Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Cisek
6:1
LZS Rolnik Lewice
Śląsk Reńska Wieś
1:0
Pogoń Wojnowice
KS Sławięcice
3:1
LZS DFK Łężce
LZS Stary Ujazd
5:0
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
Victoria Łany
0:2
LZS Kotlarnia-Goszyce
FC Pilszcz
3:0
LKS Górnik Januszkowice
LZS Głubczyce Sady
0:3
Po-Ra-Wie II Większyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
3:2
LZS Stary Ujazd
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
2:1
LZS Głubczyce Sady
LZS DFK Łężce
2:3
Victoria Cisek
FC Pilszcz
2:0
Victoria Łany
LKS Górnik Januszkowice
5:1
LZS Rolnik Lewice
Pogoń Wojnowice
1:5
KS Sławięcice
Po-Ra-Wie II Większyce
2:1
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Cisek
8:1
Pogoń Wojnowice
Śląsk Reńska Wieś
4:3
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
KS Sławięcice
3:5
Po-Ra-Wie II Większyce
LZS Stary Ujazd
2:0
FC Pilszcz
Victoria Łany
1:3
LKS Górnik Januszkowice
LZS Głubczyce Sady
0:4
LZS Kotlarnia-Goszyce
LZS Rolnik Lewice
1:1
LZS DFK Łężce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
2:2
Śląsk Reńska Wieś
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
1:2
KS Sławięcice
Victoria Łany
1:0
LZS Stary Ujazd
FC Pilszcz
4:0
LZS Głubczyce Sady
LKS Górnik Januszkowice
1:0
LZS DFK Łężce
Pogoń Wojnowice
4:0
LZS Rolnik Lewice
Po-Ra-Wie II Większyce
1:1
Victoria Cisek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
3:2
FC Pilszcz
Victoria Cisek
5:0
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
KS Sławięcice
0:4
LZS Kotlarnia-Goszyce
LZS Stary Ujazd
5:1
LKS Górnik Januszkowice
LZS DFK Łężce
5:1
Pogoń Wojnowice
LZS Głubczyce Sady
0:2
Victoria Łany
LZS Rolnik Lewice
1:5
Po-Ra-Wie II Większyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
3:5
Victoria Cisek
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
0:0
LZS Rolnik Lewice
LZS Stary Ujazd
11:0
LZS Głubczyce Sady
Victoria Łany
3:3
Śląsk Reńska Wieś
FC Pilszcz
2:2
KS Sławięcice
LKS Górnik Januszkowice
0:2
Pogoń Wojnowice
Po-Ra-Wie II Większyce
4:1
LZS DFK Łężce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Cisek
2:5
FC Pilszcz
Śląsk Reńska Wieś
0:4
LZS Stary Ujazd
LZS Rolnik Lewice
1:2
LZS Kotlarnia-Goszyce
KS Sławięcice
4:3
Victoria Łany
LZS DFK Łężce
0:0
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
LZS Głubczyce Sady
0:2
LKS Górnik Januszkowice
Pogoń Wojnowice
1:4
Po-Ra-Wie II Większyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
5:0
LZS DFK Łężce
Victoria Łany
0:2
Victoria Cisek
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
3:3
Pogoń Wojnowice
LZS Stary Ujazd
1:1
KS Sławięcice
FC Pilszcz
0:1
LZS Rolnik Lewice
LKS Górnik Januszkowice
1:2
Po-Ra-Wie II Większyce
LZS Głubczyce Sady
1:12
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Cisek
2:2
LZS Stary Ujazd
Śląsk Reńska Wieś
1:0
LKS Górnik Januszkowice
KS Sławięcice
12:2
LZS Głubczyce Sady
LZS DFK Łężce
0:4
FC Pilszcz
Pogoń Wojnowice
2:4
LZS Kotlarnia-Goszyce
Po-Ra-Wie II Większyce
0:0
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
LZS Rolnik Lewice
2:3
Victoria Łany
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
0:3
KS Sławięcice
LZS Kotlarnia-Goszyce
1:2
Po-Ra-Wie II Większyce
LZS Stary Ujazd
4:0
LZS Rolnik Lewice
Victoria Łany
2:2
LZS DFK Łężce
FC Pilszcz
3:1
Pogoń Wojnowice
LKS Górnik Januszkowice
1:2
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
LZS Głubczyce Sady
1:5
Victoria Cisek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Cisek
7:2
Śląsk Reńska Wieś
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
1:0
LZS Kotlarnia-Goszyce
KS Sławięcice
5:0
LKS Górnik Januszkowice
LZS DFK Łężce
0:1
LZS Stary Ujazd
Pogoń Wojnowice
0:5
Victoria Łany
Po-Ra-Wie II Większyce
2:0
FC Pilszcz
LZS Rolnik Lewice
1:3
LZS Głubczyce Sady
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
2:3
LZS Rolnik Lewice
KS Sławięcice
1:2
Victoria Cisek
LZS Stary Ujazd
10:1
Pogoń Wojnowice
Victoria Łany
1:9
Po-Ra-Wie II Większyce
FC Pilszcz
3:4
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
LKS Górnik Januszkowice
0:4
LZS Kotlarnia-Goszyce
LZS Głubczyce Sady
0:2
LZS DFK Łężce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
1:3
FC Pilszcz
Victoria Cisek
7:1
LKS Górnik Januszkowice
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
0:0
Victoria Łany
LZS DFK Łężce
2:1
Śląsk Reńska Wieś
Pogoń Wojnowice
1:2
LZS Głubczyce Sady
Po-Ra-Wie II Większyce
4:4
LZS Stary Ujazd
LZS Rolnik Lewice
0:1
KS Sławięcice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
0:2
Victoria Łany
Pogoń Wojnowice
2:4
Śląsk Reńska Wieś
LZS Rolnik Lewice
1:6
Victoria Cisek
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
0:3*
LZS Stary Ujazd
LZS DFK Łężce
0:2
KS Sławięcice
LKS Górnik Januszkowice
4:1
FC Pilszcz
Po-Ra-Wie II Większyce
3:1
LZS Głubczyce Sady
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Głubczyce Sady
3:0
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
Victoria Cisek
1:0
LZS DFK Łężce
Śląsk Reńska Wieś
1:6
Po-Ra-Wie II Większyce
Victoria Łany
2:1
FC Pilszcz
LZS Rolnik Lewice
1:1
LKS Górnik Januszkowice
KS Sławięcice
5:0
Pogoń Wojnowice
LZS Stary Ujazd
2:0
LZS Kotlarnia-Goszyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
1:2
LZS Głubczyce Sady
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
0:3
Śląsk Reńska Wieś
LZS DFK Łężce
0:0
LZS Rolnik Lewice
FC Pilszcz
3:3
LZS Stary Ujazd
LKS Górnik Januszkowice
4:0
Victoria Łany
Pogoń Wojnowice
1:6
Victoria Cisek
Po-Ra-Wie II Większyce
5:0
KS Sławięcice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
4:1
LZS Kotlarnia-Goszyce
LZS Rolnik Lewice
3:1
Pogoń Wojnowice
Victoria Cisek
1:3
Po-Ra-Wie II Większyce
KS Sławięcice
3:0*
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
LZS Stary Ujazd
3:1
Victoria Łany
LZS DFK Łężce
2:4
LKS Górnik Januszkowice
LZS Głubczyce Sady
0:3
FC Pilszcz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
1:2
KS Sławięcice
Victoria Łany
6:0
LZS Głubczyce Sady
FC Pilszcz
4:2
Śląsk Reńska Wieś
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
0:3*
Victoria Cisek
LKS Górnik Januszkowice
1:1
LZS Stary Ujazd
Pogoń Wojnowice
1:1
LZS DFK Łężce
Po-Ra-Wie II Większyce
4:1
LZS Rolnik Lewice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Cisek
5:1
LZS Kotlarnia-Goszyce
Śląsk Reńska Wieś
4:0
Victoria Łany
KS Sławięcice
2:2
FC Pilszcz
LZS DFK Łężce
0:1
Po-Ra-Wie II Większyce
LZS Głubczyce Sady
0:5
LZS Stary Ujazd
Pogoń Wojnowice
1:3
LKS Górnik Januszkowice
LZS Rolnik Lewice
3:0*
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
6:1
LZS Rolnik Lewice
LZS Stary Ujazd
3:1
Śląsk Reńska Wieś
Victoria Łany
3:3
KS Sławięcice
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
0:3*
LZS DFK Łężce
FC Pilszcz
3:1
Victoria Cisek
LKS Górnik Januszkowice
3:0
LZS Głubczyce Sady
Po-Ra-Wie II Większyce
8:0
Pogoń Wojnowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rolnik Lewice
2:2
FC Pilszcz
Victoria Cisek
3:3
Victoria Łany
Śląsk Reńska Wieś
6:2
LZS Głubczyce Sady
KS Sławięcice
1:2
LZS Stary Ujazd
LZS DFK Łężce
0:2
LZS Kotlarnia-Goszyce
Pogoń Wojnowice
3:0*
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie II Większyce
1:2
LKS Górnik Januszkowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kotlarnia-Goszyce
6:0
Pogoń Wojnowice
Victoria Łany
5:0
LZS Rolnik Lewice
LKS Górnik Januszkowice
1:2
Śląsk Reńska Wieś
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
0:3*
Po-Ra-Wie II Większyce
LZS Stary Ujazd
3:4
Victoria Cisek
FC Pilszcz
3:0*
LZS DFK Łężce
LZS Głubczyce Sady
3:3
KS Sławięcice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rolnik Lewice
0:1
LZS Stary Ujazd
Victoria Cisek
8:1
LZS Głubczyce Sady
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
0:3*
LKS Górnik Januszkowice
KS Sławięcice
5:2
Śląsk Reńska Wieś
LZS DFK Łężce
2:5
Victoria Łany
Pogoń Wojnowice
0:9
FC Pilszcz
Po-Ra-Wie II Większyce
3:0*
LZS Kotlarnia-Goszyce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
2:1
Victoria Cisek
Victoria Łany
8:0
Pogoń Wojnowice
LZS Kotlarnia-Goszyce
3:0*
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
LZS Stary Ujazd
7:1
LZS DFK Łężce
FC Pilszcz
3:5
Po-Ra-Wie II Większyce
LKS Górnik Januszkowice
3:2
KS Sławięcice
LZS Głubczyce Sady
1:2
LZS Rolnik Lewice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Cisek
5:2
KS Sławięcice
LZS Kotlarnia-Goszyce
4:3
LKS Górnik Januszkowice
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
0:3*
FC Pilszcz
LZS DFK Łężce
8:0
LZS Głubczyce Sady
Pogoń Wojnowice
1:9
LZS Stary Ujazd
Po-Ra-Wie II Większyce
2:0
Victoria Łany
LZS Rolnik Lewice
2:1
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
3:1
LZS DFK Łężce
LZS Stary Ujazd
3:3
Po-Ra-Wie II Większyce
KS Sławięcice
2:1
LZS Rolnik Lewice
Victoria Łany
3:0*
Chemik II Kędzierzyn-Koźle
FC Pilszcz
2:1
LZS Kotlarnia-Goszyce
LKS Górnik Januszkowice
2:2
Victoria Cisek
LZS Głubczyce Sady
6:0
Pogoń Wojnowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?