Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Opole
4:2
MKS Gogolin
Unia Tułowice
9:1
OKiS Polonia Prószków
GKS Komprachcice
14:1
Groszmal Opole
Orzeł Źlinice
0:0
Odra Opole
Rodło Opole
11:0
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Groszmal Opole
Pauza
Odra Opole
2:2
Piomar Tarnów-Przywory
OKiS Polonia Prószków
5:2
GKS Komprachcice
Orzeł Źlinice
2:5
Unia Tułowice
MKS Gogolin
1:5
Rodło Opole
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Opole
Pauza
GKS Komprachcice
0:6
Orzeł Źlinice
Groszmal Opole
2:6
OKiS Polonia Prószków
MKS Gogolin
5:0
Odra Opole
Unia Tułowice
2:10
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
Pauza
Gwardia Opole
2:3
Rodło Opole
Orzeł Źlinice
9:4
Groszmal Opole
Piomar Tarnów-Przywory
4:1
GKS Komprachcice
MKS Gogolin
7:0
Unia Tułowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Tułowice
Pauza
Rodło Opole
Pauza
Odra Opole
2:1
Gwardia Opole
GKS Komprachcice
1:7
MKS Gogolin
Groszmal Opole
3:5
Piomar Tarnów-Przywory
OKiS Polonia Prószków
3:3
Orzeł Źlinice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Komprachcice
Orzeł Źlinice
Pauza
Rodło Opole
5:1
Odra Opole
Gwardia Opole
4:3
Unia Tułowice
Piomar Tarnów-Przywory
5:2
OKiS Polonia Prószków
MKS Gogolin
14:3
Groszmal Opole
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
Pauza
Groszmal Opole
Pauza
Unia Tułowice
2:8
Rodło Opole
GKS Komprachcice
2:9
Gwardia Opole
OKiS Polonia Prószków
1:5
MKS Gogolin
Orzeł Źlinice
0:3
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
OKiS Polonia Prószków
Piomar Tarnów-Przywory
Pauza
Rodło Opole
5:1
GKS Komprachcice
Gwardia Opole
10:1
Groszmal Opole
Unia Tułowice
0:3
Odra Opole
MKS Gogolin
4:3
Orzeł Źlinice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Tułowice
Pauza
Orzeł Źlinice
Pauza
Odra Opole
0:0
GKS Komprachcice
Groszmal Opole
1:17
Rodło Opole
Piomar Tarnów-Przywory
0:3
MKS Gogolin
OKiS Polonia Prószków
4:9
Gwardia Opole
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Piomar Tarnów-Przywory
MKS Gogolin
Pauza
Gwardia Opole
2:0
Orzeł Źlinice
Unia Tułowice
8:2
GKS Komprachcice
Groszmal Opole
1:17
Odra Opole
Rodło Opole
14:1
OKiS Polonia Prószków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Komprachcice
Pauza
MKS Gogolin
Pauza
Groszmal Opole
0:18
Unia Tułowice
OKiS Polonia Prószków
2:4
Odra Opole
Orzeł Źlinice
0:6
Rodło Opole
Piomar Tarnów-Przywory
0:3
Gwardia Opole
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
3:1
Orzeł Źlinice
Groszmal Opole
1:7
GKS Komprachcice
OKiS Polonia Prószków
1:14
Unia Tułowice
Piomar Tarnów-Przywory
1:4
Rodło Opole
MKS Gogolin
8:1
Gwardia Opole
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
7:1
Unia Tułowice
GKS Komprachcice
8:2
OKiS Polonia Prószków
Groszmal Opole
0:16
MKS Gogolin
Piomar Tarnów-Przywory
2:2
Orzeł Źlinice
Rodło Opole
8:0
Gwardia Opole
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Komprachcice
2:2
Odra Opole
OKiS Polonia Prószków
3:3
Groszmal Opole
Orzeł Źlinice
3:1
Gwardia Opole
Piomar Tarnów-Przywory
1:0
Unia Tułowice
Rodło Opole
3:0
MKS Gogolin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
3:1
OKiS Polonia Prószków
Odra Opole
14:1
Groszmal Opole
Unia Tułowice
0:3
Gwardia Opole
GKS Komprachcice
0:2
Piomar Tarnów-Przywory
Rodło Opole
1:3
Orzeł Źlinice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Opole
8:1
GKS Komprachcice
Odra Opole
7:2
OKiS Polonia Prószków
Orzeł Źlinice
0:1
MKS Gogolin
Piomar Tarnów-Przywory
22:0
Groszmal Opole
Rodło Opole
9:1
Unia Tułowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
1:0
MKS Gogolin
Unia Tułowice
1:1
Orzeł Źlinice
GKS Komprachcice
0:3
Rodło Opole
Groszmal Opole
1:15
Gwardia Opole
OKiS Polonia Prószków
0:3
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Opole
4:0
OKiS Polonia Prószków
Unia Tułowice
2:4
MKS Gogolin
Orzeł Źlinice
3:2
GKS Komprachcice
Piomar Tarnów-Przywory
3:0
Odra Opole
Rodło Opole
26:0
Groszmal Opole
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Opole
0:4
Odra Opole
GKS Komprachcice
4:3
Unia Tułowice
Groszmal Opole
0:0
Orzeł Źlinice
OKiS Polonia Prószków
0:11
Rodło Opole
MKS Gogolin
6:0
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Opole
2:2
Piomar Tarnów-Przywory
Odra Opole
1:3
Rodło Opole
Unia Tułowice
12:2
Groszmal Opole
Orzeł Źlinice
3:0
OKiS Polonia Prószków
MKS Gogolin
15:0
GKS Komprachcice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?