Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
6:0
LZS Polonia Biała
Racławia Racławice Śląskie
4:3
Metalowiec Łambinowice
LZS Domaszkowice
0:4
LZS Ścinawa Nyska
LZS Ligota Bialska
3:1
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LKS Rusocin
0:1
LZS Gryżów
Sudety Moszczanka
2:0
LZS Lubrza
Rolnik Lasocice
1:2
LZS Dytmarów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Lubrza
1:6
LKS Rusocin
LUKS Mańkowice-Piątkowice
2:11
OKiS Polonia Prószków
LZS Ścinawa Nyska
3:3
Metalowiec Łambinowice
LZS Gryżów
0:3
LZS Ligota Bialska
LZS Domaszkowice
6:2
Sudety Moszczanka
LZS Polonia Biała
6:1
Rolnik Lasocice
LZS Dytmarów
1:3
Racławia Racławice Śląskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
2:0
LZS Gryżów
Racławia Racławice Śląskie
1:3
LZS Polonia Biała
Sudety Moszczanka
2:2
LZS Ścinawa Nyska
LZS Ligota Bialska
3:1
LZS Lubrza
LKS Rusocin
3:3
LZS Domaszkowice
LZS Dytmarów
2:5
Metalowiec Łambinowice
Rolnik Lasocice
4:1
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Lubrza
0:4
OKiS Polonia Prószków
LUKS Mańkowice-Piątkowice
0:9
Racławia Racławice Śląskie
LZS Polonia Biała
1:2
Metalowiec Łambinowice
LZS Ścinawa Nyska
6:1
LZS Dytmarów
LZS Gryżów
1:1
Rolnik Lasocice
Sudety Moszczanka
1:1
LKS Rusocin
LZS Domaszkowice
3:0
LZS Ligota Bialska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Racławia Racławice Śląskie
3:2
LZS Gryżów
OKiS Polonia Prószków
4:1
LZS Domaszkowice
LKS Rusocin
3:3
LZS Ścinawa Nyska
LZS Ligota Bialska
1:1
Sudety Moszczanka
LZS Dytmarów
1:2
LZS Polonia Biała
LUKS Mańkowice-Piątkowice
3:12
Metalowiec Łambinowice
Rolnik Lasocice
5:0
LZS Lubrza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Lubrza
2:3
Racławia Racławice Śląskie
LUKS Mańkowice-Piątkowice
2:12
LZS Dytmarów
LKS Rusocin
5:0
LZS Ligota Bialska
LZS Ścinawa Nyska
6:2
LZS Polonia Biała
LZS Gryżów
0:5
Metalowiec Łambinowice
Sudety Moszczanka
2:4
OKiS Polonia Prószków
LZS Domaszkowice
5:2
Rolnik Lasocice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
0:5
LKS Rusocin
Racławia Racławice Śląskie
6:4
LZS Domaszkowice
LZS Ligota Bialska
0:1
LZS Ścinawa Nyska
Metalowiec Łambinowice
7:2
LZS Lubrza
LZS Polonia Biała
3:0
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Dytmarów
4:1
LZS Gryżów
Rolnik Lasocice
5:2
Sudety Moszczanka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Bialska
1:1
OKiS Polonia Prószków
LZS Lubrza
4:3
LZS Dytmarów
LZS Ścinawa Nyska
6:0
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Gryżów
2:0
LZS Polonia Biała
LZS Domaszkowice
2:2
Metalowiec Łambinowice
LKS Rusocin
3:0
Rolnik Lasocice
Sudety Moszczanka
2:2
Racławia Racławice Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
- : -
LZS Ścinawa Nyska
LZS Polonia Biała
- : -
LZS Lubrza
Racławia Racławice Śląskie
- : -
LKS Rusocin
LUKS Mańkowice-Piątkowice
- : -
LZS Gryżów
Metalowiec Łambinowice
- : -
Sudety Moszczanka
LZS Dytmarów
- : -
LZS Domaszkowice
Rolnik Lasocice
- : -
LZS Ligota Bialska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?