Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS GKS Izbicko-Otmice
3:0
LZS Turawa
LZS Grudzice
1:1
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
LZS Fiorentina Kamex Nakło
1:0
LZS Staniszcze Wielkie
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
1:5
LZS Zawada
LKS TEMPO GRODZISKO
0:1
LZS Grodziec
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
3:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
1:0
LZS Turawa
LZS Grodziec
0:1
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Staniszcze Wielkie
1:3
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LZS Unia Raszowa-Daniec
7:1
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LKS TEMPO GRODZISKO
2:0
LZS Grudzice
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
0:4
LZS Fiorentina Kamex Nakło
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS GKS Izbicko-Otmice
3:0
LZS Zawada
LZS Unia Raszowa-Daniec
3:1
LZS Turawa
LZS Grudzice
1:5
LZS Grodziec
LZS Fiorentina Kamex Nakło
3:1
LKS TEMPO GRODZISKO
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
0:4*
LZS Staniszcze Wielkie
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
3:2
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grudzice
1:3
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS Grodziec
1:0
LZS Zawada
LZS Staniszcze Wielkie
2:1
LZS Turawa
LZS Unia Raszowa-Daniec
1:2
LZS GKS Izbicko-Otmice
LKS TEMPO GRODZISKO
2:0
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
8:2
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
2:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS GKS Izbicko-Otmice
10:0
LZS Staniszcze Wielkie
LZS Fiorentina Kamex Nakło
2:1
LZS Grodziec
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
1:3
LKS TEMPO GRODZISKO
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
1:4
LZS Turawa
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
0:1
LZS Grudzice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grodziec
1:0
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Staniszcze Wielkie
0:3
LZS Zawada
LZS Grudzice
4:1
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Fiorentina Kamex Nakło
3:2
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LKS TEMPO GRODZISKO
1:2
LZS Turawa
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
0:4
LZS GKS Izbicko-Otmice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
5:1
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
LZS GKS Izbicko-Otmice
1:0
LKS TEMPO GRODZISKO
LZS Unia Raszowa-Daniec
3:3
LZS Staniszcze Wielkie
LZS Grudzice
3:0
LZS Turawa
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
3:4
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
0:2
LZS Grodziec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grodziec
10:0
LZS Staniszcze Wielkie
LZS Grudzice
1:3
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Fiorentina Kamex Nakło
3:0*
LZS Turawa
LKS TEMPO GRODZISKO
1:1
LZS Zawada
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
1:8
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
6:0
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
3:0
LZS Grudzice
LZS GKS Izbicko-Otmice
2:1
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS Staniszcze Wielkie
3:1
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
LZS Unia Raszowa-Daniec
3:1
LKS TEMPO GRODZISKO
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
1:2
LZS Grodziec
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
2:1
LZS Turawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grodziec
5:0
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
LZS Grudzice
4:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Fiorentina Kamex Nakło
2:1
LZS Zawada
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
0:2
LZS Turawa
LKS TEMPO GRODZISKO
1:3
LZS Staniszcze Wielkie
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
5:2
LZS GKS Izbicko-Otmice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
1:1
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LZS GKS Izbicko-Otmice
3:0
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Grodziec
4:1
LZS Turawa
LZS Staniszcze Wielkie
2:2
LZS Grudzice
LZS Unia Raszowa-Daniec
4:0
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
3:5
LKS TEMPO GRODZISKO
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
3:0
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Grodziec
5:0
LKS TEMPO GRODZISKO
LZS Staniszcze Wielkie
1:1
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS Unia Raszowa-Daniec
4:2
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LZS Turawa
1:0
LZS GKS Izbicko-Otmice
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
0:3
LZS Grudzice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS GKS Izbicko-Otmice
1:5
LZS Grodziec
LZS Grudzice
4:1
LKS TEMPO GRODZISKO
LZS Turawa
0:1
LZS Zawada
LZS Fiorentina Kamex Nakło
3:0
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
0:3
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
3:0
LZS Staniszcze Wielkie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
0:2
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Grodziec
1:0
LZS Grudzice
LZS Staniszcze Wielkie
3:0
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Turawa
1:3
LZS Unia Raszowa-Daniec
LKS TEMPO GRODZISKO
2:1
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
0:3
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
0:2
LZS Grodziec
LZS GKS Izbicko-Otmice
4:2
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Turawa
1:2
LZS Staniszcze Wielkie
LZS Fiorentina Kamex Nakło
1:4
LZS Grudzice
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
3:3*
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
0:3*
LKS TEMPO GRODZISKO
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
1:1
LZS Staniszcze Wielkie
LZS GKS Izbicko-Otmice
3:0
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
LZS Unia Raszowa-Daniec
0:2
LZS Grodziec
LZS Turawa
5:0
LKS TEMPO GRODZISKO
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
0:3
LZS Grudzice
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
3:2
LZS Fiorentina Kamex Nakło
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grodziec
1:1
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LZS Staniszcze Wielkie
0:3*
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Turawa
1:0
LZS Grudzice
LZS Fiorentina Kamex Nakło
3:0
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LKS TEMPO GRODZISKO
1:4
LZS GKS Izbicko-Otmice
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
0:3
LZS Zawada
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
0:0
LKS TEMPO GRODZISKO
LZS GKS Izbicko-Otmice
4:1
LZS Grudzice
LZS Staniszcze Wielkie
1:4
LZS Grodziec
LZS Unia Raszowa-Daniec
3:0
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
LZS Turawa
1:1
LZS Fiorentina Kamex Nakło
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
0:3
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grodziec
3:0
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Grudzice
5:0
LZS Zawada
LZS Turawa
4:1
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LZS Fiorentina Kamex Nakło
0:4
LZS GKS Izbicko-Otmice
LKS TEMPO GRODZISKO
1:3
LZS Unia Raszowa-Daniec
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
0:3
LZS Staniszcze Wielkie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grodziec
3:0
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS Unia Raszowa-Daniec
0:0
LZS Zawada
LZS Grudzice
3:0
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
3:3*
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
2:1
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS GKS Izbicko-Otmice
10:2
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LZS Staniszcze Wielkie
4:3
LKS TEMPO GRODZISKO
LZS Unia Raszowa-Daniec
3:4
LZS Grudzice
LZS Turawa
3:0
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
0:3
LZS Grodziec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grudzice
8:1
LZS Staniszcze Wielkie
LZS Turawa
1:0
LZS Grodziec
LZS Fiorentina Kamex Nakło
3:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
0:3
LZS GKS Izbicko-Otmice
LKS TEMPO GRODZISKO
3:0
LKS II ŹRÓDŁO KROŚNICA
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
6:1
LZS Zawada
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?