Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia Karłowice
LZS Sławice
Pauza
LZS SBB ENERGY Kup
3:0
SKS Chmielowice
GKS Komprachcice
3:1
Swornica II Czarnowąsy Opole
LZS Stare Budkowice
1:5
Śląsk Łubniany
Start Siołkowice
0:7
Silesius Kotórz Mały
Unia Murów
1:5
LKS Popielów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS SBB ENERGY Kup
Pauza
Swornica II Czarnowąsy Opole
GKS Komprachcice
4:1
LZS Stare Budkowice
LKS Popielów
0:0
Start Siołkowice
SKS Chmielowice
2:1
Unia Murów
Polonia Karłowice
1:11
Silesius Kotórz Mały
Śląsk Łubniany
2:1
LZS Sławice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Stare Budkowice
Pauza
Unia Murów
Pauza
LZS Sławice
2:3
GKS Komprachcice
LZS SBB ENERGY Kup
2:4
Śląsk Łubniany
Swornica II Czarnowąsy Opole
3:3
Polonia Karłowice
Silesius Kotórz Mały
10:3
LKS Popielów
Start Siołkowice
5:0
SKS Chmielowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Sławice
Pauza
Start Siołkowice
GKS Komprachcice
0:1
LZS SBB ENERGY Kup
Swornica II Czarnowąsy Opole
0:0
LZS Stare Budkowice
LKS Popielów
4:1
Polonia Karłowice
SKS Chmielowice
3:2
Silesius Kotórz Mały
Śląsk Łubniany
2:1
Unia Murów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
Pauza
Silesius Kotórz Mały
Pauza
LZS Sławice
1:4
Swornica II Czarnowąsy Opole
LZS Stare Budkowice
6:0
Polonia Karłowice
LKS Popielów
3:3
SKS Chmielowice
Start Siołkowice
2:8
Śląsk Łubniany
Unia Murów
2:3
GKS Komprachcice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Unia Murów
LKS Popielów
Pauza
GKS Komprachcice
6:0
Start Siołkowice
LZS Stare Budkowice
10:3
LZS Sławice
Swornica II Czarnowąsy Opole
4:0
LZS SBB ENERGY Kup
Polonia Karłowice
2:10
SKS Chmielowice
Śląsk Łubniany
1:4
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
Pauza
SKS Chmielowice
Pauza
LZS Sławice
9:1
Polonia Karłowice
LZS SBB ENERGY Kup
5:1
LZS Stare Budkowice
LKS Popielów
3:2
Śląsk Łubniany
Silesius Kotórz Mały
2:3
GKS Komprachcice
Unia Murów
0:3
Swornica II Czarnowąsy Opole
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesius Kotórz Mały
Pauza
Polonia Karłowice
Pauza
LZS Sławice
2:3
LZS SBB ENERGY Kup
GKS Komprachcice
6:1
LKS Popielów
LZS Stare Budkowice
4:0
Unia Murów
Swornica II Czarnowąsy Opole
7:2
Start Siołkowice
Śląsk Łubniany
2:0
SKS Chmielowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Popielów
Pauza
Śląsk Łubniany
Pauza
LZS SBB ENERGY Kup
12:3
Polonia Karłowice
Silesius Kotórz Mały
2:5
Swornica II Czarnowąsy Opole
Start Siołkowice
0:2
LZS Stare Budkowice
SKS Chmielowice
2:5
GKS Komprachcice
Unia Murów
2:4
LZS Sławice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Komprachcice
Pauza
SKS Chmielowice
Pauza
LZS SBB ENERGY Kup
3:0
Unia Murów
LZS Sławice
7:0
Start Siołkowice
LZS Stare Budkowice
2:7
Silesius Kotórz Mały
Swornica II Czarnowąsy Opole
1:2
LKS Popielów
Śląsk Łubniany
10:0
Polonia Karłowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
1:2
GKS Komprachcice
LKS Popielów
1:3
LZS Stare Budkowice
Silesius Kotórz Mały
9:3
LZS Sławice
Start Siołkowice
1:4
LZS SBB ENERGY Kup
SKS Chmielowice
2:3
Swornica II Czarnowąsy Opole
Unia Murów
3:0
Polonia Karłowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Swornica II Czarnowąsy Opole
Pauza
Śląsk Łubniany
Pauza
LZS SBB ENERGY Kup
3:0
Silesius Kotórz Mały
LZS Stare Budkowice
3:0
SKS Chmielowice
LZS Sławice
2:3
LKS Popielów
GKS Komprachcice
3:0
Polonia Karłowice
Unia Murów
2:3
Start Siołkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Komprachcice
Pauza
LZS Stare Budkowice
Pauza
LKS Popielów
1:1
LZS SBB ENERGY Kup
Silesius Kotórz Mały
3:0
Unia Murów
Start Siołkowice
3:0
Polonia Karłowice
SKS Chmielowice
4:2
LZS Sławice
Śląsk Łubniany
5:1
Swornica II Czarnowąsy Opole
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Sławice
Pauza
Swornica II Czarnowąsy Opole
0:2
GKS Komprachcice
LKS Popielów
3:0
Unia Murów
Silesius Kotórz Mały
0:5
Start Siołkowice
SKS Chmielowice
0:3
LZS SBB ENERGY Kup
Śląsk Łubniany
1:2
LZS Stare Budkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
Pauza
LZS Sławice
2:2
Śląsk Łubniany
Swornica II Czarnowąsy Opole
9:0
Silesius Kotórz Mały
Start Siołkowice
3:3
LKS Popielów
Unia Murów
0:2
SKS Chmielowice
LZS Stare Budkowice
1:3
GKS Komprachcice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Murów
Pauza
GKS Komprachcice
2:2
LZS Sławice
LZS Stare Budkowice
0:1
Swornica II Czarnowąsy Opole
LKS Popielów
3:0
Silesius Kotórz Mały
SKS Chmielowice
1:3
Start Siołkowice
Śląsk Łubniany
1:4
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
Pauza
LZS SBB ENERGY Kup
3:0
GKS Komprachcice
LZS Sławice
0:1
LZS Stare Budkowice
LKS Popielów
3:4
Swornica II Czarnowąsy Opole
Silesius Kotórz Mały
5:2
SKS Chmielowice
Unia Murów
0:0
Śląsk Łubniany
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesius Kotórz Mały
Pauza
GKS Komprachcice
3:0
Unia Murów
Swornica II Czarnowąsy Opole
2:7
LZS Sławice
SKS Chmielowice
0:3
LKS Popielów
Śląsk Łubniany
6:0
Start Siołkowice
LZS Stare Budkowice
0:7
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Popielów
Pauza
LZS SBB ENERGY Kup
4:1
LZS Sławice
Swornica II Czarnowąsy Opole
8:1
SKS Chmielowice
Silesius Kotórz Mały
1:3
Śląsk Łubniany
Start Siołkowice
0:2
GKS Komprachcice
Unia Murów
0:3
LZS Stare Budkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Chmielowice
Pauza
LZS Sławice
3:0
Unia Murów
LZS SBB ENERGY Kup
2:1
Swornica II Czarnowąsy Opole
GKS Komprachcice
6:0
Silesius Kotórz Mały
LZS Stare Budkowice
5:2
Start Siołkowice
Śląsk Łubniany
7:0
LKS Popielów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Swornica II Czarnowąsy Opole
Pauza
LKS Popielów
2:3
GKS Komprachcice
Silesius Kotórz Mały
2:5
LZS Stare Budkowice
Start Siołkowice
1:2
LZS Sławice
SKS Chmielowice
3:5
Śląsk Łubniany
Unia Murów
0:3
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
Pauza
LZS SBB ENERGY Kup
3:0
Start Siołkowice
Swornica II Czarnowąsy Opole
3:0
Unia Murów
LZS Sławice
6:0
Silesius Kotórz Mały
GKS Komprachcice
3:0
SKS Chmielowice
LZS Stare Budkowice
3:1
LKS Popielów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Komprachcice
Pauza
Swornica II Czarnowąsy Opole
0:7
Śląsk Łubniany
LKS Popielów
2:2
LZS Sławice
Silesius Kotórz Mały
0:7
LZS SBB ENERGY Kup
Start Siołkowice
3:0
Unia Murów
SKS Chmielowice
0:7
LZS Stare Budkowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Stare Budkowice
Pauza
LZS Sławice
3:0*
SKS Chmielowice
LZS SBB ENERGY Kup
3:2
LKS Popielów
GKS Komprachcice
2:1
Śląsk Łubniany
Start Siołkowice
0:3
Swornica II Czarnowąsy Opole
Unia Murów
0:3
Silesius Kotórz Mały
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?