Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
0:1
MKS Gogolin
KS Krapkowice
3:2
Małapanew Ozimek
Ruch Zdzieszowice
0:0
Agroplon Głuszyna
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
OKS II Odra Opole
Start Namysłów
2:0
Polonia Głubczyce
Fortuna Głogówek
2:2
MKS Pogoń Prudnik
Victoria Chróścice
1:0
LZS Starowice
Po-Ra-Wie Większyce
9:0
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Walce
1:2
OKS Olesno
Skalnik Gracze
1:1
Piast Strzelce Opolskie
LZS Skorogoszcz
2:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:3
LZS Skorogoszcz
Piast Strzelce Opolskie
1:0
Start Namysłów
Agroplon Głuszyna
2:1
Skalnik Gracze
LZS Walce
1:2
Victoria Chróścice
OKS Olesno
0:2
Olimpia Lewin Brzeski
MKS Gogolin
0:5
Ruch Zdzieszowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:0
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Starowice
1:0
KS Krapkowice
MKS Pogoń Prudnik
0:4
Po-Ra-Wie Większyce
Małapanew Ozimek
2:0
GKS Głuchołazy
OKS II Odra Opole
6:1
Fortuna Głogówek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
0:7
LZS Starowice
KS Krapkowice
4:1
LZS Walce
Ruch Zdzieszowice
2:2
Małapanew Ozimek
Swornica Czarnowąsy Opole
1:2
Polonia Głubczyce
LZS Skorogoszcz
2:2
Piast Strzelce Opolskie
Victoria Chróścice
2:1
OKS Olesno
Po-Ra-Wie Większyce
4:0
OKS II Odra Opole
Skalnik Gracze
2:1
MKS Gogolin
Olimpia Lewin Brzeski
2:0
MKS Pogoń Prudnik
Fortuna Głogówek
0:5
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Start Namysłów
0:3
Agroplon Głuszyna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
3:3
Fortuna Głogówek
Piast Strzelce Opolskie
2:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Victoria Chróścice
1:3
KS Krapkowice
LZS Walce
3:1
GKS Głuchołazy
OKS Olesno
2:3
MKS Pogoń Prudnik
MKS Gogolin
4:0
Start Namysłów
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:3
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Starowice
2:2
Ruch Zdzieszowice
Małapanew Ozimek
3:3
Skalnik Gracze
OKS II Odra Opole
3:1
Olimpia Lewin Brzeski
Agroplon Głuszyna
3:0
LZS Skorogoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
1:0
LZS Starowice
GKS Głuchołazy
2:1
Victoria Chróścice
KS Krapkowice
6:1
OKS Olesno
Swornica Czarnowąsy Opole
0:1
Agroplon Głuszyna
Start Namysłów
2:0
Małapanew Ozimek
Fortuna Głogówek
1:2
Piast Strzelce Opolskie
Po-Ra-Wie Większyce
2:0
Polonia Głubczyce
MKS Pogoń Prudnik
0:3
OKS II Odra Opole
Olimpia Lewin Brzeski
1:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Skorogoszcz
0:0
MKS Gogolin
Ruch Zdzieszowice
6:1
LZS Walce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
1:2
LZS Skorogoszcz
Agroplon Głuszyna
3:0
Fortuna Głogówek
Polonia Głubczyce
11:1
Olimpia Lewin Brzeski
KS Krapkowice
1:1
GKS Głuchołazy
Victoria Chróścice
0:8
Ruch Zdzieszowice
LZS Walce
0:2
Skalnik Gracze
OKS Olesno
1:5
OKS II Odra Opole
MKS Gogolin
1:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:0
MKS Pogoń Prudnik
LZS Starowice
2:0
Start Namysłów
Piast Strzelce Opolskie
0:2
Po-Ra-Wie Większyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
3:4
OKS Olesno
Fortuna Głogówek
1:1
MKS Gogolin
Ruch Zdzieszowice
2:1
KS Krapkowice
Swornica Czarnowąsy Opole
0:3
Małapanew Ozimek
Start Namysłów
3:0
LZS Walce
LZS Skorogoszcz
0:2
LZS Starowice
Po-Ra-Wie Większyce
4:0
Agroplon Głuszyna
Skalnik Gracze
0:1
Victoria Chróścice
MKS Pogoń Prudnik
1:3
Polonia Głubczyce
Olimpia Lewin Brzeski
0:3
Piast Strzelce Opolskie
OKS II Odra Opole
1:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Olesno
1:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Agroplon Głuszyna
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
KS Krapkowice
3:0
Skalnik Gracze
Victoria Chróścice
0:0
Start Namysłów
LZS Walce
2:0
LZS Skorogoszcz
Polonia Głubczyce
2:1
OKS II Odra Opole
MKS Gogolin
0:0
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Starowice
6:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Małapanew Ozimek
4:1
Fortuna Głogówek
GKS Głuchołazy
0:5
Ruch Zdzieszowice
Piast Strzelce Opolskie
6:1
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
1:1
MKS Gogolin
Skalnik Gracze
5:1
GKS Głuchołazy
Fortuna Głogówek
1:5
LZS Starowice
Ruch Zdzieszowice
4:0
OKS Olesno
Swornica Czarnowąsy Opole
3:1
LZS Walce
Start Namysłów
1:2
KS Krapkowice
LZS Skorogoszcz
2:4
Victoria Chróścice
Po-Ra-Wie Większyce
2:2
Małapanew Ozimek
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:2
Polonia Głubczyce
MKS Pogoń Prudnik
1:3
Agroplon Głuszyna
OKS II Odra Opole
0:3
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
0:4
Start Namysłów
Agroplon Głuszyna
3:1
OKS II Odra Opole
KS Krapkowice
1:2
LZS Skorogoszcz
Ruch Zdzieszowice
2:0
Skalnik Gracze
Victoria Chróścice
8:0
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Walce
2:2
Fortuna Głogówek
OKS Olesno
2:1
Polonia Głubczyce
MKS Gogolin
6:1
MKS Pogoń Prudnik
LZS Starowice
2:4
Po-Ra-Wie Większyce
Małapanew Ozimek
3:0
Olimpia Lewin Brzeski
Piast Strzelce Opolskie
1:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
1:4
LZS Starowice
Skalnik Gracze
1:3
OKS Olesno
LZS Skorogoszcz
2:2
GKS Głuchołazy
Po-Ra-Wie Większyce
5:1
LZS Walce
Fortuna Głogówek
2:7
Victoria Chróścice
Swornica Czarnowąsy Opole
3:1
KS Krapkowice
Start Namysłów
1:6
Ruch Zdzieszowice
Polonia Głubczyce
2:1
Piast Strzelce Opolskie
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:1
Agroplon Głuszyna
MKS Pogoń Prudnik
0:1
Małapanew Ozimek
OKS II Odra Opole
0:4
MKS Gogolin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
1:0
Start Namysłów
Ruch Zdzieszowice
8:0
LZS Skorogoszcz
KS Krapkowice
2:1
Fortuna Głogówek
Victoria Chróścice
1:2
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Walce
3:1
Olimpia Lewin Brzeski
GKS Głuchołazy
3:1
Swornica Czarnowąsy Opole
OKS Olesno
0:0
Piast Strzelce Opolskie
MKS Gogolin
5:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Starowice
3:2
MKS Pogoń Prudnik
Małapanew Ozimek
2:0
OKS II Odra Opole
Agroplon Głuszyna
4:1
Polonia Głubczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
Victoria Chróścice
Fortuna Głogówek
- : -
GKS Głuchołazy
Start Namysłów
- : -
OKS Olesno
Polonia Głubczyce
- : -
MKS Gogolin
Piast Strzelce Opolskie
- : -
Agroplon Głuszyna
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Ruch Zdzieszowice
OKS II Odra Opole
- : -
LZS Starowice
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
KS Krapkowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Małapanew Ozimek
MKS Pogoń Prudnik
- : -
LZS Walce
LZS Skorogoszcz
- : -
Skalnik Gracze
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Ruch Zdzieszowice
- : -
Fortuna Głogówek
Start Namysłów
- : -
LZS Skorogoszcz
Victoria Chróścice
- : -
MKS Pogoń Prudnik
LZS Walce
- : -
OKS II Odra Opole
GKS Głuchołazy
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
OKS Olesno
- : -
Agroplon Głuszyna
MKS Gogolin
- : -
Piast Strzelce Opolskie
LZS Starowice
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek
- : -
Polonia Głubczyce
KS Krapkowice
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
GKS Głuchołazy
Polonia Głubczyce
- : -
LZS Starowice
Fortuna Głogówek
- : -
Skalnik Gracze
Piast Strzelce Opolskie
- : -
Małapanew Ozimek
Agroplon Głuszyna
- : -
MKS Gogolin
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Start Namysłów
LZS Skorogoszcz
- : -
OKS Olesno
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
Ruch Zdzieszowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
LZS Walce
MKS Pogoń Prudnik
- : -
KS Krapkowice
OKS II Odra Opole
- : -
Victoria Chróścice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
GKS Głuchołazy
- : -
MKS Pogoń Prudnik
Ruch Zdzieszowice
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
Start Namysłów
- : -
Fortuna Głogówek
LZS Skorogoszcz
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Victoria Chróścice
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Walce
- : -
Polonia Głubczyce
OKS Olesno
- : -
MKS Gogolin
LZS Starowice
- : -
Piast Strzelce Opolskie
Małapanew Ozimek
- : -
Agroplon Głuszyna
KS Krapkowice
- : -
OKS II Odra Opole
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
- : -
Victoria Chróścice
Fortuna Głogówek
- : -
LZS Skorogoszcz
Piast Strzelce Opolskie
- : -
LZS Walce
Agroplon Głuszyna
- : -
LZS Starowice
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
OKS Olesno
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
Start Namysłów
MKS Gogolin
- : -
Małapanew Ozimek
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
KS Krapkowice
MKS Pogoń Prudnik
- : -
Ruch Zdzieszowice
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
Skalnik Gracze
OKS II Odra Opole
- : -
GKS Głuchołazy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Ruch Zdzieszowice
- : -
OKS II Odra Opole
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Fortuna Głogówek
Start Namysłów
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Skorogoszcz
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Victoria Chróścice
- : -
Piast Strzelce Opolskie
LZS Walce
- : -
Agroplon Głuszyna
Skalnik Gracze
- : -
MKS Pogoń Prudnik
OKS Olesno
- : -
Małapanew Ozimek
LZS Starowice
- : -
MKS Gogolin
KS Krapkowice
- : -
Polonia Głubczyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
- : -
GKS Głuchołazy
Fortuna Głogówek
- : -
OKS Olesno
Piast Strzelce Opolskie
- : -
KS Krapkowice
Agroplon Głuszyna
- : -
Victoria Chróścice
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
MKS Gogolin
- : -
LZS Walce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Ruch Zdzieszowice
MKS Pogoń Prudnik
- : -
Start Namysłów
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
LZS Skorogoszcz
Małapanew Ozimek
- : -
LZS Starowice
OKS II Odra Opole
- : -
Skalnik Gracze
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
- : -
Piast Strzelce Opolskie
KS Krapkowice
- : -
Agroplon Głuszyna
Ruch Zdzieszowice
- : -
Polonia Głubczyce
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
Start Namysłów
- : -
OKS II Odra Opole
LZS Skorogoszcz
- : -
MKS Pogoń Prudnik
Victoria Chróścice
- : -
MKS Gogolin
LZS Walce
- : -
Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno
- : -
LZS Starowice
Fortuna Głogówek
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
- : -
Skalnik Gracze
Piast Strzelce Opolskie
- : -
Ruch Zdzieszowice
Agroplon Głuszyna
- : -
GKS Głuchołazy
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
OKS Olesno
MKS Gogolin
- : -
KS Krapkowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Start Namysłów
LZS Starowice
- : -
LZS Walce
MKS Pogoń Prudnik
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
Fortuna Głogówek
Małapanew Ozimek
- : -
Victoria Chróścice
OKS II Odra Opole
- : -
LZS Skorogoszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości