Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
7:1
Rodło III Opole
LZS Unia Raszowa-Daniec
3:0
SSR Kamyki Kamień Śląski
Małapanew Ozimek
6:0
OKS Odra Opole
Gwardia Opole
5:1
MKS Gogolin
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
2:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
5:1
Rodło III Opole
1. FC Chronstau-Chrząstowice
2:9
Małapanew Ozimek
OKS Odra Opole
15:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
SSR Kamyki Kamień Śląski
0:10
Rodło Opole
Orzeł Źlinice
6:2
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SSR Kamyki Kamień Śląski
0:5
Rodło III Opole
LZS Unia Raszowa-Daniec
0:9
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Małapanew Ozimek
6:1
Orzeł Źlinice
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
0:10
Gwardia Opole
Rodło Opole
8:4
OKS Odra Opole
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
3:0
SSR Kamyki Kamień Śląski
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:6
Rodło Opole
OKS Odra Opole
6:2
Rodło III Opole
Gwardia Opole
1:1
Małapanew Ozimek
Orzeł Źlinice
10:2
LZS Unia Raszowa-Daniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:0
Rodło III Opole
LZS Unia Raszowa-Daniec
0:14
Gwardia Opole
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
0:3
MKS Gogolin
Rodło Opole
2:1
Orzeł Źlinice
SSR Kamyki Kamień Śląski
1:5
OKS Odra Opole
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
7:2
OKS Odra Opole
1. FC Chronstau-Chrząstowice
6:2
SSR Kamyki Kamień Śląski
Gwardia Opole
6:0
Rodło Opole
Orzeł Źlinice
3:0
Rodło III Opole
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
0:5
Małapanew Ozimek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
Pauza
SSR Kamyki Kamień Śląski
0:13
Orzeł Źlinice
LZS Unia Raszowa-Daniec
1:9
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
OKS Odra Opole
3:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Małapanew Ozimek
3:5
MKS Gogolin
Gwardia Opole
9:0
Rodło III Opole
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło III Opole
Pauza
MKS Gogolin
6:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Małapanew Ozimek
12:0
LZS Unia Raszowa-Daniec
Gwardia Opole
17:0
SSR Kamyki Kamień Śląski
Orzeł Źlinice
7:0
OKS Odra Opole
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
1:2
Rodło Opole
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SSR Kamyki Kamień Śląski
Pauza
Rodło Opole
1:2
Małapanew Ozimek
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:6
Orzeł Źlinice
LZS Unia Raszowa-Daniec
0:6
MKS Gogolin
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
4:1
Rodło III Opole
OKS Odra Opole
1:8
Gwardia Opole
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Odra Opole
Pauza
MKS Gogolin
2:0
Orzeł Źlinice
LZS Unia Raszowa-Daniec
0:13
Rodło Opole
Małapanew Ozimek
10:0
Rodło III Opole
Gwardia Opole
6:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
7:1
SSR Kamyki Kamień Śląski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Pauza
SSR Kamyki Kamień Śląski
1:8
Małapanew Ozimek
OKS Odra Opole
4:3
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
Rodło Opole
2:7
MKS Gogolin
LZS Unia Raszowa-Daniec
1:4
Rodło III Opole
Orzeł Źlinice
0:3
Gwardia Opole
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
1:2
Gwardia Opole
SSR Kamyki Kamień Śląski
3:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
1. FC Chronstau-Chrząstowice
2:1
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
Rodło III Opole
3:3
Rodło Opole
OKS Odra Opole
1:9
Małapanew Ozimek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
5:0
SSR Kamyki Kamień Śląski
Rodło III Opole
2:4
MKS Gogolin
LZS Unia Raszowa-Daniec
2:11
OKS Odra Opole
Małapanew Ozimek
9:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
2:0
Orzeł Źlinice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
10:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
Rodło III Opole
5:1
SSR Kamyki Kamień Śląski
OKS Odra Opole
2:4
Rodło Opole
Gwardia Opole
7:1
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
Orzeł Źlinice
5:1
Małapanew Ozimek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
1:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
SSR Kamyki Kamień Śląski
0:2
MKS Gogolin
Rodło III Opole
5:5
OKS Odra Opole
LZS Unia Raszowa-Daniec
1:6
Orzeł Źlinice
Małapanew Ozimek
0:4
Gwardia Opole
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
0:3
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
Rodło III Opole
1:3
1. FC Chronstau-Chrząstowice
OKS Odra Opole
11:0
SSR Kamyki Kamień Śląski
Gwardia Opole
21:0
LZS Unia Raszowa-Daniec
Orzeł Źlinice
2:3
Rodło Opole
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
0:11
Gwardia Opole
SSR Kamyki Kamień Śląski
1:5
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Rodło III Opole
1:8
Orzeł Źlinice
OKS Odra Opole
1:3
MKS Gogolin
Małapanew Ozimek
10:1
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
7:3
Małapanew Ozimek
1. FC Chronstau-Chrząstowice
6:2
OKS Odra Opole
Orzeł Źlinice
10:0
SSR Kamyki Kamień Śląski
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
5:0
LZS Unia Raszowa-Daniec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
5:0
LZS GKS Piomar Tarnów Opolski
SSR Kamyki Kamień Śląski
0:7
Gwardia Opole
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:15
MKS Gogolin
LZS Unia Raszowa-Daniec
1:14
Małapanew Ozimek
OKS Odra Opole
2:1
Orzeł Źlinice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?