Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
0:2
LZS Bogacica
LZS Radomierowice
1:2
LZS Polanowice
Polonia Smardy
0:0
LZS Ligota Wołczyńska
LZS Borkowice
2:1
LZS Ligota Górna
Rolnik Paruszowice
2:2
LZS Jakub Proślice
Hetman II Byczyna
0:4
LZS Komorzno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Górna
- : -
LZS Ligota Wołczyńska
LZS Borkowice
- : -
Rolnik Paruszowice
LZS Krzywizna
- : -
Polonia Smardy
LZS Komorzno
- : -
LZS Radomierowice
LZS Polanowice
- : -
LZS Rożnów
LZS Jakub Proślice
3:0
Hetman II Byczyna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
0:0
LZS Komorzno
LZS Radomierowice
4:1
LZS Jakub Proślice
Polonia Smardy
0:2
LZS Bogacica
Rolnik Paruszowice
2:3
LZS Ligota Górna
LZS Ligota Wołczyńska
6:1
LZS Krzywizna
Hetman II Byczyna
1:1
LZS Borkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Górna
5:1
LZS Krzywizna
LZS Bogacica
3:1
LZS Ligota Wołczyńska
LZS Borkowice
4:2
LZS Radomierowice
Rolnik Paruszowice
1:6
Hetman II Byczyna
LZS Polanowice
2:0
Polonia Smardy
LZS Jakub Proślice
1:3
LZS Rożnów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
0:1
LZS Borkowice
LZS Radomierowice
3:2
Rolnik Paruszowice
Polonia Smardy
0:3
LZS Komorzno
LZS Krzywizna
0:4
LZS Bogacica
LZS Ligota Wołczyńska
2:1
LZS Polanowice
Hetman II Byczyna
2:1
LZS Ligota Górna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Górna
0:6
LZS Bogacica
Rolnik Paruszowice
1:1
LZS Rożnów
LZS Komorzno
1:6
LZS Ligota Wołczyńska
Hetman II Byczyna
3:0
LZS Radomierowice
LZS Polanowice
5:0
LZS Krzywizna
LZS Jakub Proślice
2:4
Polonia Smardy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
3:3
Hetman II Byczyna
LZS Radomierowice
8:4
LZS Ligota Górna
Polonia Smardy
0:2
LZS Borkowice
LZS Bogacica
5:1
LZS Polanowice
LZS Krzywizna
1:4
LZS Komorzno
LZS Ligota Wołczyńska
7:1
LZS Jakub Proślice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
4:1
LZS Ligota Górna
Polonia Smardy
1:2
Hetman II Byczyna
LZS Bogacica
6:0
LZS Jakub Proślice
LZS Krzywizna
0:5
LZS Borkowice
LZS Ligota Wołczyńska
3:0
Rolnik Paruszowice
LZS Polanowice
2:2
LZS Komorzno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Górna
2:8
LZS Komorzno
LZS Borkowice
0:4
LZS Bogacica
LZS Krzywizna
3:2
Hetman II Byczyna
LZS Jakub Proślice
0:3
LZS Polanowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman II Byczyna
0:2
LZS Bogacica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Polanowice
2:0
Hetman II Byczyna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman II Byczyna
4:2
LZS Komorzno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman II Byczyna
0:4
LZS Jakub Proślice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Borkowice
3:0
Hetman II Byczyna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman II Byczyna
8:1
Rolnik Paruszowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Górna
2:2
Hetman II Byczyna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Radomierowice
6:1
Hetman II Byczyna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman II Byczyna
2:2
LZS Rożnów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman II Byczyna
1:7
Polonia Smardy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Wołczyńska
0:5
Hetman II Byczyna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman II Byczyna
2:0
LZS Krzywizna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bogacica
5:0
Hetman II Byczyna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman II Byczyna
- : -
LZS Polanowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?