Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
5:0
Victoria Łany
LZS Stary Ujazd
3:3
Sokół Niemodlin
LKS Jedność Rozmierka
4:1
Czarni Otmuchów
Metalowiec Łambinowice
3:2
KKS Sudety Burgrabice
LKS Korona Krępna
2:1
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
Victoria Cisek
1:3
LZS Lisięcice
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
4:0
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
GLKS Włókniarz Kietrz
3:3
LZS Racławiczki
Sparta Paczków
4:2
KS Twardawa
Start Bogdanowice
1:2
LZS Piotrówka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
7:1
LKS Jedność Rozmierka
Victoria Łany
0:3
LKS Korona Krępna
LZS Piotrówka
3:0
Metalowiec Łambinowice
KKS Sudety Burgrabice
1:2
Sparta Paczków
LZS Racławiczki
0:5
Naprzód Jemielnica
Victoria Cisek
0:2
Start Bogdanowice
Sokół Niemodlin
0:0
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
KS Twardawa
1:3
LZS Stary Ujazd
LZS Lisięcice
- : -
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:2
Czarni Otmuchów
Start Bogdanowice
0:5
LZS Lisięcice
LZS Stary Ujazd
7:1
KKS Sudety Burgrabice
LKS Jedność Rozmierka
1:1
Sokół Niemodlin
Metalowiec Łambinowice
4:0
Victoria Cisek
LKS Korona Krępna
2:1
LZS Racławiczki
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
2:4
KS Twardawa
GLKS Włókniarz Kietrz
2:1
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Sparta Paczków
5:3
LZS Piotrówka
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
3:2
Victoria Łany
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
- : -
LKS Korona Krępna
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
- : -
Naprzód Jemielnica
LZS Lisięcice
- : -
Victoria Łany
LZS Piotrówka
- : -
LZS Stary Ujazd
KKS Sudety Burgrabice
- : -
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
LZS Racławiczki
- : -
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
Victoria Cisek
- : -
Sparta Paczków
Sokół Niemodlin
- : -
GLKS Włókniarz Kietrz
Start Bogdanowice
- : -
Metalowiec Łambinowice
KS Twardawa
- : -
LKS Jedność Rozmierka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
- : -
Sokół Niemodlin
Victoria Łany
- : -
LZS Racławiczki
LZS Stary Ujazd
- : -
Victoria Cisek
LKS Jedność Rozmierka
- : -
KKS Sudety Burgrabice
Metalowiec Łambinowice
- : -
LZS Lisięcice
LKS Korona Krępna
- : -
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
- : -
LZS Piotrówka
GLKS Włókniarz Kietrz
- : -
KS Twardawa
Sparta Paczków
- : -
Start Bogdanowice
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
- : -
Czarni Otmuchów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
- : -
Victoria Łany
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
- : -
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
LZS Lisięcice
- : -
LZS Racławiczki
Start Bogdanowice
- : -
LZS Stary Ujazd
Metalowiec Łambinowice
- : -
Sparta Paczków
LZS Piotrówka
- : -
LKS Jedność Rozmierka
KKS Sudety Burgrabice
- : -
GLKS Włókniarz Kietrz
Victoria Cisek
- : -
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
Sokół Niemodlin
- : -
LKS Korona Krępna
KS Twardawa
- : -
Naprzód Jemielnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
- : -
KKS Sudety Burgrabice
Victoria Łany
- : -
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LZS Stary Ujazd
- : -
Metalowiec Łambinowice
LKS Jedność Rozmierka
- : -
Victoria Cisek
LKS Korona Krępna
- : -
KS Twardawa
LZS Racławiczki
- : -
Czarni Otmuchów
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
- : -
Start Bogdanowice
GLKS Włókniarz Kietrz
- : -
LZS Piotrówka
Sparta Paczków
- : -
LZS Lisięcice
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
- : -
Sokół Niemodlin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
- : -
LZS Stary Ujazd
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
- : -
LZS Racławiczki
LZS Lisięcice
- : -
Czarni Otmuchów
Start Bogdanowice
- : -
LKS Jedność Rozmierka
Metalowiec Łambinowice
- : -
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
LZS Piotrówka
- : -
Naprzód Jemielnica
KKS Sudety Burgrabice
- : -
LKS Korona Krępna
Victoria Cisek
- : -
GLKS Włókniarz Kietrz
Sokół Niemodlin
- : -
Victoria Łany
KS Twardawa
- : -
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
- : -
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Victoria Łany
- : -
KS Twardawa
LZS Stary Ujazd
- : -
LZS Lisięcice
LKS Jedność Rozmierka
- : -
Metalowiec Łambinowice
LKS Korona Krępna
- : -
LZS Piotrówka
LZS Racławiczki
- : -
Sokół Niemodlin
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
- : -
Sparta Paczków
GLKS Włókniarz Kietrz
- : -
Start Bogdanowice
Naprzód Jemielnica
- : -
Victoria Cisek
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
- : -
KKS Sudety Burgrabice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
- : -
LKS Jedność Rozmierka
LZS Lisięcice
- : -
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Start Bogdanowice
- : -
Naprzód Jemielnica
LZS Stary Ujazd
- : -
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
Metalowiec Łambinowice
- : -
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Piotrówka
- : -
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
KKS Sudety Burgrabice
- : -
Victoria Łany
Victoria Cisek
- : -
LKS Korona Krępna
Sokół Niemodlin
- : -
Czarni Otmuchów
KS Twardawa
- : -
LZS Racławiczki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
- : -
KS Twardawa
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
- : -
Sokół Niemodlin
Victoria Łany
- : -
LZS Piotrówka
LKS Jedność Rozmierka
- : -
LZS Stary Ujazd
LKS Korona Krępna
- : -
Start Bogdanowice
LZS Racławiczki
- : -
KKS Sudety Burgrabice
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
- : -
LZS Lisięcice
GLKS Włókniarz Kietrz
- : -
Sparta Paczków
Naprzód Jemielnica
- : -
Metalowiec Łambinowice
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
- : -
Victoria Cisek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
- : -
Naprzód Jemielnica
LZS Lisięcice
- : -
Sokół Niemodlin
Start Bogdanowice
- : -
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
LZS Stary Ujazd
- : -
GLKS Włókniarz Kietrz
Metalowiec Łambinowice
- : -
LKS Korona Krępna
LZS Piotrówka
- : -
LZS Racławiczki
KKS Sudety Burgrabice
- : -
Czarni Otmuchów
Victoria Cisek
- : -
Victoria Łany
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
- : -
LKS Jedność Rozmierka
KS Twardawa
- : -
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
- : -
LZS Piotrówka
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
- : -
KKS Sudety Burgrabice
Victoria Łany
- : -
Start Bogdanowice
LKS Jedność Rozmierka
- : -
LZS Lisięcice
LKS Korona Krępna
- : -
Sparta Paczków
LZS Racławiczki
- : -
Victoria Cisek
Sokół Niemodlin
- : -
KS Twardawa
GLKS Włókniarz Kietrz
- : -
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
Naprzód Jemielnica
- : -
LZS Stary Ujazd
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
- : -
Metalowiec Łambinowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
- : -
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
Start Bogdanowice
- : -
LZS Racławiczki
LZS Stary Ujazd
- : -
LKS Korona Krępna
LKS Jedność Rozmierka
- : -
GLKS Włókniarz Kietrz
Metalowiec Łambinowice
- : -
Victoria Łany
LZS Piotrówka
- : -
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
KKS Sudety Burgrabice
- : -
Sokół Niemodlin
Victoria Cisek
- : -
Czarni Otmuchów
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
- : -
Naprzód Jemielnica
LZS Lisięcice
- : -
KS Twardawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
- : -
Start Bogdanowice
KS Twardawa
- : -
KKS Sudety Burgrabice
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
- : -
Victoria Cisek
Victoria Łany
- : -
Sparta Paczków
LKS Korona Krępna
- : -
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
LZS Racławiczki
- : -
Metalowiec Łambinowice
Sokół Niemodlin
- : -
LZS Piotrówka
GLKS Włókniarz Kietrz
- : -
LZS Lisięcice
Naprzód Jemielnica
- : -
LKS Jedność Rozmierka
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
- : -
LZS Stary Ujazd
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
- : -
LZS Racławiczki
Start Bogdanowice
- : -
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LZS Stary Ujazd
- : -
Victoria Łany
LKS Jedność Rozmierka
- : -
LKS Korona Krępna
Metalowiec Łambinowice
- : -
Czarni Otmuchów
LZS Piotrówka
- : -
KS Twardawa
Victoria Cisek
- : -
Sokół Niemodlin
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
- : -
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
GLKS Włókniarz Kietrz
- : -
Naprzód Jemielnica
LZS Lisięcice
- : -
KKS Sudety Burgrabice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
- : -
Sparta Paczków
KS Twardawa
- : -
Victoria Cisek
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
- : -
Metalowiec Łambinowice
Victoria Łany
- : -
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
KKS Sudety Burgrabice
- : -
LZS Piotrówka
LKS Korona Krępna
- : -
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Racławiczki
- : -
LZS Stary Ujazd
Sokół Niemodlin
- : -
Start Bogdanowice
Naprzód Jemielnica
- : -
LZS Lisięcice
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
- : -
LKS Jedność Rozmierka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
- : -
LKS Korona Krępna
Start Bogdanowice
- : -
KS Twardawa
LZS Stary Ujazd
- : -
Czarni Otmuchów
LKS Jedność Rozmierka
- : -
Victoria Łany
Metalowiec Łambinowice
- : -
Sokół Niemodlin
Victoria Cisek
- : -
KKS Sudety Burgrabice
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
- : -
LZS Racławiczki
GLKS Włókniarz Kietrz
- : -
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
Sparta Paczków
- : -
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LZS Lisięcice
- : -
LZS Piotrówka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
- : -
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
KS Twardawa
- : -
Metalowiec Łambinowice
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
- : -
LZS Stary Ujazd
Victoria Łany
- : -
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Piotrówka
- : -
Victoria Cisek
KKS Sudety Burgrabice
- : -
Start Bogdanowice
LKS Korona Krępna
- : -
LZS Lisięcice
LZS Racławiczki
- : -
LKS Jedność Rozmierka
Sokół Niemodlin
- : -
Sparta Paczków
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
- : -
Naprzód Jemielnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości