Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
1:3
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LZS GKS Izbicko-Otmice
1:3
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS Grodziec
5:1
LZS Staniszcze Wielkie
LZS Turawa
2:1
KS Szczedrzyk
Źródło II Krośnica
7:2
LZS Grudzice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
3:1
Źródło II Krośnica
LZS Grodziec
5:0
LZS Zawada
LZS Staniszcze Wielkie
3:1
Piomar II Tarnów-Przywory
LZS Grudzice
4:1
LZS GKS Izbicko-Otmice
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
2:2
LZS Unia Raszowa-Daniec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar II Tarnów-Przywory
3:2
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS Grudzice
Pauza
Źródło II Krośnica
Pauza
LZS GKS Izbicko-Otmice
3:1
KS Szczedrzyk
LZS Zawada
2:6
LZS Staniszcze Wielkie
LZS Unia Raszowa-Daniec
0:5
LZS Grodziec
LZS Turawa
5:1
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
1:2
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Grodziec
3:1
LZS Turawa
LZS Staniszcze Wielkie
6:1
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS Grudzice
4:4
Piomar II Tarnów-Przywory
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
1:6
Źródło II Krośnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar II Tarnów-Przywory
1:0
KS Szczedrzyk
LZS GKS Izbicko-Otmice
6:3
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Unia Raszowa-Daniec
2:1
LZS Staniszcze Wielkie
LZS Turawa
7:1
LZS Zawada
LZS Fiorentina Kamex Nakło
0:0
LZS Grudzice
Źródło II Krośnica
4:3
LZS Grodziec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
0:2
Źródło II Krośnica
KS Szczedrzyk
6:0
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS Grodziec
4:1
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Staniszcze Wielkie
3:2
LZS Grudzice
LZS Unia Raszowa-Daniec
2:2
LZS Turawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar II Tarnów-Przywory
4:1
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LZS GKS Izbicko-Otmice
6:1
LZS Zawada
LZS Grudzice
3:3
KS Szczedrzyk
LZS Turawa
0:0
LZS Staniszcze Wielkie
Źródło II Krośnica
6:0
LZS Unia Raszowa-Daniec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grodziec
0:3
Piomar II Tarnów-Przywory
LZS Staniszcze Wielkie
1:2
KS Szczedrzyk
LZS Unia Raszowa-Daniec
1:6
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Turawa
5:2
Źródło II Krośnica
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
2:3
LZS Fiorentina Kamex Nakło
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar II Tarnów-Przywory
8:0
LZS Zawada
LZS GKS Izbicko-Otmice
0:1
LZS Turawa
LZS Grudzice
4:0
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Fiorentina Kamex Nakło
1:3
LZS Grodziec
Źródło II Krośnica
0:7
LZS Staniszcze Wielkie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
3:0
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS Grodziec
3:0
LZS Grudzice
LZS Unia Raszowa-Daniec
0:4
Piomar II Tarnów-Przywory
Źródło II Krośnica
2:5
LZS GKS Izbicko-Otmice
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
0:5
KS Szczedrzyk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar II Tarnów-Przywory
0:0
LZS Turawa
LZS GKS Izbicko-Otmice
5:2
LZS Staniszcze Wielkie
KS Szczedrzyk
3:0
LZS Grodziec
LZS Grudzice
9:1
LZS Zawada
LZS Fiorentina Kamex Nakło
5:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
1:3
KS Szczedrzyk
LZS Staniszcze Wielkie
7:3
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Unia Raszowa-Daniec
1:4
LZS Grudzice
LZS Turawa
3:0
LZS Fiorentina Kamex Nakło
Źródło II Krośnica
3:0
Piomar II Tarnów-Przywory
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
2:0
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Fiorentina Kamex Nakło
2:3
Źródło II Krośnica
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
1:5
LZS Grodziec
LZS Grudzice
0:2
LZS Turawa
Piomar II Tarnów-Przywory
2:2
LZS GKS Izbicko-Otmice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar II Tarnów-Przywory
9:0
LZS Unia Raszowa-Daniec
KS Szczedrzyk
1:2
LZS Turawa
LZS Staniszcze Wielkie
0:1
LZS Grodziec
LZS Grudzice
2:1
Źródło II Krośnica
LZS Fiorentina Kamex Nakło
0:4
LZS GKS Izbicko-Otmice
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
3:2
LZS Zawada
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
1:4
LZS Grodziec
LZS GKS Izbicko-Otmice
4:3
LZS Grudzice
LZS Unia Raszowa-Daniec
2:1
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Turawa
5:0
Piomar II Tarnów-Przywory
LZS Fiorentina Kamex Nakło
1:0
LZS Staniszcze Wielkie
Źródło II Krośnica
1:3
KS Szczedrzyk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar II Tarnów-Przywory
1:11
Źródło II Krośnica
KS Szczedrzyk
6:1
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Grodziec
6:0
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Staniszcze Wielkie
0:3*
LZS Zawada
LZS Grudzice
2:2
LZS Fiorentina Kamex Nakło
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
2:8
LZS Turawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS GKS Izbicko-Otmice
2:3
Piomar II Tarnów-Przywory
LZS Unia Raszowa-Daniec
- : -
LZS Zawada
LZS Grudzice
- : -
LZS Staniszcze Wielkie
LZS Turawa
- : -
LZS Grodziec
LZS Fiorentina Kamex Nakło
- : -
KS Szczedrzyk
Źródło II Krośnica
- : -
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS GKS Izbicko-Otmice
2:3
Piomar II Tarnów-Przywory
LZS Unia Raszowa-Daniec
1:0
LZS Zawada
LZS Grudzice
2:2
LZS Staniszcze Wielkie
LZS Turawa
1:1
LZS Grodziec
LZS Fiorentina Kamex Nakło
1:4
KS Szczedrzyk
Źródło II Krośnica
9:0
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
0:1
LZS Turawa
KS Szczedrzyk
2:1
LZS Grudzice
LZS Grodziec
3:0*
Źródło II Krośnica
LZS Staniszcze Wielkie
7:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Fiorentina Kamex Nakło
1:1
Piomar II Tarnów-Przywory
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
0:5
LZS GKS Izbicko-Otmice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar II Tarnów-Przywory
4:0
LZS Grudzice
LZS GKS Izbicko-Otmice
0:3
LZS Grodziec
KS Szczedrzyk
6:2
LZS Staniszcze Wielkie
LZS Turawa
4:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Fiorentina Kamex Nakło
0:1
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
Źródło II Krośnica
4:0
LZS Zawada
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
4:2
LZS GKS Izbicko-Otmice
KS Szczedrzyk
3:0
Piomar II Tarnów-Przywory
LZS Grodziec
5:0
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS Staniszcze Wielkie
1:8
LZS Turawa
LZS Unia Raszowa-Daniec
0:4
Źródło II Krośnica
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
1:2
LZS Grudzice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar II Tarnów-Przywory
3:0
LZS Staniszcze Wielkie
LZS GKS Izbicko-Otmice
3:3
LZS Unia Raszowa-Daniec
KS Szczedrzyk
6:0
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Grudzice
0:1
LZS Grodziec
LZS Fiorentina Kamex Nakło
3:1
LZS Zawada
Źródło II Krośnica
4:2
LZS Turawa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
3:0
LZS Grudzice
LZS Grodziec
0:2
KS Szczedrzyk
LZS Staniszcze Wielkie
2:7
Źródło II Krośnica
LZS Unia Raszowa-Daniec
0:1
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS Turawa
5:0
LZS GKS Izbicko-Otmice
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
0:4
Piomar II Tarnów-Przywory
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar II Tarnów-Przywory
3:0
LZS Grodziec
LZS GKS Izbicko-Otmice
2:1
Źródło II Krośnica
KS Szczedrzyk
2:0
LZS Zawada
LZS Grudzice
2:3
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Fiorentina Kamex Nakło
0:4
LZS Turawa
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
0:2
LZS Staniszcze Wielkie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
2:2
Piomar II Tarnów-Przywory
LZS Grodziec
6:0
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Staniszcze Wielkie
2:6
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Unia Raszowa-Daniec
0:5
KS Szczedrzyk
LZS Turawa
0:0
LZS Grudzice
Źródło II Krośnica
4:2
LZS Fiorentina Kamex Nakło
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?