Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Niemodlin
9:0
Sudety Moszczanka
LZS Ścinawa Nyska
1:1
LZS Dytmarów
LZS Gryżów
0:0
LKS Rusocin
LZS Rzepce
2:5
Bodzanów II
LUKS Mańkowice-Piątkowice
2:1
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
Metalowiec Łambinowice
1:3
LZS Polonia Biała
LZS Niemysłowice-Dębowiec
8:1
LZS Kujawy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rusocin
5:3
Metalowiec Łambinowice
LZS Polonia Biała
1:6
Sokół Niemodlin
Bodzanów II
3:3
LZS Ścinawa Nyska
LZS Dytmarów
2:1
LZS Gryżów
LUKS Mańkowice-Piątkowice
5:1
LZS Rzepce
Sudety Moszczanka
3:3
LZS Niemysłowice-Dębowiec
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
0:0
LZS Kujawy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Niemodlin
5:4
LKS Rusocin
LZS Ścinawa Nyska
5:2
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Kujawy
4:1
Sudety Moszczanka
LZS Rzepce
2:1
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
Metalowiec Łambinowice
4:1
LZS Dytmarów
LZS Gryżów
1:1
Bodzanów II
LZS Niemysłowice-Dębowiec
4:1
LZS Polonia Biała
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Polonia Biała
0:4
LZS Kujawy
LZS Rzepce
1:1
LZS Ścinawa Nyska
LKS Rusocin
3:1
LZS Niemysłowice-Dębowiec
LZS Dytmarów
3:2
Sokół Niemodlin
LUKS Mańkowice-Piątkowice
2:3
LZS Gryżów
Bodzanów II
1:2
Metalowiec Łambinowice
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
0:1
Sudety Moszczanka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Niemodlin
3:0
Bodzanów II
LZS Kujawy
1:1
LKS Rusocin
LZS Ścinawa Nyska
1:1
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
Metalowiec Łambinowice
0:3
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Gryżów
6:0
LZS Rzepce
LZS Niemysłowice-Dębowiec
4:6
LZS Dytmarów
Sudety Moszczanka
5:2
LZS Polonia Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rzepce
3:2
Metalowiec Łambinowice
LUKS Mańkowice-Piątkowice
0:4
Sokół Niemodlin
LZS Dytmarów
3:1
LZS Kujawy
LKS Rusocin
4:1
Sudety Moszczanka
LZS Ścinawa Nyska
2:2
LZS Gryżów
Bodzanów II
0:3*
LZS Niemysłowice-Dębowiec
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
2:0
LZS Polonia Biała
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Niemodlin
3:0
LZS Rzepce
LZS Polonia Biała
2:5
LKS Rusocin
LZS Kujawy
1:2
Bodzanów II
Metalowiec Łambinowice
2:3
LZS Ścinawa Nyska
LZS Gryżów
0:2
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
LZS Niemysłowice-Dębowiec
7:1
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Sudety Moszczanka
1:0
LZS Dytmarów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Mańkowice-Piątkowice
5:1
LZS Kujawy
LZS Ścinawa Nyska
1:5
Sokół Niemodlin
LZS Rzepce
1:3
LZS Niemysłowice-Dębowiec
LZS Dytmarów
1:4
LZS Polonia Biała
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
1:0
LKS Rusocin
LZS Gryżów
1:0
Metalowiec Łambinowice
Bodzanów II
0:4
Sudety Moszczanka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Niemodlin
1:2
LZS Gryżów
LZS Kujawy
2:0
LZS Rzepce
LKS Rusocin
3:0
LZS Dytmarów
Metalowiec Łambinowice
0:5
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
LZS Polonia Biała
1:2
Bodzanów II
LZS Niemysłowice-Dębowiec
1:0
LZS Ścinawa Nyska
Sudety Moszczanka
2:3
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łambinowice
2:0
Sokół Niemodlin
LZS Ścinawa Nyska
5:2
LZS Kujawy
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
2:3
LZS Dytmarów
LZS Rzepce
3:0
Sudety Moszczanka
LUKS Mańkowice-Piątkowice
2:0
LZS Polonia Biała
LZS Gryżów
4:0
LZS Niemysłowice-Dębowiec
Bodzanów II
4:4
LKS Rusocin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rusocin
4:0
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Polonia Biała
4:2
LZS Rzepce
Sokół Niemodlin
1:0
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
LZS Kujawy
3:2
LZS Gryżów
LZS Niemysłowice-Dębowiec
1:3
Metalowiec Łambinowice
Sudety Moszczanka
2:4
LZS Ścinawa Nyska
LZS Dytmarów
- : -
Bodzanów II
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Niemodlin
3:0
LZS Niemysłowice-Dębowiec
LZS Rzepce
1:2
LKS Rusocin
LUKS Mańkowice-Piątkowice
2:0
LZS Dytmarów
Metalowiec Łambinowice
2:0
LZS Kujawy
LZS Ścinawa Nyska
7:2
LZS Polonia Biała
LZS Gryżów
5:2
Sudety Moszczanka
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
4:0
Bodzanów II
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kujawy
2:1
Sokół Niemodlin
LKS Rusocin
2:1
LZS Ścinawa Nyska
LZS Polonia Biała
0:3
LZS Gryżów
LZS Dytmarów
3:1
LZS Rzepce
LZS Niemysłowice-Dębowiec
1:1
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
Sudety Moszczanka
0:2
Metalowiec Łambinowice
Bodzanów II
0:3
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kujawy
2:4
LZS Niemysłowice-Dębowiec
LKS Rusocin
1:1
LZS Gryżów
LZS Polonia Biała
0:0
Metalowiec Łambinowice
LZS Dytmarów
1:1
LZS Ścinawa Nyska
Sudety Moszczanka
2:10
Sokół Niemodlin
Bodzanów II
2:1
LZS Rzepce
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
7:3
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Niemodlin
7:0
LZS Polonia Biała
LZS Kujawy
0:4
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
Metalowiec Łambinowice
2:0
LKS Rusocin
LZS Rzepce
1:4
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Ścinawa Nyska
2:1
Bodzanów II
LZS Gryżów
2:0
LZS Dytmarów
Sudety Moszczanka
1:1
LZS Niemysłowice-Dębowiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rusocin
0:0
Sokół Niemodlin
LUKS Mańkowice-Piątkowice
0:5
LZS Ścinawa Nyska
LZS Polonia Biała
1:0
LZS Niemysłowice-Dębowiec
LZS Dytmarów
3:1
Metalowiec Łambinowice
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
1:1
LZS Rzepce
Sudety Moszczanka
1:0
LZS Kujawy
Bodzanów II
1:2
LZS Gryżów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Niemodlin
6:1
LZS Dytmarów
LZS Kujawy
0:0
LZS Polonia Biała
LZS Ścinawa Nyska
5:0
LZS Rzepce
Metalowiec Łambinowice
2:1
Bodzanów II
LZS Gryżów
3:2
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Niemysłowice-Dębowiec
2:2
LKS Rusocin
Sudety Moszczanka
2:3
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rusocin
2:0
LZS Kujawy
LZS Polonia Biała
0:1
Sudety Moszczanka
LZS Dytmarów
3:1
LZS Niemysłowice-Dębowiec
LZS Rzepce
0:0
LZS Gryżów
LUKS Mańkowice-Piątkowice
2:2
Metalowiec Łambinowice
Bodzanów II
2:3
Sokół Niemodlin
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
2:1
LZS Ścinawa Nyska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Niemodlin
5:0
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Kujawy
1:4
LZS Dytmarów
Metalowiec Łambinowice
2:0
LZS Rzepce
LZS Polonia Biała
3:3
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
LZS Gryżów
2:0
LZS Ścinawa Nyska
LZS Niemysłowice-Dębowiec
8:1
Bodzanów II
Sudety Moszczanka
0:6
LKS Rusocin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
1:1
LZS Gryżów
LZS Rzepce
0:3
Sokół Niemodlin
LKS Rusocin
5:0
LZS Polonia Biała
LZS Ścinawa Nyska
3:2
Metalowiec Łambinowice
LZS Dytmarów
4:0
Sudety Moszczanka
LUKS Mańkowice-Piątkowice
3:3
LZS Niemysłowice-Dębowiec
Bodzanów II
2:1
LZS Kujawy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Niemodlin
5:0
LZS Ścinawa Nyska
LZS Kujawy
1:2
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Metalowiec Łambinowice
0:1
LZS Gryżów
LKS Rusocin
0:0
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
LZS Polonia Biała
3:1
LZS Dytmarów
LZS Niemysłowice-Dębowiec
2:3
LZS Rzepce
Sudety Moszczanka
1:1
Bodzanów II
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rzepce
4:0
LZS Kujawy
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
7:2
Metalowiec Łambinowice
LZS Ścinawa Nyska
4:0
LZS Niemysłowice-Dębowiec
LZS Gryżów
0:2
Sokół Niemodlin
LZS Dytmarów
1:1
LKS Rusocin
LUKS Mańkowice-Piątkowice
2:5
Sudety Moszczanka
Bodzanów II
5:4
LZS Polonia Biała
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Dytmarów
1:0
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
LZS Kujawy
1:3
LZS Ścinawa Nyska
LKS Rusocin
3:0
Bodzanów II
LZS Polonia Biała
3:1
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Niemysłowice-Dębowiec
3:3
LZS Gryżów
Sudety Moszczanka
0:2
LZS Rzepce
Sokół Niemodlin
3:0
Metalowiec Łambinowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
3:1
Sokół Niemodlin
Metalowiec Łambinowice
3:3
LZS Niemysłowice-Dębowiec
LZS Ścinawa Nyska
3:1
Sudety Moszczanka
LZS Rzepce
0:1
LZS Polonia Biała
LUKS Mańkowice-Piątkowice
2:6
LKS Rusocin
LZS Gryżów
3:1
LZS Kujawy
Bodzanów II
4:1
LZS Dytmarów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kujawy
2:3
Metalowiec Łambinowice
LKS Rusocin
4:2
LZS Rzepce
LZS Polonia Biała
1:3
LZS Ścinawa Nyska
LZS Dytmarów
4:2
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Niemysłowice-Dębowiec
2:3
Sokół Niemodlin
Sudety Moszczanka
0:0
LZS Gryżów
Bodzanów II
2:6
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Niemodlin
4:0
LZS Kujawy
LZS Rzepce
2:3
LZS Dytmarów
LUKS Mańkowice-Piątkowice
3:5
Bodzanów II
Metalowiec Łambinowice
2:4
Sudety Moszczanka
LZS Ścinawa Nyska
1:0
LKS Rusocin
LZS Gryżów
6:3
LZS Polonia Biała
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
2:3
LZS Niemysłowice-Dębowiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?