Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Borkowice
2:1
LZS Ligota Górna
LZS Lasowice Wielkie
2:1
LZS Bogacica
LZS Polonia Smardy
5:0
LZS Krzywizna
LZS Komorzno
3:0
LZS Stare Budkowice
LZS Polanowice
2:4
Hetman II Byczyna
LZS Jakub Proślice
3:1
Rolnik Paruszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Górna
2:3
LZS Lasowice Wielkie
LZS Bogacica
4:2
LZS Komorzno
Rolnik Paruszowice
15:0
LZS Krzywizna
LZS Stare Budkowice
2:4
LZS Polonia Smardy
Hetman II Byczyna
0:3
LZS Borkowice
LZS Jakub Proślice
3:2
LZS Polanowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Komorzno
2:2
LZS Ligota Górna
LZS Borkowice
3:2
LZS Jakub Proślice
LZS Lasowice Wielkie
3:0
Hetman II Byczyna
LZS Krzywizna
2:8
LZS Stare Budkowice
LZS Polonia Smardy
1:5
LZS Bogacica
LZS Polanowice
2:3
Rolnik Paruszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Górna
1:3
LZS Polonia Smardy
LZS Bogacica
8:0
LZS Krzywizna
LZS Polanowice
1:1
LZS Borkowice
LZS Jakub Proślice
0:3
LZS Lasowice Wielkie
Rolnik Paruszowice
2:0
LZS Stare Budkowice
Hetman II Byczyna
4:1
LZS Komorzno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Borkowice
2:0
Rolnik Paruszowice
LZS Lasowice Wielkie
3:0
LZS Polanowice
LZS Krzywizna
1:5
LZS Ligota Górna
LZS Polonia Smardy
0:2
Hetman II Byczyna
LZS Komorzno
2:2
LZS Jakub Proślice
LZS Stare Budkowice
2:5
LZS Bogacica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Paruszowice
4:6
LZS Bogacica
LZS Ligota Górna
4:1
LZS Stare Budkowice
Hetman II Byczyna
6:1
LZS Krzywizna
LZS Jakub Proślice
2:3
LZS Polonia Smardy
LZS Polanowice
0:0
LZS Komorzno
LZS Borkowice
4:4
LZS Lasowice Wielkie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Komorzno
4:2
LZS Borkowice
LZS Bogacica
5:1
LZS Ligota Górna
LZS Lasowice Wielkie
1:1
Rolnik Paruszowice
LZS Krzywizna
6:7
LZS Jakub Proślice
LZS Polonia Smardy
1:3
LZS Polanowice
LZS Stare Budkowice
2:5
Hetman II Byczyna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Borkowice
3:1
LZS Polonia Smardy
LZS Lasowice Wielkie
2:0
LZS Komorzno
Rolnik Paruszowice
1:5
LZS Ligota Górna
Hetman II Byczyna
2:1
LZS Bogacica
LZS Polanowice
2:1
LZS Krzywizna
LZS Jakub Proślice
5:1
LZS Stare Budkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Górna
2:2
Hetman II Byczyna
LZS Bogacica
3:5
LZS Jakub Proślice
LZS Krzywizna
2:9
LZS Borkowice
LZS Polonia Smardy
0:3
LZS Lasowice Wielkie
LZS Komorzno
11:1
Rolnik Paruszowice
LZS Stare Budkowice
4:2
LZS Polanowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Borkowice
1:0
LZS Stare Budkowice
LZS Lasowice Wielkie
6:1
LZS Krzywizna
Rolnik Paruszowice
2:4
Hetman II Byczyna
LZS Komorzno
1:1
LZS Polonia Smardy
LZS Polanowice
4:1
LZS Bogacica
LZS Jakub Proślice
3:2
LZS Ligota Górna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Górna
1:4
LZS Polanowice
LZS Bogacica
2:2
LZS Borkowice
LZS Krzywizna
0:7
LZS Komorzno
LZS Polonia Smardy
3:1
Rolnik Paruszowice
LZS Stare Budkowice
1:3
LZS Lasowice Wielkie
Hetman II Byczyna
2:1
LZS Jakub Proślice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Górna
- : -
LZS Borkowice
LZS Bogacica
- : -
LZS Lasowice Wielkie
Rolnik Paruszowice
- : -
LZS Jakub Proślice
LZS Krzywizna
- : -
LZS Polonia Smardy
LZS Stare Budkowice
- : -
LZS Komorzno
Hetman II Byczyna
1:1
LZS Polanowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Borkowice
2:3
Hetman II Byczyna
LZS Lasowice Wielkie
8:1
LZS Ligota Górna
LZS Krzywizna
1:1
Rolnik Paruszowice
LZS Polonia Smardy
3:2
LZS Stare Budkowice
LZS Komorzno
4:0
LZS Bogacica
LZS Polanowice
3:1
LZS Jakub Proślice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Stare Budkowice
4:1
LZS Krzywizna
LZS Ligota Górna
0:2
LZS Komorzno
LZS Bogacica
2:4
LZS Polonia Smardy
Rolnik Paruszowice
2:2
LZS Polanowice
Hetman II Byczyna
2:2
LZS Lasowice Wielkie
LZS Jakub Proślice
0:3
LZS Borkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Stare Budkowice
4:1
Rolnik Paruszowice
LZS Komorzno
3:0
Hetman II Byczyna
LZS Borkowice
1:0
LZS Polanowice
LZS Lasowice Wielkie
4:3
LZS Jakub Proślice
LZS Krzywizna
0:4
LZS Bogacica
LZS Polonia Smardy
5:0
LZS Ligota Górna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Górna
0:1
LZS Krzywizna
LZS Bogacica
1:2
LZS Stare Budkowice
Rolnik Paruszowice
0:4
LZS Borkowice
Hetman II Byczyna
4:2
LZS Polonia Smardy
LZS Polanowice
3:3
LZS Lasowice Wielkie
LZS Jakub Proślice
1:6
LZS Komorzno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bogacica
7:1
Rolnik Paruszowice
LZS Lasowice Wielkie
2:1
LZS Borkowice
LZS Krzywizna
1:6
Hetman II Byczyna
LZS Polonia Smardy
3:0
LZS Jakub Proślice
LZS Komorzno
2:3
LZS Polanowice
LZS Stare Budkowice
0:0
LZS Ligota Górna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Górna
7:3
LZS Bogacica
LZS Borkowice
0:2
LZS Komorzno
Rolnik Paruszowice
2:0
LZS Lasowice Wielkie
Hetman II Byczyna
3:0
LZS Stare Budkowice
LZS Polanowice
3:2
LZS Polonia Smardy
LZS Jakub Proślice
1:3
LZS Krzywizna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bogacica
4:2
Hetman II Byczyna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman II Byczyna
5:1
LZS Ligota Górna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman II Byczyna
12:1
Rolnik Paruszowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jakub Proślice
3:0
Hetman II Byczyna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?