Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kórnica - Nowy Dwór
1:1
GKS Głuchołazy
LKS Bodzanow
3:0
LZS Lubrza
Fortuna Głogówek
2:3
Czarni Korfantów
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
2:0
LZS Polonia Biała
LZS Gryżów
1:3
LZS Dytmarów
Sudety Moszczanka
0:3
LKS Rusocin
Rolnik Lasocice
3:6
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
4:1
Fortuna Głogówek
LZS Polonia Biała
3:2
LZS Kórnica - Nowy Dwór
LZS Lubrza
1:2
LZS Gryżów
LUKS Mańkowice-Piątkowice
1:2
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
LKS Rusocin
3:1
Czarni Korfantów
LZS Dytmarów
4:0
Rolnik Lasocice
Sudety Moszczanka
3:1
LKS Bodzanow
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rusocin
0:2
LKS Bodzanow
Czarni Korfantów
6:2
GKS Głuchołazy
Fortuna Głogówek
3:4
LZS Polonia Biała
LZS Kórnica - Nowy Dwór
1:3
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
3:0
LZS Dytmarów
LZS Gryżów
7:1
Sudety Moszczanka
Rolnik Lasocice
1:2
LZS Lubrza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rusocin
0:2
GKS Głuchołazy
LZS Polonia Biała
0:3
Czarni Korfantów
LKS Bodzanow
1:2
LZS Gryżów
LZS Lubrza
0:2
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
LUKS Mańkowice-Piątkowice
5:1
Fortuna Głogówek
LZS Dytmarów
1:2
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Sudety Moszczanka
9:0
Rolnik Lasocice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
3:0
LZS Polonia Biała
Fortuna Głogówek
4:2
LZS Dytmarów
LZS Kórnica - Nowy Dwór
2:2
LZS Lubrza
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
0:1
Sudety Moszczanka
Czarni Korfantów
3:0
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Gryżów
1:1
LKS Rusocin
Rolnik Lasocice
0:9
LKS Bodzanow
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Mańkowice-Piątkowice
0:2
GKS Głuchołazy
LZS Lubrza
5:0
Fortuna Głogówek
LKS Rusocin
2:0
LZS Polonia Biała
LZS Dytmarów
0:0
Czarni Korfantów
LZS Gryżów
4:1
Rolnik Lasocice
Sudety Moszczanka
1:2
LZS Kórnica - Nowy Dwór
LKS Bodzanow
4:1
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
5:2
LZS Dytmarów
LZS Polonia Biała
2:0
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Fortuna Głogówek
1:6
Sudety Moszczanka
LZS Kórnica - Nowy Dwór
3:0
LKS Bodzanow
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
5:2
LZS Gryżów
Czarni Korfantów
3:2
LZS Lubrza
Rolnik Lasocice
2:3
LKS Rusocin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Lubrza
1:4
GKS Głuchołazy
LKS Bodzanow
3:2
Fortuna Głogówek
LKS Rusocin
4:0
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Dytmarów
3:2
LZS Polonia Biała
LZS Gryżów
1:2
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Sudety Moszczanka
1:0
Czarni Korfantów
Rolnik Lasocice
3:2
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
2:0
Sudety Moszczanka
LZS Polonia Biała
1:2
LZS Lubrza
Fortuna Głogówek
3:2
LZS Gryżów
LZS Kórnica - Nowy Dwór
5:1
Rolnik Lasocice
LUKS Mańkowice-Piątkowice
1:1
LZS Dytmarów
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
5:1
LKS Rusocin
Czarni Korfantów
0:2
LKS Bodzanow
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
3:0
GKS Głuchołazy
LZS Lubrza
4:1
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LKS Rusocin
2:0
LZS Dytmarów
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
1:1
LZS Kórnica - Nowy Dwór
LZS Gryżów
1:2
Czarni Korfantów
Sudety Moszczanka
2:2
LZS Polonia Biała
Rolnik Lasocice
1:9
Fortuna Głogówek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
5:2
LZS Gryżów
LZS Polonia Biała
0:2
LKS Bodzanow
Fortuna Głogówek
1:0
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
LZS Kórnica - Nowy Dwór
4:2
LKS Rusocin
LUKS Mańkowice-Piątkowice
3:5
Sudety Moszczanka
LZS Dytmarów
0:2
LZS Lubrza
Czarni Korfantów
10:0
Rolnik Lasocice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Lasocice
0:12
GKS Głuchołazy
LKS Bodzanow
3:0
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LKS Rusocin
4:2
LZS Lubrza
LZS Kórnica - Nowy Dwór
2:2
Fortuna Głogówek
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
1:0
Czarni Korfantów
LZS Gryżów
1:1
LZS Polonia Biała
Sudety Moszczanka
1:3
LZS Dytmarów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
2:2
GKS Głuchołazy
LZS Polonia Biała
10:0
Rolnik Lasocice
Fortuna Głogówek
3:3
LKS Rusocin
LZS Lubrza
2:3
Sudety Moszczanka
LUKS Mańkowice-Piątkowice
5:2
LZS Gryżów
LZS Dytmarów
0:5
LKS Bodzanow
Czarni Korfantów
3:1
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
3:2
LZS Kórnica - Nowy Dwór
LKS Rusocin
2:1
Sudety Moszczanka
LZS Polonia Biała
1:1
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
LZS Lubrza
2:5
LKS Bodzanow
LUKS Mańkowice-Piątkowice
4:2
Rolnik Lasocice
LZS Dytmarów
3:2
LZS Gryżów
Czarni Korfantów
2:1
Fortuna Głogówek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
4:1
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LKS Bodzanow
5:0
Sudety Moszczanka
Fortuna Głogówek
1:5
GKS Głuchołazy
LZS Kórnica - Nowy Dwór
0:0
LZS Polonia Biała
Czarni Korfantów
2:0
LKS Rusocin
LZS Gryżów
4:0
LZS Lubrza
Rolnik Lasocice
0:4
LZS Dytmarów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
3:3
Czarni Korfantów
LZS Polonia Biała
3:0*
Fortuna Głogówek
LKS Bodzanow
5:1
LKS Rusocin
LZS Lubrza
8:1
Rolnik Lasocice
LUKS Mańkowice-Piątkowice
3:2
LZS Kórnica - Nowy Dwór
LZS Dytmarów
3:2
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Sudety Moszczanka
1:0
LZS Gryżów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
1:1
LKS Rusocin
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
3:1
LZS Lubrza
Czarni Korfantów
1:1
LZS Polonia Biała
Fortuna Głogówek
3:3
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Kórnica - Nowy Dwór
2:0
LZS Dytmarów
LZS Gryżów
3:2
LKS Bodzanow
Rolnik Lasocice
1:8
Sudety Moszczanka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rusocin
0:2
LZS Gryżów
LZS Polonia Biała
1:2
GKS Głuchołazy
LKS Bodzanow
3:0*
Rolnik Lasocice
LZS Lubrza
5:1
LZS Kórnica - Nowy Dwór
LUKS Mańkowice-Piątkowice
1:5
Czarni Korfantów
LZS Dytmarów
2:3
Fortuna Głogówek
Sudety Moszczanka
0:3
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
4:1
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
1:2
LKS Bodzanow
LZS Polonia Biała
1:1
LKS Rusocin
Czarni Korfantów
1:0
LZS Dytmarów
LZS Kórnica - Nowy Dwór
6:1
Sudety Moszczanka
Rolnik Lasocice
0:4
LZS Gryżów
Fortuna Głogówek
4:2
LZS Lubrza
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rusocin
3:2
Rolnik Lasocice
LZS Dytmarów
2:4
GKS Głuchołazy
LKS Bodzanow
4:1
LZS Kórnica - Nowy Dwór
LZS Lubrza
4:0
Czarni Korfantów
LUKS Mańkowice-Piątkowice
0:0
LZS Polonia Biała
LZS Gryżów
2:3
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Sudety Moszczanka
0:1
Fortuna Głogówek
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
5:0
LZS Lubrza
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
0:0
Rolnik Lasocice
LZS Polonia Biała
1:0
LZS Dytmarów
Czarni Korfantów
2:3
Sudety Moszczanka
Fortuna Głogówek
1:2
LKS Bodzanow
LZS Kórnica - Nowy Dwór
1:0
LZS Gryżów
LUKS Mańkowice-Piątkowice
1:3
LKS Rusocin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudety Moszczanka
0:3
GKS Głuchołazy
LKS Bodzanow
5:1
Czarni Korfantów
LZS Lubrza
1:3
LZS Polonia Biała
LKS Rusocin
3:3
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
LZS Dytmarów
3:1
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Gryżów
1:2
Fortuna Głogówek
Rolnik Lasocice
1:7
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
1:1
LKS Bodzanow
LZS Polonia Biała
8:1
Sudety Moszczanka
Czarni Korfantów
1:2
LZS Gryżów
Fortuna Głogówek
8:0
Rolnik Lasocice
LZS Kórnica - Nowy Dwór
1:3
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
LUKS Mańkowice-Piątkowice
1:6
LZS Lubrza
LZS Dytmarów
0:0
LKS Rusocin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rusocin
8:2
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
1:2
Fortuna Głogówek
LZS Gryżów
5:4
GKS Głuchołazy
LKS Bodzanow
4:0
LZS Polonia Biała
LZS Lubrza
1:3
LZS Dytmarów
Sudety Moszczanka
4:0
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Rolnik Lasocice
2:7
Czarni Korfantów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
9:0
Rolnik Lasocice
LZS Lubrza
6:4
LKS Rusocin
LUKS Mańkowice-Piątkowice
1:7
LKS Bodzanow
LZS Polonia Biała
2:1
LZS Gryżów
LZS Dytmarów
1:1
Sudety Moszczanka
Czarni Korfantów
0:4
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Fortuna Głogówek
1:2
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
7:1
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
LZS Kórnica - Nowy Dwór
3:7
Czarni Korfantów
LKS Rusocin
3:3
Fortuna Głogówek
LZS Gryżów
4:0
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Sudety Moszczanka
0:4
LZS Lubrza
Rolnik Lasocice
0:10
LZS Polonia Biała
LKS Bodzanow
3:0
LZS Dytmarów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?