Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
0:1
MKS Gogolin
GKS Głuchołazy
0:3
Polonia Głubczyce
MKS Pogoń Prudnik
0:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:2
Agroplon Głuszyna
Po-Ra-Wie Większyce
3:2
Piast Strzelce Opolskie
Polonia Nysa
2:1
Małapanew Ozimek
Start Namysłów
1:1
OKS Olesno
LZS Skorogoszcz
3:1
Unia Krapkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:2
LZS Skorogoszcz
Polonia Głubczyce
8:0
MKS Pogoń Prudnik
Małapanew Ozimek
0:2
Po-Ra-Wie Większyce
MKS Gogolin
1:0
GKS Głuchołazy
Unia Krapkowice
2:1
Skalnik Gracze
Swornica Czarnowąsy Opole
0:3
Polonia Nysa
Agroplon Głuszyna
4:0
OKS Olesno
Piast Strzelce Opolskie
3:1
Start Namysłów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Skorogoszcz
0:5
Agroplon Głuszyna
Skalnik Gracze
3:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
GKS Głuchołazy
1:8
Unia Krapkowice
MKS Pogoń Prudnik
1:5
MKS Gogolin
Po-Ra-Wie Większyce
1:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Polonia Nysa
4:0
Polonia Głubczyce
Start Namysłów
0:2
Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie
0:3
OKS Olesno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:4
Po-Ra-Wie Większyce
Małapanew Ozimek
3:2
OKS Olesno
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:3
GKS Głuchołazy
MKS Gogolin
1:6
Polonia Nysa
Unia Krapkowice
6:1
MKS Pogoń Prudnik
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
Start Namysłów
Agroplon Głuszyna
2:1
Piast Strzelce Opolskie
LZS Skorogoszcz
0:2
Skalnik Gracze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
1:2
Agroplon Głuszyna
GKS Głuchołazy
3:2
LZS Skorogoszcz
MKS Pogoń Prudnik
1:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
1:1
MKS Gogolin
Polonia Nysa
4:1
Unia Krapkowice
Swornica Czarnowąsy Opole
2:2
OKS Olesno
Piast Strzelce Opolskie
2:3
Małapanew Ozimek
Start Namysłów
1:3
Polonia Głubczyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Skorogoszcz
3:3
MKS Pogoń Prudnik
Skalnik Gracze
4:1
GKS Głuchołazy
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:5
Polonia Nysa
MKS Gogolin
1:0
Start Namysłów
Unia Krapkowice
1:0
Po-Ra-Wie Większyce
Swornica Czarnowąsy Opole
2:3
Piast Strzelce Opolskie
Agroplon Głuszyna
1:2
Małapanew Ozimek
Polonia Głubczyce
5:0
OKS Olesno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
1:2
Agroplon Głuszyna
Małapanew Ozimek
4:0
Swornica Czarnowąsy Opole
MKS Pogoń Prudnik
2:2
Skalnik Gracze
MKS Gogolin
2:1
OKS Olesno
Po-Ra-Wie Większyce
0:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Polonia Nysa
4:2
LZS Skorogoszcz
Start Namysłów
0:4
Unia Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie
1:5
Polonia Głubczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
- : -
Polonia Nysa
Polonia Głubczyce
- : -
Małapanew Ozimek
GKS Głuchołazy
- : -
MKS Pogoń Prudnik
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Start Namysłów
MKS Gogolin
- : -
Piast Strzelce Opolskie
Unia Krapkowice
- : -
OKS Olesno
LZS Skorogoszcz
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Agroplon Głuszyna
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
- : -
MKS Gogolin
MKS Pogoń Prudnik
- : -
Agroplon Głuszyna
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
OKS Olesno
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
Skalnik Gracze
Polonia Nysa
- : -
GKS Głuchołazy
Start Namysłów
- : -
LZS Skorogoszcz
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Polonia Głubczyce
Piast Strzelce Opolskie
- : -
Unia Krapkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
- : -
Start Namysłów
GKS Głuchołazy
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
MKS Pogoń Prudnik
- : -
Polonia Nysa
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Piast Strzelce Opolskie
MKS Gogolin
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Unia Krapkowice
- : -
Małapanew Ozimek
LZS Skorogoszcz
- : -
OKS Olesno
Agroplon Głuszyna
- : -
Polonia Głubczyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
3:2
OKS Olesno
Polonia Głubczyce
- : -
MKS Gogolin
Małapanew Ozimek
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
MKS Pogoń Prudnik
Polonia Nysa
- : -
Agroplon Głuszyna
Start Namysłów
- : -
GKS Głuchołazy
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Unia Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie
- : -
LZS Skorogoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
- : -
OKS Olesno
MKS Pogoń Prudnik
- : -
Start Namysłów
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Skalnik Gracze
- : -
Piast Strzelce Opolskie
Unia Krapkowice
- : -
Polonia Głubczyce
Polonia Nysa
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Skorogoszcz
- : -
Małapanew Ozimek
Agroplon Głuszyna
- : -
MKS Gogolin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek
- : -
Skalnik Gracze
MKS Pogoń Prudnik
- : -
OKS Olesno
MKS Gogolin
- : -
Unia Krapkowice
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
Agroplon Głuszyna
Start Namysłów
- : -
Polonia Nysa
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
LZS Skorogoszcz
Piast Strzelce Opolskie
- : -
GKS Głuchołazy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
- : -
Małapanew Ozimek
MKS Pogoń Prudnik
- : -
Piast Strzelce Opolskie
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
MKS Gogolin
Skalnik Gracze
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
Start Namysłów
Polonia Nysa
- : -
OKS Olesno
LZS Skorogoszcz
- : -
Polonia Głubczyce
Agroplon Głuszyna
- : -
Unia Krapkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
- : -
Skalnik Gracze
Małapanew Ozimek
- : -
MKS Pogoń Prudnik
MKS Gogolin
- : -
LZS Skorogoszcz
Unia Krapkowice
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
OKS Olesno
Start Namysłów
- : -
Agroplon Głuszyna
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
GKS Głuchołazy
Piast Strzelce Opolskie
- : -
Polonia Nysa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?