Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
1:14
Rodło II Opole
Źródło Krośnica
2:18
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krasiejów
6:2
Unia Kolonowskie
SSKS Stal Zawadzkie
2:6
Małapanew Ozimek
Piomar Tarnów-Przywory
2:1
UKS GOSDiM TURAWA
OKS III Odra Opole
3:0*
KS II Szczedrzyk
Silesius Kotórz Mały
8:1
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSDiM TURAWA
8:3
Źródło Krośnica
1. FC Chronstau-Chrząstowice
2:6
KS Krasiejów
Unia Kolonowskie
13:2
KS Szczedrzyk
Małapanew Ozimek
14:0
Silesius Kotórz Mały
Akademia Piłkarska AMS
0:16
Piomar Tarnów-Przywory
OKS III Odra Opole
6:0
SSKS Stal Zawadzkie
KS II Szczedrzyk
0:24
Rodło II Opole
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSDiM TURAWA
0:9
KS Krasiejów
KS Szczedrzyk
2:9
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Silesius Kotórz Mały
1:4
OKS III Odra Opole
Źródło Krośnica
8:4
Akademia Piłkarska AMS
Unia Kolonowskie
0:4
Rodło II Opole
SSKS Stal Zawadzkie
28:0
KS II Szczedrzyk
Piomar Tarnów-Przywory
0:8
Małapanew Ozimek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSDiM TURAWA
2:3
KS Szczedrzyk
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:4
Rodło II Opole
Małapanew Ozimek
25:0
Źródło Krośnica
SSKS Stal Zawadzkie
5:1
Silesius Kotórz Mały
Akademia Piłkarska AMS
0:15
KS Krasiejów
OKS III Odra Opole
3:2
Piomar Tarnów-Przywory
KS II Szczedrzyk
0:20
Unia Kolonowskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSDiM TURAWA
1:10
Rodło II Opole
KS Szczedrzyk
2:1
Akademia Piłkarska AMS
Silesius Kotórz Mały
30:0
KS II Szczedrzyk
Źródło Krośnica
0:18
OKS III Odra Opole
Unia Kolonowskie
4:4
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krasiejów
0:3
Małapanew Ozimek
Piomar Tarnów-Przywory
4:1
SSKS Stal Zawadzkie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSDiM TURAWA
5:12
Unia Kolonowskie
Silesius Kotórz Mały
2:3
Piomar Tarnów-Przywory
Małapanew Ozimek
10:0
KS Szczedrzyk
SSKS Stal Zawadzkie
19:1
Źródło Krośnica
Akademia Piłkarska AMS
0:15
Rodło II Opole
OKS III Odra Opole
4:7
KS Krasiejów
KS II Szczedrzyk
1:12
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
1:18
OKS III Odra Opole
1. FC Chronstau-Chrząstowice
5:0
UKS GOSDiM TURAWA
Źródło Krośnica
1:15
Silesius Kotórz Mały
Unia Kolonowskie
12:1
Akademia Piłkarska AMS
KS Krasiejów
1:1
SSKS Stal Zawadzkie
Małapanew Ozimek
2:0
Rodło II Opole
Piomar Tarnów-Przywory
23:0
KS II Szczedrzyk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesius Kotórz Mały
0:9
KS Krasiejów
Małapanew Ozimek
0:0
Unia Kolonowskie
SSKS Stal Zawadzkie
12:0
KS Szczedrzyk
Piomar Tarnów-Przywory
12:2
Źródło Krośnica
Akademia Piłkarska AMS
1:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
OKS III Odra Opole
1:4
Rodło II Opole
KS II Szczedrzyk
0:14
UKS GOSDiM TURAWA
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSDiM TURAWA
- : -
Akademia Piłkarska AMS
KS Szczedrzyk
- : -
Silesius Kotórz Mały
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
Małapanew Ozimek
Źródło Krośnica
- : -
KS II Szczedrzyk
Unia Kolonowskie
- : -
OKS III Odra Opole
KS Krasiejów
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
SSKS Stal Zawadzkie
- : -
Rodło II Opole
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesius Kotórz Mały
- : -
Rodło II Opole
Źródło Krośnica
- : -
KS Krasiejów
Małapanew Ozimek
- : -
UKS GOSDiM TURAWA
SSKS Stal Zawadzkie
- : -
Unia Kolonowskie
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
KS Szczedrzyk
OKS III Odra Opole
- : -
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS II Szczedrzyk
- : -
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Szczedrzyk
- : -
KS Krasiejów
UKS GOSDiM TURAWA
- : -
OKS III Odra Opole
KS Szczedrzyk
- : -
Źródło Krośnica
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
SSKS Stal Zawadzkie
Unia Kolonowskie
- : -
Silesius Kotórz Mały
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Rodło II Opole
Akademia Piłkarska AMS
- : -
Małapanew Ozimek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
- : -
KS Krasiejów
Silesius Kotórz Mały
- : -
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Źródło Krośnica
- : -
Rodło II Opole
SSKS Stal Zawadzkie
- : -
UKS GOSDiM TURAWA
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Unia Kolonowskie
OKS III Odra Opole
- : -
Akademia Piłkarska AMS
KS II Szczedrzyk
- : -
Małapanew Ozimek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSDiM TURAWA
- : -
Silesius Kotórz Mały
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
Unia Kolonowskie
- : -
Źródło Krośnica
KS Krasiejów
- : -
Rodło II Opole
Małapanew Ozimek
- : -
OKS III Odra Opole
Akademia Piłkarska AMS
- : -
SSKS Stal Zawadzkie
KS Szczedrzyk
- : -
KS II Szczedrzyk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?