Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
13:0
Inter Mechnica
Orzeł Branice
1:2
Victoria Łany
FC Pilszcz
7:0
LZS Kotlarnia-Goszyce
Sparta Zawiszyce
1:6
Odrzanka Dziegrowice
Po-Ra-Wie II Większyce
2:3
Śląsk Reńska Wieś
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
0:2
LZS Lisięcice
LZS Zawisza Stara Kuźnia
1:3
Start Bogdanowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
5:4
LZS Zawisza Stara Kuźnia
Śląsk Reńska Wieś
3:0*
Inter Mechnica
Victoria Łany
6:1
Sparta Zawiszyce
Start Bogdanowice
5:2
Cukrownik Baborów
LZS Lisięcice
3:0*
Orzeł Branice
Odrzanka Dziegrowice
2:1
FC Pilszcz
Po-Ra-Wie II Większyce
2:0
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
1:1
LZS Kotlarnia-Goszyce
Orzeł Branice
4:1
Po-Ra-Wie II Większyce
FC Pilszcz
2:1
Victoria Łany
Inter Mechnica
1:3
Start Bogdanowice
Sparta Zawiszyce
4:1
LZS Lisięcice
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
4:4
Śląsk Reńska Wieś
LZS Zawisza Stara Kuźnia
2:2
Odrzanka Dziegrowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
4:0
Inter Mechnica
Śląsk Reńska Wieś
0:3
Start Bogdanowice
Victoria Łany
1:1
LZS Zawisza Stara Kuźnia
LZS Lisięcice
2:1
FC Pilszcz
Odrzanka Dziegrowice
1:1
Cukrownik Baborów
Po-Ra-Wie II Większyce
3:4
Sparta Zawiszyce
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
3:2
Orzeł Branice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
2:1
Victoria Łany
Start Bogdanowice
4:1
LZS Kotlarnia-Goszyce
Orzeł Branice
3:2
Śląsk Reńska Wieś
FC Pilszcz
2:4
Po-Ra-Wie II Większyce
Inter Mechnica
3:3
Odrzanka Dziegrowice
Sparta Zawiszyce
6:1
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
LZS Zawisza Stara Kuźnia
0:5
LZS Lisięcice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
3:1
LZS Kotlarnia-Goszyce
Victoria Łany
6:0
Inter Mechnica
Orzeł Branice
4:1
Sparta Zawiszyce
LZS Lisięcice
3:4
Cukrownik Baborów
Odrzanka Dziegrowice
2:2
Start Bogdanowice
Po-Ra-Wie II Większyce
3:2
LZS Zawisza Stara Kuźnia
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
1:7
FC Pilszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
1:2
Odrzanka Dziegrowice
Sparta Zawiszyce
6:4
Śląsk Reńska Wieś
Cukrownik Baborów
1:2
Po-Ra-Wie II Większyce
Start Bogdanowice
1:0
Victoria Łany
FC Pilszcz
1:1
Orzeł Branice
Inter Mechnica
0:7
LZS Lisięcice
LZS Zawisza Stara Kuźnia
5:1
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
0:0
Odrzanka Dziegrowice
Victoria Łany
5:0
LZS Kotlarnia-Goszyce
Orzeł Branice
2:1
LZS Zawisza Stara Kuźnia
LZS Lisięcice
3:0
Start Bogdanowice
Sparta Zawiszyce
2:2
FC Pilszcz
Po-Ra-Wie II Większyce
3:0*
Inter Mechnica
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
4:7
Cukrownik Baborów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
0:9
LZS Lisięcice
Cukrownik Baborów
1:0
Orzeł Branice
Start Bogdanowice
7:3
Po-Ra-Wie II Większyce
FC Pilszcz
3:2
Śląsk Reńska Wieś
Inter Mechnica
4:1
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
Odrzanka Dziegrowice
0:0
Victoria Łany
LZS Zawisza Stara Kuźnia
1:2
Sparta Zawiszyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
0:6
Victoria Łany
Orzeł Branice
3:0
Inter Mechnica
FC Pilszcz
8:1
LZS Zawisza Stara Kuźnia
LZS Lisięcice
2:1
Odrzanka Dziegrowice
Sparta Zawiszyce
0:2
Cukrownik Baborów
Po-Ra-Wie II Większyce
5:1
LZS Kotlarnia-Goszyce
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
0:2
Start Bogdanowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
3:0*
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
Cukrownik Baborów
2:0
FC Pilszcz
Victoria Łany
1:2
LZS Lisięcice
Start Bogdanowice
1:1
Orzeł Branice
Inter Mechnica
0:2
Sparta Zawiszyce
Odrzanka Dziegrowice
4:1
Po-Ra-Wie II Większyce
LZS Zawisza Stara Kuźnia
2:2
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
2:0
LZS Lisięcice
Orzeł Branice
3:1
LZS Kotlarnia-Goszyce
FC Pilszcz
9:1
Inter Mechnica
Sparta Zawiszyce
1:4
Start Bogdanowice
Po-Ra-Wie II Większyce
3:1
Victoria Łany
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
5:2
Odrzanka Dziegrowice
LZS Zawisza Stara Kuźnia
2:4
Cukrownik Baborów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
2:2
Sparta Zawiszyce
Cukrownik Baborów
0:0
Śląsk Reńska Wieś
Victoria Łany
0:1
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
Start Bogdanowice
5:3
FC Pilszcz
LZS Lisięcice
2:1
Po-Ra-Wie II Większyce
Inter Mechnica
4:1
LZS Zawisza Stara Kuźnia
Odrzanka Dziegrowice
3:2
Orzeł Branice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
4:4
FC Pilszcz
Śląsk Reńska Wieś
1:4
Po-Ra-Wie II Większyce
Victoria Łany
3:1
Orzeł Branice
Start Bogdanowice
3:1
LZS Zawisza Stara Kuźnia
LZS Lisięcice
7:0
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
Inter Mechnica
2:2
Cukrownik Baborów
Odrzanka Dziegrowice
3:0*
Sparta Zawiszyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Baborów
0:3
Start Bogdanowice
Orzeł Branice
1:1
LZS Lisięcice
FC Pilszcz
3:3
Odrzanka Dziegrowice
Inter Mechnica
0:3
Śląsk Reńska Wieś
Sparta Zawiszyce
0:3*
Victoria Łany
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
0:7
Po-Ra-Wie II Większyce
LZS Zawisza Stara Kuźnia
1:1
LZS Kotlarnia-Goszyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
4:4
Cukrownik Baborów
Śląsk Reńska Wieś
0:1
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
Victoria Łany
4:1
FC Pilszcz
Start Bogdanowice
6:1
Inter Mechnica
LZS Lisięcice
3:0*
Sparta Zawiszyce
Odrzanka Dziegrowice
1:1
LZS Zawisza Stara Kuźnia
Po-Ra-Wie II Większyce
2:0
Orzeł Branice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
2:1
Inter Mechnica
Cukrownik Baborów
7:2
Odrzanka Dziegrowice
Start Bogdanowice
2:0
Śląsk Reńska Wieś
Orzeł Branice
4:4
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
FC Pilszcz
0:2
LZS Lisięcice
Sparta Zawiszyce
0:3*
Po-Ra-Wie II Większyce
LZS Zawisza Stara Kuźnia
4:3
Victoria Łany
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
1:0
Start Bogdanowice
Śląsk Reńska Wieś
1:0
Orzeł Branice
Victoria Łany
5:0
Cukrownik Baborów
LZS Lisięcice
1:0
LZS Zawisza Stara Kuźnia
Odrzanka Dziegrowice
3:3
Inter Mechnica
Po-Ra-Wie II Większyce
2:0
FC Pilszcz
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
3:0*
Sparta Zawiszyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
1:1
Śląsk Reńska Wieś
Cukrownik Baborów
0:9
LZS Lisięcice
Start Bogdanowice
6:1
Odrzanka Dziegrowice
FC Pilszcz
3:0
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
Inter Mechnica
0:0
Victoria Łany
Sparta Zawiszyce
0:3*
Orzeł Branice
LZS Zawisza Stara Kuźnia
3:9
Po-Ra-Wie II Większyce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
3:0*
Sparta Zawiszyce
Victoria Łany
1:2
Start Bogdanowice
Orzeł Branice
4:1
FC Pilszcz
LZS Lisięcice
9:0
Inter Mechnica
Odrzanka Dziegrowice
0:2
LZS Kotlarnia-Goszyce
Po-Ra-Wie II Większyce
10:1
Cukrownik Baborów
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
3:1
LZS Zawisza Stara Kuźnia
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
1:0
Victoria Łany
Cukrownik Baborów
5:1
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
Start Bogdanowice
4:1
LZS Lisięcice
FC Pilszcz
3:0*
Sparta Zawiszyce
Inter Mechnica
3:2
Po-Ra-Wie II Większyce
Odrzanka Dziegrowice
4:1
Śląsk Reńska Wieś
LZS Zawisza Stara Kuźnia
4:1
Orzeł Branice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
1:3
FC Pilszcz
Victoria Łany
3:1
Odrzanka Dziegrowice
Orzeł Branice
1:1
Cukrownik Baborów
LZS Lisięcice
2:0
LZS Kotlarnia-Goszyce
Sparta Zawiszyce
0:3*
LZS Zawisza Stara Kuźnia
Po-Ra-Wie II Większyce
0:4
Start Bogdanowice
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
4:1
Inter Mechnica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
3:0
Po-Ra-Wie II Większyce
Cukrownik Baborów
3:0*
Sparta Zawiszyce
Victoria Łany
5:1
Śląsk Reńska Wieś
Start Bogdanowice
10:0
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
Inter Mechnica
3:6
Orzeł Branice
Odrzanka Dziegrowice
2:6
LZS Lisięcice
LZS Zawisza Stara Kuźnia
2:4
FC Pilszcz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
5:3
LZS Zawisza Stara Kuźnia
Orzeł Branice
0:3
Start Bogdanowice
FC Pilszcz
4:0
Cukrownik Baborów
LZS Lisięcice
4:1
Victoria Łany
Sparta Zawiszyce
0:3*
Inter Mechnica
Po-Ra-Wie II Większyce
2:7
Odrzanka Dziegrowice
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
2:4
LZS Kotlarnia-Goszyce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
3:2
Orzeł Branice
Cukrownik Baborów
2:7
LZS Zawisza Stara Kuźnia
Victoria Łany
3:0*
Po-Ra-Wie II Większyce
Start Bogdanowice
3:0*
Sparta Zawiszyce
LZS Lisięcice
12:2
Śląsk Reńska Wieś
Inter Mechnica
0:12
FC Pilszcz
Odrzanka Dziegrowice
2:3
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
3:0*
Cukrownik Baborów
Orzeł Branice
4:0
Odrzanka Dziegrowice
FC Pilszcz
1:6
Start Bogdanowice
Sparta Zawiszyce
0:3*
LZS Kotlarnia-Goszyce
Po-Ra-Wie II Większyce
0:11
LZS Lisięcice
LZS Polonia Ściborzyce Wielkie
0:3
Victoria Łany
LZS Zawisza Stara Kuźnia
2:0
Inter Mechnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?