Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Walce
1:0
Orzeł Źlinice
Naprzód Niezdrowice
1:1
Piomar Tarnów-Przywory
KKS Sudety Burgrabice
1:3
Naprzód Jemielnica
LKS Jedność Rozmierka
3:1
Racławia Racławice Śląskie
Orzeł Branice
1:1
LZS Ścinawa Nyska
LZS Lisięcice
0:10
KS Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie
3:1
LZS Racławiczki
Polonia Nysa
3:2
GLKS Włókniarz Kietrz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:1
Orzeł Źlinice
GLKS Włókniarz Kietrz
3:0
LZS Lisięcice
Racławia Racławice Śląskie
1:1
Piast Strzelce Opolskie
Piomar Tarnów-Przywory
4:3
LZS Walce
KKS Sudety Burgrabice
1:5
Polonia Nysa
KS Krapkowice
4:2
Orzeł Branice
LZS Ścinawa Nyska
2:3
LKS Jedność Rozmierka
LZS Racławiczki
1:1
Naprzód Niezdrowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
0:3*
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Walce
0:2
LZS Racławiczki
Polonia Nysa
1:0
Naprzód Jemielnica
LKS Jedność Rozmierka
0:2
KS Krapkowice
Orzeł Branice
0:2
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Lisięcice
0:3*
KKS Sudety Burgrabice
Piast Strzelce Opolskie
1:0
LZS Ścinawa Nyska
Naprzód Niezdrowice
3:1
Racławia Racławice Śląskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
4:3
Piast Strzelce Opolskie
Naprzód Jemielnica
2:1
Piomar Tarnów-Przywory
GLKS Włókniarz Kietrz
4:1
LKS Jedność Rozmierka
Racławia Racławice Śląskie
4:2
LZS Walce
Polonia Nysa
8:1
LZS Lisięcice
KKS Sudety Burgrabice
1:4
Orzeł Branice
LZS Ścinawa Nyska
0:3
Naprzód Niezdrowice
LZS Racławiczki
0:1
Orzeł Źlinice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
5:0
Racławia Racławice Śląskie
LZS Walce
6:1
LZS Ścinawa Nyska
Piomar Tarnów-Przywory
5:0
LZS Racławiczki
Naprzód Niezdrowice
0:4
KS Krapkowice
LKS Jedność Rozmierka
3:3
KKS Sudety Burgrabice
Orzeł Branice
4:0
Polonia Nysa
LZS Lisięcice
1:5
Naprzód Jemielnica
Piast Strzelce Opolskie
2:2
GLKS Włókniarz Kietrz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
5:5
LZS Racławiczki
GLKS Włókniarz Kietrz
2:1
Naprzód Niezdrowice
Racławia Racławice Śląskie
4:1
Piomar Tarnów-Przywory
Polonia Nysa
3:2
LKS Jedność Rozmierka
KKS Sudety Burgrabice
1:1
Piast Strzelce Opolskie
KS Krapkowice
4:2
LZS Walce
LZS Lisięcice
0:5
Orzeł Branice
LZS Ścinawa Nyska
1:4
Orzeł Źlinice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
3:2
KS Krapkowice
LZS Walce
3:2
GLKS Włókniarz Kietrz
Piomar Tarnów-Przywory
5:1
LZS Ścinawa Nyska
Naprzód Niezdrowice
5:2
KKS Sudety Burgrabice
LKS Jedność Rozmierka
5:0
LZS Lisięcice
Orzeł Branice
4:0
Naprzód Jemielnica
Piast Strzelce Opolskie
0:0
Polonia Nysa
LZS Racławiczki
2:2
Racławia Racławice Śląskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
2:3
Racławia Racławice Śląskie
GLKS Włókniarz Kietrz
0:1
Orzeł Źlinice
Polonia Nysa
6:2
Naprzód Niezdrowice
KKS Sudety Burgrabice
4:1
LZS Walce
KS Krapkowice
6:0
Piomar Tarnów-Przywory
Orzeł Branice
5:0
LKS Jedność Rozmierka
LZS Ścinawa Nyska
1:2
LZS Racławiczki
LZS Lisięcice
2:5
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
6:3
KKS Sudety Burgrabice
Racławia Racławice Śląskie
3:0
LZS Ścinawa Nyska
LZS Walce
0:1
Polonia Nysa
Piomar Tarnów-Przywory
1:2
GLKS Włókniarz Kietrz
Naprzód Niezdrowice
9:0
LZS Lisięcice
LZS Racławiczki
2:3
KS Krapkowice
LKS Jedność Rozmierka
1:1
Naprzód Jemielnica
Piast Strzelce Opolskie
2:2
Orzeł Branice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
4:2
LZS Ścinawa Nyska
GLKS Włókniarz Kietrz
2:1
LZS Racławiczki
Polonia Nysa
1:2
Orzeł Źlinice
KKS Sudety Burgrabice
2:2
Piomar Tarnów-Przywory
LKS Jedność Rozmierka
4:3
Piast Strzelce Opolskie
KS Krapkowice
4:0
Racławia Racławice Śląskie
Orzeł Branice
2:3
Naprzód Niezdrowice
LZS Lisięcice
3:1
LZS Walce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
4:1
LZS Lisięcice
Racławia Racławice Śląskie
1:2
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Walce
3:0
Orzeł Branice
Piomar Tarnów-Przywory
1:0
Polonia Nysa
Naprzód Niezdrowice
3:3
LKS Jedność Rozmierka
LZS Ścinawa Nyska
1:5
KS Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie
1:3
Naprzód Jemielnica
LZS Racławiczki
6:2
KKS Sudety Burgrabice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
2:1
KS Krapkowice
GLKS Włókniarz Kietrz
4:1
LZS Ścinawa Nyska
Polonia Nysa
1:1
LZS Racławiczki
KKS Sudety Burgrabice
2:7
Racławia Racławice Śląskie
LKS Jedność Rozmierka
1:2
LZS Walce
Orzeł Branice
2:2
Orzeł Źlinice
LZS Lisięcice
3:3
Piomar Tarnów-Przywory
Piast Strzelce Opolskie
5:1
Naprzód Niezdrowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:1
LKS Jedność Rozmierka
Racławia Racławice Śląskie
2:3
Polonia Nysa
LZS Walce
4:2
Piast Strzelce Opolskie
Piomar Tarnów-Przywory
3:1
Orzeł Branice
Naprzód Niezdrowice
0:2
Naprzód Jemielnica
KS Krapkowice
0:1
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Ścinawa Nyska
1:4
KKS Sudety Burgrabice
LZS Racławiczki
8:4
LZS Lisięcice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:3
GLKS Włókniarz Kietrz
Naprzód Niezdrowice
5:0
LZS Walce
Polonia Nysa
2:0
LZS Ścinawa Nyska
KKS Sudety Burgrabice
2:4
KS Krapkowice
LKS Jedność Rozmierka
2:2
Piomar Tarnów-Przywory
Orzeł Branice
0:2
LZS Racławiczki
LZS Lisięcice
3:3
Racławia Racławice Śląskie
Piast Strzelce Opolskie
3:2
Orzeł Źlinice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
4:2
Naprzód Niezdrowice
GLKS Włókniarz Kietrz
1:0
KKS Sudety Burgrabice
Racławia Racławice Śląskie
2:8
Orzeł Branice
LZS Walce
3:0
Naprzód Jemielnica
Piomar Tarnów-Przywory
0:3
Piast Strzelce Opolskie
KS Krapkowice
5:0
Polonia Nysa
LZS Ścinawa Nyska
0:2
LZS Lisięcice
LZS Racławiczki
3:5
LKS Jedność Rozmierka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
4:0
LZS Walce
Naprzód Jemielnica
5:1
KKS Sudety Burgrabice
Racławia Racławice Śląskie
2:1
LKS Jedność Rozmierka
Piomar Tarnów-Przywory
1:1
Naprzód Niezdrowice
LZS Racławiczki
2:6
Piast Strzelce Opolskie
KS Krapkowice
2:1
LZS Lisięcice
LZS Ścinawa Nyska
2:2
Orzeł Branice
GLKS Włókniarz Kietrz
1:3
Polonia Nysa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
3:0
Naprzód Jemielnica
LZS Walce
3:1
Piomar Tarnów-Przywory
Naprzód Niezdrowice
1:4
LZS Racławiczki
Polonia Nysa
5:1
KKS Sudety Burgrabice
LKS Jedność Rozmierka
5:0
LZS Ścinawa Nyska
Orzeł Branice
1:6
KS Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie
5:1
Racławia Racławice Śląskie
LZS Lisięcice
2:3
GLKS Włókniarz Kietrz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
5:6
Polonia Nysa
GLKS Włókniarz Kietrz
1:0
Orzeł Branice
Racławia Racławice Śląskie
2:0
Naprzód Niezdrowice
Piomar Tarnów-Przywory
0:2
Orzeł Źlinice
LZS Racławiczki
1:1
LZS Walce
KKS Sudety Burgrabice
1:2
LZS Lisięcice
KS Krapkowice
4:1
LKS Jedność Rozmierka
LZS Ścinawa Nyska
1:3
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
0:2
LZS Racławiczki
LZS Walce
0:3
Racławia Racławice Śląskie
Piomar Tarnów-Przywory
1:1
Naprzód Jemielnica
Naprzód Niezdrowice
1:1
LZS Ścinawa Nyska
LKS Jedność Rozmierka
2:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Orzeł Branice
3:2
KKS Sudety Burgrabice
LZS Lisięcice
0:4
Polonia Nysa
Piast Strzelce Opolskie
0:2
KS Krapkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
10:3
LZS Lisięcice
GLKS Włókniarz Kietrz
2:0
Piast Strzelce Opolskie
Racławia Racławice Śląskie
1:5
Orzeł Źlinice
Polonia Nysa
7:0
Orzeł Branice
LZS Racławiczki
4:3
Piomar Tarnów-Przywory
KKS Sudety Burgrabice
3:0
LKS Jedność Rozmierka
KS Krapkowice
5:1
Naprzód Niezdrowice
LZS Ścinawa Nyska
2:1
LZS Walce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
5:1
LZS Ścinawa Nyska
LZS Walce
2:2
KS Krapkowice
Piomar Tarnów-Przywory
1:0
Racławia Racławice Śląskie
Naprzód Niezdrowice
1:4
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Racławiczki
4:0
Naprzód Jemielnica
LKS Jedność Rozmierka
0:5
Polonia Nysa
Orzeł Branice
1:4
LZS Lisięcice
Piast Strzelce Opolskie
3:2
KKS Sudety Burgrabice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
2:2
Orzeł Branice
GLKS Włókniarz Kietrz
2:2
LZS Walce
Racławia Racławice Śląskie
2:0
LZS Racławiczki
Polonia Nysa
3:3
Piast Strzelce Opolskie
KKS Sudety Burgrabice
0:1
Naprzód Niezdrowice
KS Krapkowice
3:1
Orzeł Źlinice
LZS Lisięcice
5:0
LKS Jedność Rozmierka
LZS Ścinawa Nyska
0:0
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Racławia Racławice Śląskie
3:5
Naprzód Jemielnica
LZS Walce
7:4
KKS Sudety Burgrabice
Piomar Tarnów-Przywory
0:4
KS Krapkowice
Naprzód Niezdrowice
0:1
Polonia Nysa
LZS Racławiczki
8:1
LZS Ścinawa Nyska
LKS Jedność Rozmierka
2:1
Orzeł Branice
Piast Strzelce Opolskie
3:1
LZS Lisięcice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
3:0
LKS Jedność Rozmierka
GLKS Włókniarz Kietrz
4:0
Piomar Tarnów-Przywory
Polonia Nysa
5:0
LZS Walce
KKS Sudety Burgrabice
1:4
Orzeł Źlinice
KS Krapkowice
3:0
LZS Racławiczki
Orzeł Branice
2:5
Piast Strzelce Opolskie
LZS Lisięcice
1:2
Naprzód Niezdrowice
LZS Ścinawa Nyska
5:2
Racławia Racławice Śląskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
0:8
Polonia Nysa
Racławia Racławice Śląskie
0:5
KS Krapkowice
LZS Walce
3:0
LZS Lisięcice
Piomar Tarnów-Przywory
4:0
KKS Sudety Burgrabice
Naprzód Niezdrowice
1:2
Orzeł Branice
LZS Racławiczki
4:3
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Ścinawa Nyska
0:7
Naprzód Jemielnica
Piast Strzelce Opolskie
4:0
LKS Jedność Rozmierka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
3:5
Piast Strzelce Opolskie
GLKS Włókniarz Kietrz
2:2
Racławia Racławice Śląskie
Polonia Nysa
9:2
Piomar Tarnów-Przywory
KKS Sudety Burgrabice
1:2
LZS Racławiczki
LKS Jedność Rozmierka
1:3
Naprzód Niezdrowice
KS Krapkowice
5:2
LZS Ścinawa Nyska
Orzeł Branice
1:2
LZS Walce
LZS Lisięcice
3:2
Orzeł Źlinice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
6:1
Orzeł Branice
Racławia Racławice Śląskie
3:2
KKS Sudety Burgrabice
LZS Walce
1:3
LKS Jedność Rozmierka
Piomar Tarnów-Przywory
2:7
LZS Lisięcice
Naprzód Niezdrowice
3:1
Piast Strzelce Opolskie
LZS Racławiczki
0:4
Polonia Nysa
KS Krapkowice
5:0
Naprzód Jemielnica
LZS Ścinawa Nyska
1:3
GLKS Włókniarz Kietrz
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:2
Naprzód Niezdrowice
GLKS Włókniarz Kietrz
3:1
KS Krapkowice
Polonia Nysa
10:1
Racławia Racławice Śląskie
KKS Sudety Burgrabice
2:1
LZS Ścinawa Nyska
LKS Jedność Rozmierka
5:1
Orzeł Źlinice
Orzeł Branice
0:1
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Lisięcice
3:1
LZS Racławiczki
Piast Strzelce Opolskie
4:2
LZS Walce
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
5:1
Piast Strzelce Opolskie
GLKS Włókniarz Kietrz
3:2
Naprzód Jemielnica
Racławia Racławice Śląskie
2:5
LZS Lisięcice
LZS Walce
4:2
Naprzód Niezdrowice
Piomar Tarnów-Przywory
6:0
LKS Jedność Rozmierka
LZS Racławiczki
8:0
Orzeł Branice
KS Krapkowice
6:4
KKS Sudety Burgrabice
LZS Ścinawa Nyska
0:5
Polonia Nysa
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
2:4
LZS Walce
Naprzód Niezdrowice
2:1
Orzeł Źlinice
Polonia Nysa
5:1
KS Krapkowice
KKS Sudety Burgrabice
4:2
GLKS Włókniarz Kietrz
LKS Jedność Rozmierka
3:3
LZS Racławiczki
Orzeł Branice
6:2
Racławia Racławice Śląskie
LZS Lisięcice
3:1
LZS Ścinawa Nyska
Piast Strzelce Opolskie
3:1
Piomar Tarnów-Przywory
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?