Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Opole
12:1
SSR Kamyki Kamień Śląski
Odra Opole
0:8
Orzeł Źlinice
GKS Komprachcice
11:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Piomar Tarnów-Przywory
0:27
Rodło Opole
MKS Gogolin
3:0
LKS Polonia Prószków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Komprachcice
7:4
Odra Opole
Orzeł Źlinice
0:3
MKS Gogolin
Rodło Opole
7:0
Gwardia Opole
1. FC Chronstau-Chrząstowice
4:2
SSR Kamyki Kamień Śląski
LKS Polonia Prószków
2:4
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Opole
14:0
LKS Polonia Prószków
Odra Opole
6:3
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Piomar Tarnów-Przywory
1:12
Orzeł Źlinice
MKS Gogolin
10:2
GKS Komprachcice
SSR Kamyki Kamień Śląski
1:21
Rodło Opole
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
2:6
MKS Gogolin
GKS Komprachcice
4:0
Piomar Tarnów-Przywory
Orzeł Źlinice
2:4
Gwardia Opole
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:21
Rodło Opole
LKS Polonia Prószków
3:7
SSR Kamyki Kamień Śląski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Opole
10:0
GKS Komprachcice
Piomar Tarnów-Przywory
1:3
Odra Opole
MKS Gogolin
9:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Rodło Opole
29:0
LKS Polonia Prószków
SSR Kamyki Kamień Śląski
0:9
Orzeł Źlinice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
4:3
Gwardia Opole
GKS Komprachcice
5:6
SSR Kamyki Kamień Śląski
Orzeł Źlinice
0:1
Rodło Opole
MKS Gogolin
3:0
Piomar Tarnów-Przywory
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:0
LKS Polonia Prószków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Opole
1:3
MKS Gogolin
Piomar Tarnów-Przywory
8:3
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Rodło Opole
19:0
GKS Komprachcice
SSR Kamyki Kamień Śląski
0:8
Odra Opole
LKS Polonia Prószków
0:26
Orzeł Źlinice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Komprachcice
8:4
LKS Polonia Prószków
Piomar Tarnów-Przywory
1:10
Gwardia Opole
MKS Gogolin
17:0
SSR Kamyki Kamień Śląski
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:10
Orzeł Źlinice
Odra Opole
1:15
Rodło Opole
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Opole
6:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Orzeł Źlinice
13:0
GKS Komprachcice
Rodło Opole
4:1
MKS Gogolin
SSR Kamyki Kamień Śląski
2:2
Piomar Tarnów-Przywory
LKS Polonia Prószków
6:3
Odra Opole
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
3:1
Odra Opole
Rodło Opole
17:0
Piomar Tarnów-Przywory
SSR Kamyki Kamień Śląski
0:5
Gwardia Opole
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:0
GKS Komprachcice
LKS Polonia Prószków
0:32
MKS Gogolin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Opole
0:6
Rodło Opole
Odra Opole
3:0
GKS Komprachcice
Piomar Tarnów-Przywory
6:5
LKS Polonia Prószków
MKS Gogolin
1:5
Orzeł Źlinice
SSR Kamyki Kamień Śląski
2:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Opole
16:0
LKS Polonia Prószków
GKS Komprachcice
0:3
MKS Gogolin
Orzeł Źlinice
11:0
Piomar Tarnów-Przywory
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:1
Odra Opole
Rodło Opole
15:0
SSR Kamyki Kamień Śląski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Opole
0:3
Orzeł Źlinice
Piomar Tarnów-Przywory
3:0
GKS Komprachcice
MKS Gogolin
5:1
Odra Opole
Rodło Opole
10:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
SSR Kamyki Kamień Śląski
9:6
LKS Polonia Prószków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Polonia Prószków
1:25
Rodło Opole
Odra Opole
0:3
Piomar Tarnów-Przywory
GKS Komprachcice
0:3
Gwardia Opole
Orzeł Źlinice
8:0
SSR Kamyki Kamień Śląski
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:4
MKS Gogolin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Opole
4:0
Odra Opole
Piomar Tarnów-Przywory
1:11
MKS Gogolin
Rodło Opole
8:0
Orzeł Źlinice
SSR Kamyki Kamień Śląski
3:0
GKS Komprachcice
LKS Polonia Prószków
3:12
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
7:3
SSR Kamyki Kamień Śląski
GKS Komprachcice
0:3
Rodło Opole
Orzeł Źlinice
25:0
LKS Polonia Prószków
MKS Gogolin
0:5
Gwardia Opole
1. FC Chronstau-Chrząstowice
4:0
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Opole
7:0
Piomar Tarnów-Przywory
Orzeł Źlinice
3:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Rodło Opole
15:0
Odra Opole
SSR Kamyki Kamień Śląski
1:4
MKS Gogolin
LKS Polonia Prószków
3:0
GKS Komprachcice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
15:0
LKS Polonia Prószków
GKS Komprachcice
0:3
Orzeł Źlinice
Piomar Tarnów-Przywory
0:3
SSR Kamyki Kamień Śląski
MKS Gogolin
0:1
Rodło Opole
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:7
Gwardia Opole
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?