Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nutricia Opole
1:2
UNS Team Opole
D-H Opole
9:2
OKiS Polonia Prószków
SFD Futsal Team
11:3
Leeds United Opole
BCH Ford Opole
5:2
Orzeł Źlinice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
0:10
SFD Futsal Team
Leeds United Opole
3:6
BCH Ford Opole
UNS Team Opole
9:1
Orzeł Źlinice
Nutricia Opole
6:1
D-H Opole
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BCH Ford Opole
9:0
OKiS Polonia Prószków
SFD Futsal Team
3:1
Nutricia Opole
D-H Opole
1:21
UNS Team Opole
Orzeł Źlinice
5:0
Leeds United Opole
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
0:10
Orzeł Źlinice
UNS Team Opole
4:0
Leeds United Opole
Nutricia Opole
6:3
BCH Ford Opole
D-H Opole
2:4
SFD Futsal Team
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Leeds United Opole
12:0
OKiS Polonia Prószków
BCH Ford Opole
3:6
D-H Opole
Orzeł Źlinice
2:3
Nutricia Opole
SFD Futsal Team
2:3
UNS Team Opole
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UNS Team Opole
12:2
OKiS Polonia Prószków
Nutricia Opole
5:2
Leeds United Opole
D-H Opole
4:3
Orzeł Źlinice
SFD Futsal Team
2:5
BCH Ford Opole
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
5:6
SFD Futsal Team
BCH Ford Opole
4:2
UNS Team Opole
Leeds United Opole
9:4
D-H Opole
OKiS Polonia Prószków
0:13
Nutricia Opole
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Nutricia Opole
2:3
UNS Team Opole
D-H Opole
16:1
OKiS Polonia Prószków
SFD Futsal Team
5:9
Leeds United Opole
BCH Ford Opole
4:3
Orzeł Źlinice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UNS Team Opole
7:5
Orzeł Źlinice
Leeds United Opole
5:7
BCH Ford Opole
OKiS Polonia Prószków
0:19
SFD Futsal Team
Nutricia Opole
4:3
D-H Opole
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BCH Ford Opole
12:0
OKiS Polonia Prószków
D-H Opole
6:3
UNS Team Opole
SFD Futsal Team
5:5
Nutricia Opole
Orzeł Źlinice
4:5
Leeds United Opole
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UNS Team Opole
2:1
Leeds United Opole
OKiS Polonia Prószków
0:5
Orzeł Źlinice
Nutricia Opole
7:1
BCH Ford Opole
D-H Opole
4:2
SFD Futsal Team
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SFD Futsal Team
0:7
UNS Team Opole
BCH Ford Opole
7:0
D-H Opole
Orzeł Źlinice
3:18
Nutricia Opole
Leeds United Opole
7:4
OKiS Polonia Prószków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UNS Team Opole
13:3
OKiS Polonia Prószków
Nutricia Opole
6:3
Leeds United Opole
D-H Opole
10:7
Orzeł Źlinice
SFD Futsal Team
3:1
BCH Ford Opole
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
- : -
SFD Futsal Team
BCH Ford Opole
- : -
UNS Team Opole
Leeds United Opole
- : -
D-H Opole
OKiS Polonia Prószków
- : -
Nutricia Opole
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?