Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
1:3
Victoria Łany
Start Bogdanowice
5:1
Śląsk Reńska Wieś
LZS DFK Łężce
2:4
Odrzanka Dziegrowice
FC Pilszcz
2:3
KS Twardawa
LZS Lisięcice
4:1
LZS Kotlarnia-Goszyce
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
0:3
Sparta Zawiszyce
Inter Mechnica
2:1
Orzeł Dzierżysław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
2:0
Start Bogdanowice
Śląsk Reńska Wieś
1:0
Sparta Zawiszyce
Victoria Łany
3:1
Inter Mechnica
FC Pilszcz
2:1
LZS DFK Łężce
Odrzanka Dziegrowice
2:1
Cukrownik Baborów
Orzeł Dzierżysław
2:2
LZS Lisięcice
KS Twardawa
7:0
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
4:2
FC Pilszcz
Start Bogdanowice
1:4
Orzeł Dzierżysław
LZS DFK Łężce
1:3
KS Twardawa
LZS Lisięcice
4:0
Victoria Łany
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
1:2
Śląsk Reńska Wieś
Inter Mechnica
3:2
Odrzanka Dziegrowice
Sparta Zawiszyce
4:2
LZS Kotlarnia-Goszyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
5:2
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Victoria Łany
0:6
Start Bogdanowice
LZS DFK Łężce
0:3
Cukrownik Baborów
FC Pilszcz
5:2
Inter Mechnica
Odrzanka Dziegrowice
0:4
LZS Lisięcice
Orzeł Dzierżysław
2:1
Sparta Zawiszyce
KS Twardawa
2:1
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
1:2
LZS Kotlarnia-Goszyce
Cukrownik Baborów
2:3
KS Twardawa
Start Bogdanowice
6:1
Odrzanka Dziegrowice
LZS Lisięcice
4:0
FC Pilszcz
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
1:4
Orzeł Dzierżysław
Inter Mechnica
2:0
LZS DFK Łężce
Sparta Zawiszyce
3:0
Victoria Łany
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
2:4
Inter Mechnica
Victoria Łany
3:1
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
LZS DFK Łężce
1:5
LZS Lisięcice
FC Pilszcz
1:4
Start Bogdanowice
Odrzanka Dziegrowice
1:2
Sparta Zawiszyce
Orzeł Dzierżysław
3:2
Śląsk Reńska Wieś
KS Twardawa
3:1
LZS Kotlarnia-Goszyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
2:2
Orzeł Dzierżysław
Śląsk Reńska Wieś
1:3
Victoria Łany
Start Bogdanowice
3:1
LZS DFK Łężce
LZS Lisięcice
4:0
Cukrownik Baborów
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
3:3
Odrzanka Dziegrowice
Inter Mechnica
0:4
KS Twardawa
Sparta Zawiszyce
5:0
FC Pilszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
0:0
Victoria Łany
Cukrownik Baborów
3:2
Start Bogdanowice
LZS DFK Łężce
7:2
Sparta Zawiszyce
FC Pilszcz
3:2
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Inter Mechnica
2:0
LZS Lisięcice
Odrzanka Dziegrowice
0:6
Śląsk Reńska Wieś
KS Twardawa
2:0
Orzeł Dzierżysław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
1:0
Odrzanka Dziegrowice
Śląsk Reńska Wieś
2:4
FC Pilszcz
Start Bogdanowice
2:1
Inter Mechnica
LZS Lisięcice
3:2
KS Twardawa
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
5:1
LZS DFK Łężce
Orzeł Dzierżysław
5:2
Victoria Łany
Sparta Zawiszyce
1:0
Cukrownik Baborów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
6:1
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
LZS DFK Łężce
2:1
Śląsk Reńska Wieś
FC Pilszcz
2:0
LZS Kotlarnia-Goszyce
LZS Lisięcice
5:3
Start Bogdanowice
Inter Mechnica
2:2
Sparta Zawiszyce
Odrzanka Dziegrowice
1:3
Orzeł Dzierżysław
KS Twardawa
1:0
Victoria Łany
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
1:1
LZS DFK Łężce
Śląsk Reńska Wieś
2:3
Cukrownik Baborów
Victoria Łany
4:1
Odrzanka Dziegrowice
Start Bogdanowice
0:3
KS Twardawa
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
0:2
Inter Mechnica
Orzeł Dzierżysław
2:3
FC Pilszcz
Sparta Zawiszyce
0:4
LZS Lisięcice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
2:0
LZS Kotlarnia-Goszyce
Start Bogdanowice
0:0
Sparta Zawiszyce
LZS DFK Łężce
1:5
Orzeł Dzierżysław
FC Pilszcz
1:1
Victoria Łany
LZS Lisięcice
2:0
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Inter Mechnica
0:1
Śląsk Reńska Wieś
KS Twardawa
5:0
Odrzanka Dziegrowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
2:4
Inter Mechnica
Śląsk Reńska Wieś
0:4
LZS Lisięcice
Victoria Łany
1:0
LZS DFK Łężce
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
2:7
Start Bogdanowice
Odrzanka Dziegrowice
1:6
FC Pilszcz
Orzeł Dzierżysław
3:0
Cukrownik Baborów
Sparta Zawiszyce
0:2
KS Twardawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
0:2
LZS Lisięcice
Śląsk Reńska Wieś
6:2
Start Bogdanowice
Victoria Łany
0:2
Cukrownik Baborów
Odrzanka Dziegrowice
1:2
LZS DFK Łężce
Orzeł Dzierżysław
2:1
Inter Mechnica
Sparta Zawiszyce
6:3
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
KS Twardawa
6:0
FC Pilszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
4:1
Odrzanka Dziegrowice
Start Bogdanowice
3:0
LZS Kotlarnia-Goszyce
LZS DFK Łężce
2:3
FC Pilszcz
LZS Lisięcice
2:2
Orzeł Dzierżysław
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
3:1
KS Twardawa
Inter Mechnica
0:0
Victoria Łany
Sparta Zawiszyce
2:0
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
3:2
Sparta Zawiszyce
Śląsk Reńska Wieś
5:0
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Victoria Łany
1:1
LZS Lisięcice
FC Pilszcz
2:2
Cukrownik Baborów
Odrzanka Dziegrowice
2:2
Inter Mechnica
Orzeł Dzierżysław
1:4
Start Bogdanowice
KS Twardawa
2:0
LZS DFK Łężce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
4:0
KS Twardawa
Cukrownik Baborów
4:0
LZS DFK Łężce
Start Bogdanowice
3:0
Victoria Łany
LZS Lisięcice
9:3
Odrzanka Dziegrowice
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
2:0
LZS Kotlarnia-Goszyce
Inter Mechnica
0:1
FC Pilszcz
Sparta Zawiszyce
2:4
Orzeł Dzierżysław
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
0:2
Śląsk Reńska Wieś
Victoria Łany
2:0
Sparta Zawiszyce
LZS DFK Łężce
1:2
Inter Mechnica
FC Pilszcz
2:1
LZS Lisięcice
Odrzanka Dziegrowice
0:1
Start Bogdanowice
Orzeł Dzierżysław
1:1
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
KS Twardawa
1:4
Cukrownik Baborów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
2:1
KS Twardawa
Śląsk Reńska Wieś
2:0
Orzeł Dzierżysław
Start Bogdanowice
6:0
FC Pilszcz
LZS Lisięcice
6:1
LZS DFK Łężce
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
0:3
Victoria Łany
Inter Mechnica
1:3
Cukrownik Baborów
Sparta Zawiszyce
2:1
Odrzanka Dziegrowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
1:1
LZS Lisięcice
Victoria Łany
3:2
Śląsk Reńska Wieś
LZS DFK Łężce
0:7
Start Bogdanowice
FC Pilszcz
0:2
Sparta Zawiszyce
Odrzanka Dziegrowice
5:0
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Orzeł Dzierżysław
0:0
LZS Kotlarnia-Goszyce
KS Twardawa
4:0
Inter Mechnica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
3:2
Victoria Łany
Śląsk Reńska Wieś
1:1
Odrzanka Dziegrowice
Start Bogdanowice
4:2
Cukrownik Baborów
LZS Lisięcice
3:1
Inter Mechnica
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
2:4
FC Pilszcz
Orzeł Dzierżysław
1:4
KS Twardawa
Sparta Zawiszyce
3:0*
LZS DFK Łężce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
3:1
Sparta Zawiszyce
Victoria Łany
0:3
Orzeł Dzierżysław
LZS DFK Łężce
4:5
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
FC Pilszcz
7:0
Śląsk Reńska Wieś
Inter Mechnica
1:2
Start Bogdanowice
Odrzanka Dziegrowice
0:0
LZS Kotlarnia-Goszyce
KS Twardawa
3:2
LZS Lisięcice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
2:0
FC Pilszcz
Śląsk Reńska Wieś
5:0
LZS DFK Łężce
Victoria Łany
0:1
KS Twardawa
Start Bogdanowice
2:1
LZS Lisięcice
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
3:4
Cukrownik Baborów
Orzeł Dzierżysław
1:1
Odrzanka Dziegrowice
Sparta Zawiszyce
3:1
Inter Mechnica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
2:6
Śląsk Reńska Wieś
LZS DFK Łężce
0:3
LZS Kotlarnia-Goszyce
FC Pilszcz
3:2
Orzeł Dzierżysław
LZS Lisięcice
2:2
Sparta Zawiszyce
Inter Mechnica
3:3
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Odrzanka Dziegrowice
2:1
Victoria Łany
KS Twardawa
5:0
Start Bogdanowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
6:3
Cukrownik Baborów
Śląsk Reńska Wieś
6:0
Inter Mechnica
Victoria Łany
3:3
FC Pilszcz
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
0:8
LZS Lisięcice
Odrzanka Dziegrowice
5:3
KS Twardawa
Orzeł Dzierżysław
2:2
LZS DFK Łężce
Sparta Zawiszyce
2:0
Start Bogdanowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
8:0
Orzeł Dzierżysław
Start Bogdanowice
10:1
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
LZS DFK Łężce
1:5
Victoria Łany
FC Pilszcz
0:6
Odrzanka Dziegrowice
LZS Lisięcice
5:1
Śląsk Reńska Wieś
Inter Mechnica
1:2
LZS Kotlarnia-Goszyce
KS Twardawa
4:0
Sparta Zawiszyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?