Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Stare Budkowice
0:3
LZS Proślice
LZS Chocianowice
0:3
LZS Kuniów
LZS Ligota Górna
1:0
Polonia Smardy
LZS Bogacica
1:3
LZS Radomierowice
LZS Lasowice Wielkie
0:2
MKS Wołczyn
Rolnik Paruszowice
0:1
LZS Borkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
2:0
Rolnik Paruszowice
LZS Chocianowice
11:0
LZS Stare Budkowice
LZS Proślice
2:2
LZS Lasowice Wielkie
Polonia Smardy
2:1
LZS Radomierowice
LZS Ligota Górna
0:2
LZS Kuniów
LZS Borkowice
1:1
LZS Bogacica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Radomierowice
1:3
LZS Borkowice
LZS Stare Budkowice
1:3
LZS Ligota Górna
LZS Kuniów
2:0
Polonia Smardy
LZS Bogacica
2:6
MKS Wołczyn
LZS Lasowice Wielkie
1:0
LZS Chocianowice
Rolnik Paruszowice
1:2
LZS Proślice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
8:0
LZS Radomierowice
LZS Chocianowice
3:1
Rolnik Paruszowice
LZS Proślice
1:0
LZS Bogacica
Polonia Smardy
0:1
LZS Borkowice
LZS Ligota Górna
3:2
LZS Lasowice Wielkie
LZS Kuniów
16:0
LZS Stare Budkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Radomierowice
2:2
LZS Proślice
LZS Stare Budkowice
2:3
Polonia Smardy
LZS Bogacica
3:2
LZS Chocianowice
LZS Borkowice
1:3
MKS Wołczyn
LZS Lasowice Wielkie
2:0
LZS Kuniów
Rolnik Paruszowice
3:4
LZS Ligota Górna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Stare Budkowice
3:5
LZS Lasowice Wielkie
LZS Chocianowice
3:2
LZS Radomierowice
LZS Proślice
2:1
LZS Borkowice
Polonia Smardy
0:4
MKS Wołczyn
LZS Ligota Górna
4:7
LZS Bogacica
LZS Kuniów
8:1
Rolnik Paruszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Radomierowice
4:0
LZS Ligota Górna
MKS Wołczyn
6:0
LZS Proślice
LZS Bogacica
0:1
LZS Kuniów
LZS Borkowice
0:2
LZS Chocianowice
LZS Lasowice Wielkie
0:1
Polonia Smardy
Rolnik Paruszowice
6:2
LZS Stare Budkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Stare Budkowice
0:6
LZS Bogacica
LZS Chocianowice
0:0
MKS Wołczyn
Polonia Smardy
2:2
LZS Proślice
LZS Ligota Górna
2:6
LZS Borkowice
LZS Lasowice Wielkie
5:1
Rolnik Paruszowice
LZS Kuniów
2:4
LZS Radomierowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
14:0
LZS Ligota Górna
LZS Radomierowice
10:0
LZS Stare Budkowice
LZS Proślice
0:2
LZS Chocianowice
LZS Bogacica
0:0
LZS Lasowice Wielkie
LZS Borkowice
2:3
LZS Kuniów
Rolnik Paruszowice
4:4
Polonia Smardy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Stare Budkowice
1:3
LZS Borkowice
Polonia Smardy
0:0
LZS Chocianowice
LZS Ligota Górna
2:2
LZS Proślice
LZS Lasowice Wielkie
3:1
LZS Radomierowice
Rolnik Paruszowice
2:3
LZS Bogacica
LZS Kuniów
8:2
MKS Wołczyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Radomierowice
8:1
Rolnik Paruszowice
MKS Wołczyn
3:1
LZS Stare Budkowice
LZS Chocianowice
9:0
LZS Ligota Górna
LZS Proślice
1:1
LZS Kuniów
LZS Bogacica
1:0
Polonia Smardy
LZS Borkowice
1:0
LZS Lasowice Wielkie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Radomierowice
6:2
LZS Bogacica
MKS Wołczyn
1:0
LZS Lasowice Wielkie
LZS Proślice
4:0
LZS Stare Budkowice
Polonia Smardy
10:1
LZS Ligota Górna
LZS Borkowice
3:0
Rolnik Paruszowice
LZS Kuniów
1:0
LZS Chocianowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Radomierowice
2:1
Polonia Smardy
LZS Bogacica
0:1
LZS Borkowice
LZS Lasowice Wielkie
1:1
LZS Proślice
Rolnik Paruszowice
2:7
MKS Wołczyn
LZS Kuniów
1:1
LZS Ligota Górna
LZS Stare Budkowice
1:2
LZS Chocianowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chocianowice
1:1
LZS Lasowice Wielkie
LZS Proślice
0:1
Rolnik Paruszowice
Polonia Smardy
2:3
LZS Kuniów
LZS Ligota Górna
2:1
LZS Stare Budkowice
LZS Borkowice
3:3
LZS Radomierowice
MKS Wołczyn
2:2
LZS Bogacica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Radomierowice
1:4
MKS Wołczyn
LZS Bogacica
0:3*
LZS Proślice
LZS Borkowice
4:0
Polonia Smardy
LZS Lasowice Wielkie
1:0
LZS Ligota Górna
Rolnik Paruszowice
0:1
LZS Chocianowice
LZS Stare Budkowice
0:7
LZS Kuniów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kuniów
0:1
LZS Lasowice Wielkie
LZS Chocianowice
- : -
LZS Bogacica
LZS Proślice
- : -
LZS Radomierowice
Polonia Smardy
- : -
LZS Stare Budkowice
LZS Ligota Górna
- : -
Rolnik Paruszowice
MKS Wołczyn
- : -
LZS Borkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Radomierowice
4:7
LZS Chocianowice
LZS Bogacica
2:2
LZS Ligota Górna
LZS Borkowice
13:1
LZS Proślice
LZS Lasowice Wielkie
2:1
LZS Stare Budkowice
Rolnik Paruszowice
1:2
LZS Kuniów
MKS Wołczyn
5:2
Polonia Smardy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chocianowice
2:0
LZS Borkowice
LZS Proślice
1:1
MKS Wołczyn
Polonia Smardy
0:0
LZS Lasowice Wielkie
LZS Ligota Górna
3:1
LZS Radomierowice
LZS Kuniów
3:3
LZS Bogacica
LZS Stare Budkowice
2:2
Rolnik Paruszowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Radomierowice
1:3
LZS Kuniów
LZS Bogacica
3:1
LZS Stare Budkowice
LZS Proślice
0:1
Polonia Smardy
LZS Borkowice
1:0
LZS Ligota Górna
Rolnik Paruszowice
0:4
LZS Lasowice Wielkie
MKS Wołczyn
2:2
LZS Chocianowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chocianowice
- : -
LZS Proślice
Polonia Smardy
- : -
Rolnik Paruszowice
LZS Ligota Górna
- : -
MKS Wołczyn
LZS Lasowice Wielkie
- : -
LZS Bogacica
LZS Kuniów
- : -
LZS Borkowice
LZS Stare Budkowice
- : -
LZS Radomierowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Borkowice
- : -
LZS Stare Budkowice
LZS Radomierowice
- : -
LZS Lasowice Wielkie
LZS Chocianowice
- : -
Polonia Smardy
LZS Proślice
- : -
LZS Ligota Górna
LZS Bogacica
- : -
Rolnik Paruszowice
MKS Wołczyn
- : -
LZS Kuniów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Smardy
- : -
LZS Bogacica
LZS Ligota Górna
- : -
LZS Chocianowice
LZS Lasowice Wielkie
- : -
LZS Borkowice
Rolnik Paruszowice
- : -
LZS Radomierowice
LZS Kuniów
- : -
LZS Proślice
LZS Stare Budkowice
- : -
MKS Wołczyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?