Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
3:4
LKS Adamietz Kadłub
KS Górażdże
0:0
OKiS Polonia Prószków
SSKS Stal Zawadzkie
5:0
Start Dobrodzień
Gazownik Wawelno
0:3
Victoria Żyrowa
LZS Żywocice
3:1
Odra II Opole
Bongo Karczów
3:0
Unia II Krapkowice
Orzeł Mokre Łany
4:3
LZS Wrzoski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gazownik Wawelno
1:1
Bongo Karczów
Start Dobrodzień
1:3
Rodło Opole
Victoria Żyrowa
1:5
LZS Wrzoski
OKiS Polonia Prószków
1:2
Orzeł Mokre Łany
Odra II Opole
7:0
SSKS Stal Zawadzkie
LKS Adamietz Kadłub
3:1
KS Górażdże
Unia II Krapkowice
5:0
LZS Żywocice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
2:1
Odra II Opole
LZS Żywocice
2:1
Gazownik Wawelno
KS Górażdże
2:1
Start Dobrodzień
Bongo Karczów
5:2
Victoria Żyrowa
SSKS Stal Zawadzkie
4:5
Unia II Krapkowice
LZS Wrzoski
3:1
OKiS Polonia Prószków
Orzeł Mokre Łany
3:3
LKS Adamietz Kadłub
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
7:1
Orzeł Mokre Łany
Bongo Karczów
3:0
LZS Żywocice
Gazownik Wawelno
1:5
SSKS Stal Zawadzkie
Victoria Żyrowa
4:2
OKiS Polonia Prószków
Odra II Opole
6:0
KS Górażdże
LKS Adamietz Kadłub
0:2
LZS Wrzoski
Unia II Krapkowice
5:3
Rodło Opole
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
5:0
Gazownik Wawelno
SSKS Stal Zawadzkie
2:1
Bongo Karczów
LZS Wrzoski
3:2
Start Dobrodzień
OKiS Polonia Prószków
1:4
LKS Adamietz Kadłub
LZS Żywocice
0:4
Victoria Żyrowa
KS Górażdże
0:3
Unia II Krapkowice
Orzeł Mokre Łany
1:4
Odra II Opole
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
0:1
OKiS Polonia Prószków
Victoria Żyrowa
2:3
LKS Adamietz Kadłub
LZS Żywocice
5:2
SSKS Stal Zawadzkie
Bongo Karczów
3:4
Rodło Opole
Gazownik Wawelno
0:3
KS Górażdże
Odra II Opole
4:0
LZS Wrzoski
Unia II Krapkowice
9:0
Orzeł Mokre Łany
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SSKS Stal Zawadzkie
4:1
Victoria Żyrowa
KS Górażdże
2:2
Bongo Karczów
Rodło Opole
6:2
LZS Żywocice
OKiS Polonia Prószków
0:3
Odra II Opole
LZS Wrzoski
1:1
Unia II Krapkowice
Orzeł Mokre Łany
4:1
Gazownik Wawelno
LKS Adamietz Kadłub
4:1
Start Dobrodzień
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
0:1
Start Dobrodzień
LZS Żywocice
1:1
KS Górażdże
SSKS Stal Zawadzkie
0:1
Rodło Opole
Gazownik Wawelno
1:4
LZS Wrzoski
Bongo Karczów
3:1
Orzeł Mokre Łany
Odra II Opole
5:0
LKS Adamietz Kadłub
Unia II Krapkowice
3:2
OKiS Polonia Prószków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
5:0
Victoria Żyrowa
KS Górażdże
2:2
SSKS Stal Zawadzkie
LZS Wrzoski
1:1
Bongo Karczów
OKiS Polonia Prószków
6:0
Gazownik Wawelno
Start Dobrodzień
0:3
Odra II Opole
Orzeł Mokre Łany
3:1
LZS Żywocice
LKS Adamietz Kadłub
4:0
Unia II Krapkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
4:1
KS Górażdże
SSKS Stal Zawadzkie
5:3
Orzeł Mokre Łany
LZS Wrzoski
5:1
LZS Żywocice
Gazownik Wawelno
0:3
LKS Adamietz Kadłub
Victoria Żyrowa
2:2
Odra II Opole
Bongo Karczów
0:1
OKiS Polonia Prószków
Unia II Krapkowice
2:0
Start Dobrodzień
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
3:2
Gazownik Wawelno
KS Górażdże
2:5
Victoria Żyrowa
Orzeł Mokre Łany
1:7
Rodło Opole
OKiS Polonia Prószków
2:1
LZS Żywocice
Odra II Opole
2:1
Unia II Krapkowice
LZS Wrzoski
3:0*
SSKS Stal Zawadzkie
LKS Adamietz Kadłub
6:3
Bongo Karczów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
3:0
LZS Wrzoski
KS Górażdże
4:0
Orzeł Mokre Łany
SSKS Stal Zawadzkie
0:2
OKiS Polonia Prószków
LKS Adamietz Kadłub
3:3
LZS Żywocice
Victoria Żyrowa
6:2
Unia II Krapkowice
Bongo Karczów
2:1
Start Dobrodzień
Odra II Opole
20:0
Gazownik Wawelno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
1:2
Rodło Opole
Start Dobrodzień
4:2
LZS Żywocice
Odra II Opole
2:0
Bongo Karczów
LZS Wrzoski
4:1
KS Górażdże
Orzeł Mokre Łany
0:4
Victoria Żyrowa
LKS Adamietz Kadłub
5:1
SSKS Stal Zawadzkie
Unia II Krapkowice
6:2
Gazownik Wawelno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Adamietz Kadłub
4:2
Rodło Opole
OKiS Polonia Prószków
2:1
KS Górażdże
Start Dobrodzień
2:3
SSKS Stal Zawadzkie
Victoria Żyrowa
1:0
Gazownik Wawelno
Odra II Opole
4:0
LZS Żywocice
LZS Wrzoski
3:0
Orzeł Mokre Łany
Unia II Krapkowice
1:1
Bongo Karczów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
8:2
Start Dobrodzień
Bongo Karczów
1:0
Gazownik Wawelno
KS Górażdże
1:1
LKS Adamietz Kadłub
LZS Żywocice
2:2
Unia II Krapkowice
SSKS Stal Zawadzkie
0:3
Odra II Opole
Orzeł Mokre Łany
0:1
OKiS Polonia Prószków
LZS Wrzoski
2:3
Victoria Żyrowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
1:1
LZS Wrzoski
Start Dobrodzień
2:2
KS Górażdże
Victoria Żyrowa
2:1
Bongo Karczów
Gazownik Wawelno
0:4
LZS Żywocice
Odra II Opole
0:1
Rodło Opole
LKS Adamietz Kadłub
0:3
Orzeł Mokre Łany
Unia II Krapkowice
2:2
SSKS Stal Zawadzkie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
13:0
Unia II Krapkowice
SSKS Stal Zawadzkie
2:4
Gazownik Wawelno
OKiS Polonia Prószków
0:2
Victoria Żyrowa
LZS Żywocice
1:1
Bongo Karczów
KS Górażdże
0:5
Odra II Opole
LZS Wrzoski
3:3
LKS Adamietz Kadłub
Orzeł Mokre Łany
2:2
Start Dobrodzień
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
5:0
LZS Wrzoski
Gazownik Wawelno
2:7
Rodło Opole
Victoria Żyrowa
1:0
LZS Żywocice
Bongo Karczów
2:1
SSKS Stal Zawadzkie
Odra II Opole
5:0
Orzeł Mokre Łany
LKS Adamietz Kadłub
1:2
OKiS Polonia Prószków
Unia II Krapkowice
2:2
KS Górażdże
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
4:1
Bongo Karczów
KS Górażdże
1:2
Gazownik Wawelno
SSKS Stal Zawadzkie
0:3
LZS Żywocice
OKiS Polonia Prószków
2:3
Start Dobrodzień
LZS Wrzoski
3:3
Odra II Opole
Orzeł Mokre Łany
3:0*
Unia II Krapkowice
LKS Adamietz Kadłub
3:0
Victoria Żyrowa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Karczów
0:3*
KS Górażdże
Start Dobrodzień
1:6
LKS Adamietz Kadłub
Victoria Żyrowa
1:1
SSKS Stal Zawadzkie
LZS Żywocice
0:6
Rodło Opole
Gazownik Wawelno
3:1
Orzeł Mokre Łany
Odra II Opole
4:0
OKiS Polonia Prószków
Unia II Krapkowice
2:0
LZS Wrzoski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
6:2
SSKS Stal Zawadzkie
Start Dobrodzień
0:1
Victoria Żyrowa
KS Górażdże
0:3
LZS Żywocice
OKiS Polonia Prószków
2:2
Unia II Krapkowice
LZS Wrzoski
1:2
Gazownik Wawelno
Orzeł Mokre Łany
1:5
Bongo Karczów
LKS Adamietz Kadłub
2:0
Odra II Opole
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Karczów
1:0
LZS Wrzoski
Gazownik Wawelno
3:0
OKiS Polonia Prószków
Victoria Żyrowa
0:3
Rodło Opole
LZS Żywocice
2:1
Orzeł Mokre Łany
Odra II Opole
3:0*
Start Dobrodzień
SSKS Stal Zawadzkie
4:0
KS Górażdże
Unia II Krapkowice
0:3
LKS Adamietz Kadłub
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górażdże
0:5
Rodło Opole
OKiS Polonia Prószków
2:0
Bongo Karczów
Start Dobrodzień
2:0
Unia II Krapkowice
LZS Żywocice
0:4
LZS Wrzoski
Odra II Opole
2:0
Victoria Żyrowa
Orzeł Mokre Łany
2:2
SSKS Stal Zawadzkie
LKS Adamietz Kadłub
7:0
Gazownik Wawelno
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
4:0
Orzeł Mokre Łany
Victoria Żyrowa
0:1
KS Górażdże
LZS Żywocice
6:0
OKiS Polonia Prószków
SSKS Stal Zawadzkie
0:0
LZS Wrzoski
Gazownik Wawelno
1:2
Start Dobrodzień
Bongo Karczów
1:1
LKS Adamietz Kadłub
Unia II Krapkowice
3:2
Odra II Opole
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Gazownik Wawelno
0:3
Odra II Opole
OKiS Polonia Prószków
2:3
SSKS Stal Zawadzkie
Start Dobrodzień
1:0
Bongo Karczów
LZS Żywocice
0:0
LKS Adamietz Kadłub
LZS Wrzoski
1:7
Rodło Opole
Orzeł Mokre Łany
5:4
KS Górażdże
Unia II Krapkowice
1:4
Victoria Żyrowa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Gazownik Wawelno
3:0
Unia II Krapkowice
Rodło Opole
7:0
OKiS Polonia Prószków
Victoria Żyrowa
3:0
Orzeł Mokre Łany
LZS Żywocice
0:0
Start Dobrodzień
Bongo Karczów
2:1
Odra II Opole
KS Górażdże
1:4
LZS Wrzoski
SSKS Stal Zawadzkie
2:4
LKS Adamietz Kadłub
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?