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
1:0
Miedź II Legnica
LKS Goczałkowice - Zdrój
3:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
5:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław
4:2
KS Polonia Nysa
MKS Kluczbork
3:3
Stal Brzeg
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
Pauza
ROW 1964 Rybnik
1:1
Ślęza Wrocław
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:1
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
1:2
BS Polonia Bytom
KS Polonia Nysa
2:0
KGHM II Zagłębie II Lubin
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:4
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Miedź II Legnica
0:3
Ruch Chorzów
Pniówek Pawłowice
2:0
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
Stal Brzeg
1:4
MKS Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry
1:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piast Żmigród
Pauza
MKS Kluczbork
4:1
Gwarek Tarnowskie Góry
KGHM II Zagłębie II Lubin
2:2
ROW 1964 Rybnik
BS Polonia Bytom
3:2
KS Polonia Nysa
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:0
Rekord Bielsko-Biała
Warta Gorzów Wielkopolski
0:2
Miedź II Legnica
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
0:3
LKS Goczałkowice - Zdrój
Ślęza Wrocław
5:0
Stal Brzeg
Górnik II Zabrze
5:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
2:0
Pniówek Pawłowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
Pauza
Górnik II Zabrze
3:2
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
Stal Brzeg
1:0
KGHM II Zagłębie II Lubin
LKS Goczałkowice - Zdrój
2:1
Ruch Chorzów
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:0
Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
0:0
MKS Piast Żmigród
Miedź II Legnica
2:2
MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice
3:1
Warta Gorzów Wielkopolski
ROW 1964 Rybnik
0:2
BS Polonia Bytom
KS Polonia Nysa
0:3
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM II Zagłębie II Lubin
Pauza
Ślęza Wrocław
4:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
2:2
ROW 1964 Rybnik
Warta Gorzów Wielkopolski
1:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
BS Polonia Bytom
1:0
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
3:0
KS Polonia Nysa
MKS Piast Żmigród
1:1
Miedź II Legnica
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
0:5
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
1:0
Górnik II Zabrze
MKS Kluczbork
0:3
Pniówek Pawłowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
BS Polonia Bytom
Pauza
Ślęza Wrocław
3:0
Miedź II Legnica
Warta Gorzów Wielkopolski
0:1
Górnik II Zabrze
MKS Kluczbork
0:0
LKS Goczałkowice - Zdrój
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
0:0
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
0:0
ROW 1964 Rybnik
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:3
KS Polonia Nysa
MKS Piast Żmigród
1:2
Pniówek Pawłowice
Ruch Chorzów
3:0
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
KGHM II Zagłębie II Lubin
2:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Pauza
Miedź II Legnica
1:1
KGHM II Zagłębie II Lubin
ROW 1964 Rybnik
2:4
KS Polonia Nysa
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
0:3
Warta Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg
1:3
Rekord Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice - Zdrój
2:0
MKS Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry
1:0
BS Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice
2:1
Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze
3:0
MKS Kluczbork
Ruch Chorzów
4:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
Pauza
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
KGHM II Zagłębie II Lubin
2:3
Pniówek Pawłowice
KS Polonia Nysa
1:1
Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski
1:2
Ruch Chorzów
Ślęza Wrocław
5:1
LKS Goczałkowice - Zdrój
MKS Kluczbork
2:1
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:2
ROW 1964 Rybnik
MKS Piast Żmigród
3:1
Górnik II Zabrze
BS Polonia Bytom
1:0
Miedź II Legnica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Polonia Nysa
Pauza
Górnik II Zabrze
0:4
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
0:1
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski
1:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Gwarek Tarnowskie Góry
3:3
Rekord Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:2
KGHM II Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg
1:2
ROW 1964 Rybnik
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
1:0
MKS Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice
1:1
BS Polonia Bytom
Ruch Chorzów
4:1
MKS Kluczbork
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
Pauza
KGHM II Zagłębie II Lubin
4:1
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
3:0
Miedź II Legnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:4
Stal Brzeg
KS Polonia Nysa
0:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
0:2
Pniówek Pawłowice
MKS Piast Żmigród
0:1
Ruch Chorzów
Ślęza Wrocław
2:1
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
MKS Kluczbork
1:0
Warta Gorzów Wielkopolski
BS Polonia Bytom
3:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
Pauza
Miedź II Legnica
0:0
KS Polonia Nysa
Warta Gorzów Wielkopolski
4:0
MKS Piast Żmigród
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
4:2
KGHM II Zagłębie II Lubin
LKS Goczałkowice - Zdrój
0:2
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Pniówek Pawłowice
3:1
Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
ROW 1964 Rybnik
Górnik II Zabrze
1:2
BS Polonia Bytom
MKS Kluczbork
0:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
3:2
Ślęza Wrocław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Pauza
ROW 1964 Rybnik
1:3
Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław
1:0
Warta Gorzów Wielkopolski
KGHM II Zagłębie II Lubin
0:1
Ruch Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
3:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
BS Polonia Bytom
5:3
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
KS Polonia Nysa
0:2
Pniówek Pawłowice
MKS Piast Żmigród
2:2
MKS Kluczbork
Stal Brzeg
2:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
0:0
Górnik II Zabrze
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
Pauza
Górnik II Zabrze
1:2
Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica
1:3
Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski
1:2
KGHM II Zagłębie II Lubin
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
0:4
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
LKS Goczałkowice - Zdrój
4:0
KS Polonia Nysa
MKS Kluczbork
0:5
Ślęza Wrocław
MKS Piast Żmigród
1:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Pniówek Pawłowice
2:1
ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów
2:1
BS Polonia Bytom
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
Pauza
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:2
Gwarek Tarnowskie Góry
KGHM II Zagłębie II Lubin
4:0
MKS Kluczbork
Ślęza Wrocław
2:2
MKS Piast Żmigród
ROW 1964 Rybnik
1:1
LKS Goczałkowice - Zdrój
Stal Brzeg
1:0
Pniówek Pawłowice
BS Polonia Bytom
3:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała
7:3
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
KS Polonia Nysa
1:2
Górnik II Zabrze
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
0:2
Ruch Chorzów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice
Pauza
Miedź II Legnica
3:2
Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Kluczbork
2:4
BS Polonia Bytom
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
0:1
KS Polonia Nysa
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:1
Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski
1:1
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Ślęza Wrocław
5:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
3:2
Rekord Bielsko-Biała
MKS Piast Żmigród
0:2
KGHM II Zagłębie II Lubin
Górnik II Zabrze
4:2
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goczałkowice - Zdrój
Pauza
KGHM II Zagłębie II Lubin
0:1
Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
0:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg
0:2
Górnik II Zabrze
BS Polonia Bytom
2:1
MKS Piast Żmigród
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
2:2
MKS Kluczbork
KS Polonia Nysa
1:2
Ruch Chorzów
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:2
Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry
2:2
Pniówek Pawłowice
ROW 1964 Rybnik
0:0
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Zabrze
Pauza
KGHM II Zagłębie II Lubin
6:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Warta Gorzów Wielkopolski
0:0
KS Polonia Nysa
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
2:6
Stal Brzeg
LKS Goczałkowice - Zdrój
2:2
Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Kluczbork
1:3
Rekord Bielsko-Biała
MKS Piast Żmigród
3:0
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Pniówek Pawłowice
3:1
Miedź II Legnica
Ruch Chorzów
5:0
ROW 1964 Rybnik
Ślęza Wrocław
1:1
BS Polonia Bytom
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
Pauza
Miedź II Legnica
3:0
LKS Goczałkowice - Zdrój
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:3
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
1:3
Ruch Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
2:0
MKS Piast Żmigród
KS Polonia Nysa
1:3
MKS Kluczbork
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:1
Pniówek Pawłowice
Gwarek Tarnowskie Góry
1:5
Górnik II Zabrze
ROW 1964 Rybnik
0:1
Warta Gorzów Wielkopolski
BS Polonia Bytom
1:0
KGHM II Zagłębie II Lubin
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
Pauza
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
0:0
Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Kluczbork
3:3
ROW 1964 Rybnik
KGHM II Zagłębie II Lubin
4:1
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski
3:0
Stal Brzeg
Ślęza Wrocław
8:2
Rekord Bielsko-Biała
BS Polonia Bytom
5:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Górnik II Zabrze
0:1
Miedź II Legnica
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:2
Pniówek Pawłowice
MKS Piast Żmigród
4:0
KS Polonia Nysa
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
Pauza
Pniówek Pawłowice
1:2
Górnik II Zabrze
ROW 1964 Rybnik
1:2
MKS Piast Żmigród
Stal Brzeg
1:2
MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała
4:2
KGHM II Zagłębie II Lubin
KS Polonia Nysa
3:3
Ślęza Wrocław
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:0
LKS Goczałkowice - Zdrój
Gwarek Tarnowskie Góry
0:1
Ruch Chorzów
Miedź II Legnica
3:1
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:4
BS Polonia Bytom
Kolejka 35
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
Pauza
KGHM II Zagłębie II Lubin
3:1
KS Polonia Nysa
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
3:3
Pniówek Pawłowice
Warta Gorzów Wielkopolski
0:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław
4:2
ROW 1964 Rybnik
BS Polonia Bytom
3:0
Rekord Bielsko-Biała
Ruch Chorzów
4:0
Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze
4:0
LKS Goczałkowice - Zdrój
MKS Piast Żmigród
0:1
Stal Brzeg
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
2:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 36
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piast Żmigród
Pauza
Miedź II Legnica
2:0
Warta Gorzów Wielkopolski
ROW 1964 Rybnik
0:4
KGHM II Zagłębie II Lubin
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:0
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
KS Polonia Nysa
2:2
BS Polonia Bytom
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:0
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice
2:3
Ruch Chorzów
Stal Brzeg
1:1
Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała
2:1
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Kolejka 37
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
Pauza
Warta Gorzów Wielkopolski
0:0
Pniówek Pawłowice
MKS Kluczbork
1:2
Miedź II Legnica
BS Polonia Bytom
3:1
ROW 1964 Rybnik
KGHM II Zagłębie II Lubin
1:0
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
5:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
1:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
MKS Piast Żmigród
0:0
Gwarek Tarnowskie Góry
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
1:0
Górnik II Zabrze
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
2:2
KS Polonia Nysa
Kolejka 38
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM II Zagłębie II Lubin
Pauza
ROW 1964 Rybnik
2:2
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Stal Brzeg
3:2
BS Polonia Bytom
LKS Goczałkowice - Zdrój
3:0
Warta Gorzów Wielkopolski
KS Polonia Nysa
1:2
Rekord Bielsko-Biała
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:3
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
Gwarek Tarnowskie Góry
0:2
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
0:3
MKS Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice
5:2
MKS Kluczbork
Górnik II Zabrze
2:1
Ruch Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości