Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
1:14
Rodło II Opole
Silesius Kotórz Mały
- : -
Akademia Piłkarska AMS Unia Murów
Źródło Krośnica
2:18
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krasiejów
6:2
Unia Kolonowskie
SSKS Stal Zawadzkie
2:6
Małapanew Ozimek
Piomar Tarnów-Przywory
2:1
UKS GOSDiM TURAWA
OKS III Odra Opole
- : -
KS II Szczedrzyk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSDiM TURAWA
- : -
Źródło Krośnica
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
KS Krasiejów
Unia Kolonowskie
- : -
KS Szczedrzyk
Małapanew Ozimek
- : -
Silesius Kotórz Mały
Akademia Piłkarska AMS Unia Murów
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
OKS III Odra Opole
- : -
SSKS Stal Zawadzkie
KS II Szczedrzyk
- : -
Rodło II Opole
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
- : -
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Silesius Kotórz Mały
- : -
OKS III Odra Opole
Źródło Krośnica
- : -
Akademia Piłkarska AMS Unia Murów
Unia Kolonowskie
- : -
Rodło II Opole
KS Krasiejów
- : -
UKS GOSDiM TURAWA
SSKS Stal Zawadzkie
- : -
KS II Szczedrzyk
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Małapanew Ozimek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSDiM TURAWA
- : -
KS Szczedrzyk
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
Rodło II Opole
Małapanew Ozimek
- : -
Źródło Krośnica
SSKS Stal Zawadzkie
- : -
Silesius Kotórz Mały
Akademia Piłkarska AMS Unia Murów
- : -
KS Krasiejów
OKS III Odra Opole
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
KS II Szczedrzyk
- : -
Unia Kolonowskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSDiM TURAWA
- : -
Rodło II Opole
KS Szczedrzyk
- : -
Akademia Piłkarska AMS Unia Murów
Silesius Kotórz Mały
- : -
KS II Szczedrzyk
Źródło Krośnica
- : -
OKS III Odra Opole
Unia Kolonowskie
- : -
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krasiejów
- : -
Małapanew Ozimek
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
SSKS Stal Zawadzkie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSDiM TURAWA
- : -
Unia Kolonowskie
Silesius Kotórz Mały
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
Małapanew Ozimek
- : -
KS Szczedrzyk
SSKS Stal Zawadzkie
- : -
Źródło Krośnica
Akademia Piłkarska AMS Unia Murów
- : -
Rodło II Opole
OKS III Odra Opole
- : -
KS Krasiejów
KS II Szczedrzyk
- : -
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
- : -
OKS III Odra Opole
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
UKS GOSDiM TURAWA
Źródło Krośnica
- : -
Silesius Kotórz Mały
Unia Kolonowskie
- : -
Akademia Piłkarska AMS Unia Murów
KS Krasiejów
- : -
SSKS Stal Zawadzkie
Małapanew Ozimek
- : -
Rodło II Opole
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
KS II Szczedrzyk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesius Kotórz Mały
- : -
KS Krasiejów
Małapanew Ozimek
- : -
Unia Kolonowskie
SSKS Stal Zawadzkie
- : -
KS Szczedrzyk
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Źródło Krośnica
Akademia Piłkarska AMS Unia Murów
- : -
1. FC Chronstau-Chrząstowice
OKS III Odra Opole
- : -
Rodło II Opole
KS II Szczedrzyk
- : -
UKS GOSDiM TURAWA
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSDiM TURAWA
- : -
Akademia Piłkarska AMS Unia Murów
KS Szczedrzyk
- : -
Silesius Kotórz Mały
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
Małapanew Ozimek
Źródło Krośnica
- : -
KS II Szczedrzyk
Unia Kolonowskie
- : -
OKS III Odra Opole
KS Krasiejów
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
SSKS Stal Zawadzkie
- : -
Rodło II Opole
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesius Kotórz Mały
- : -
Rodło II Opole
Źródło Krośnica
- : -
KS Krasiejów
Małapanew Ozimek
- : -
UKS GOSDiM TURAWA
SSKS Stal Zawadzkie
- : -
Unia Kolonowskie
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
KS Szczedrzyk
OKS III Odra Opole
- : -
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS II Szczedrzyk
- : -
Akademia Piłkarska AMS Unia Murów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSDiM TURAWA
- : -
OKS III Odra Opole
KS Szczedrzyk
- : -
Źródło Krośnica
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
SSKS Stal Zawadzkie
Unia Kolonowskie
- : -
Silesius Kotórz Mały
KS Krasiejów
- : -
KS II Szczedrzyk
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Rodło II Opole
Akademia Piłkarska AMS Unia Murów
- : -
Małapanew Ozimek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesius Kotórz Mały
- : -
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Źródło Krośnica
- : -
Rodło II Opole
KS Krasiejów
- : -
KS Szczedrzyk
SSKS Stal Zawadzkie
- : -
UKS GOSDiM TURAWA
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Unia Kolonowskie
OKS III Odra Opole
- : -
Akademia Piłkarska AMS Unia Murów
KS II Szczedrzyk
- : -
Małapanew Ozimek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSDiM TURAWA
- : -
Silesius Kotórz Mały
KS Szczedrzyk
- : -
KS II Szczedrzyk
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
Unia Kolonowskie
- : -
Źródło Krośnica
KS Krasiejów
- : -
Rodło II Opole
Małapanew Ozimek
- : -
OKS III Odra Opole
Akademia Piłkarska AMS Unia Murów
- : -
SSKS Stal Zawadzkie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?