Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Chróścice
8:4
Silesius Kotórz Mały
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:8
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Proślice
1:0
Stal Osowiec
GKS Grodków
1:1
GKS Starościn
Agroplon Głuszyna
5:0
Źródło Krośnica
LZS Gronowice
2:0
Sokół Niemodlin
LZS Mechnice
4:2
Unia Kolonowskie
Żubry Smarchowice
1:1
Burza Lipki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Lipki
3:2
Victoria Chróścice
Sokół Niemodlin
3:2
Żubry Smarchowice
Źródło Krośnica
4:1
LZS Gronowice
Unia Kolonowskie
2:0
LZS Proślice
GKS Grodków
2:3
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Swornica Czarnowąsy Opole
1:4
LZS Mechnice
GKS Starościn
2:7
Silesius Kotórz Mały
Stal Osowiec
0:0
Agroplon Głuszyna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Chróścice
5:2
Sokół Niemodlin
1. FC Chronstau-Chrząstowice
2:0
GKS Starościn
LZS Proślice
1:3
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Mechnice
3:1
GKS Grodków
Żubry Smarchowice
1:1
Źródło Krośnica
Silesius Kotórz Mały
1:2
Burza Lipki
LZS Gronowice
1:1
Stal Osowiec
Agroplon Głuszyna
1:0
Unia Kolonowskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Starościn
1:0
Burza Lipki
Sokół Niemodlin
0:5
Silesius Kotórz Mały
Źródło Krośnica
1:6
Victoria Chróścice
Unia Kolonowskie
5:2
LZS Gronowice
Swornica Czarnowąsy Opole
1:4
Agroplon Głuszyna
GKS Grodków
1:0
LZS Proślice
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:4
LZS Mechnice
Stal Osowiec
1:2
Żubry Smarchowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:4
Swornica Czarnowąsy Opole
Burza Lipki
6:0
Sokół Niemodlin
Victoria Chróścice
3:0
Stal Osowiec
LZS Proślice
4:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Mechnice
3:3
GKS Starościn
Żubry Smarchowice
1:2
Unia Kolonowskie
Silesius Kotórz Mały
3:4
Źródło Krośnica
Agroplon Głuszyna
4:0
GKS Grodków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
2:1
Agroplon Głuszyna
Źródło Krośnica
2:3
Burza Lipki
LZS Mechnice
0:3
LZS Proślice
Unia Kolonowskie
1:4
Victoria Chróścice
GKS Grodków
2:3
LZS Gronowice
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
Żubry Smarchowice
GKS Starościn
3:0
Sokół Niemodlin
Stal Osowiec
1:3
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
5:3
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Sokół Niemodlin
2:1
Źródło Krośnica
Victoria Chróścice
0:2
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Proślice
0:0
GKS Starościn
Żubry Smarchowice
1:0
GKS Grodków
Silesius Kotórz Mały
0:1
Unia Kolonowskie
Agroplon Głuszyna
2:2
LZS Mechnice
Burza Lipki
8:0
Stal Osowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
4:1
Żubry Smarchowice
LZS Proślice
2:3
Agroplon Głuszyna
LZS Mechnice
1:1
LZS Gronowice
Unia Kolonowskie
0:0
Burza Lipki
GKS Grodków
1:2
Victoria Chróścice
Swornica Czarnowąsy Opole
8:0
Silesius Kotórz Mały
GKS Starościn
4:1
Źródło Krośnica
Stal Osowiec
0:0
Sokół Niemodlin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
2:1
LZS Proślice
Burza Lipki
0:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Sokół Niemodlin
1:2
Unia Kolonowskie
Victoria Chróścice
2:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Źródło Krośnica
3:3
Stal Osowiec
Żubry Smarchowice
2:6
LZS Mechnice
Silesius Kotórz Mały
8:2
GKS Grodków
Agroplon Głuszyna
2:1
GKS Starościn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:3
Silesius Kotórz Mały
LZS Proślice
2:1
Żubry Smarchowice
LZS Mechnice
2:1
Victoria Chróścice
Unia Kolonowskie
1:0
Źródło Krośnica
GKS Grodków
1:0
Burza Lipki
Swornica Czarnowąsy Opole
2:0
Sokół Niemodlin
GKS Starościn
3:1
Stal Osowiec
Agroplon Głuszyna
3:2
LZS Gronowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
2:2
GKS Starościn
Burza Lipki
5:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Sokół Niemodlin
4:2
GKS Grodków
Victoria Chróścice
4:1
LZS Proślice
Źródło Krośnica
0:6
Swornica Czarnowąsy Opole
Żubry Smarchowice
2:1
Agroplon Głuszyna
Silesius Kotórz Mały
2:2
LZS Mechnice
Stal Osowiec
0:3
Unia Kolonowskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
4:1
Żubry Smarchowice
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:0
Sokół Niemodlin
LZS Proślice
1:7
Silesius Kotórz Mały
LZS Mechnice
4:0
Burza Lipki
GKS Grodków
3:1
Źródło Krośnica
Swornica Czarnowąsy Opole
8:0
Stal Osowiec
Agroplon Głuszyna
1:3
Victoria Chróścice
GKS Starościn
1:3
Unia Kolonowskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Osowiec
5:2
GKS Grodków
Burza Lipki
1:2
LZS Proślice
Sokół Niemodlin
2:5
LZS Mechnice
Victoria Chróścice
5:3
LZS Gronowice
Źródło Krośnica
0:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Żubry Smarchowice
1:2
GKS Starościn
Unia Kolonowskie
1:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Silesius Kotórz Mały
0:3
Agroplon Głuszyna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
4:2
Silesius Kotórz Mały
1. FC Chronstau-Chrząstowice
2:0
Stal Osowiec
LZS Proślice
4:0
Sokół Niemodlin
LZS Mechnice
4:0
Źródło Krośnica
Żubry Smarchowice
0:0
Victoria Chróścice
GKS Grodków
1:2
Unia Kolonowskie
Agroplon Głuszyna
3:3
Burza Lipki
GKS Starościn
0:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Lipki
1:1
LZS Gronowice
Sokół Niemodlin
0:3
Agroplon Głuszyna
Victoria Chróścice
4:1
GKS Starościn
Źródło Krośnica
0:1
LZS Proślice
Unia Kolonowskie
3:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Silesius Kotórz Mały
2:1
Żubry Smarchowice
Swornica Czarnowąsy Opole
7:1
GKS Grodków
Stal Osowiec
0:5
LZS Mechnice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Osowiec
0:1
LZS Proślice
Burza Lipki
1:1
Żubry Smarchowice
Sokół Niemodlin
2:4
LZS Gronowice
Źródło Krośnica
0:2
Agroplon Głuszyna
Unia Kolonowskie
3:3
LZS Mechnice
Silesius Kotórz Mały
1:1
Victoria Chróścice
Swornica Czarnowąsy Opole
2:3
1. FC Chronstau-Chrząstowice
GKS Starościn
2:0
GKS Grodków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:2
Źródło Krośnica
Victoria Chróścice
2:0
Burza Lipki
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:2
GKS Grodków
LZS Proślice
2:1
Unia Kolonowskie
Żubry Smarchowice
0:2
Sokół Niemodlin
Silesius Kotórz Mały
1:3
GKS Starościn
Agroplon Głuszyna
1:0
Stal Osowiec
LZS Mechnice
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Osowiec
1:4
LZS Gronowice
Burza Lipki
4:2
Silesius Kotórz Mały
Sokół Niemodlin
1:1
Victoria Chróścice
Źródło Krośnica
2:1
Żubry Smarchowice
Unia Kolonowskie
2:3
Agroplon Głuszyna
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
LZS Proślice
GKS Starościn
5:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
GKS Grodków
2:4
LZS Mechnice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Lipki
0:2
GKS Starościn
Victoria Chróścice
2:0
Źródło Krośnica
LZS Proślice
1:4
GKS Grodków
LZS Mechnice
4:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Silesius Kotórz Mały
1:1
Sokół Niemodlin
Agroplon Głuszyna
0:1
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Gronowice
1:0
Unia Kolonowskie
Żubry Smarchowice
2:0
Stal Osowiec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Osowiec
0:4
Victoria Chróścice
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:3
LZS Proślice
Źródło Krośnica
1:3
Silesius Kotórz Mały
Unia Kolonowskie
2:2
Żubry Smarchowice
GKS Grodków
0:5
Agroplon Głuszyna
Swornica Czarnowąsy Opole
1:2
LZS Gronowice
GKS Starościn
3:3
LZS Mechnice
Sokół Niemodlin
4:1
Burza Lipki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Lipki
3:1
Źródło Krośnica
Sokół Niemodlin
1:2
GKS Starościn
Victoria Chróścice
6:1
Unia Kolonowskie
LZS Proślice
3:3
LZS Mechnice
Żubry Smarchowice
0:4
Swornica Czarnowąsy Opole
Silesius Kotórz Mały
1:1
Stal Osowiec
Agroplon Głuszyna
6:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Gronowice
2:3
GKS Grodków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
1:2
Silesius Kotórz Mały
GKS Grodków
2:3
Żubry Smarchowice
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:1
LZS Gronowice
Źródło Krośnica
6:1
Sokół Niemodlin
Swornica Czarnowąsy Opole
0:0
Victoria Chróścice
GKS Starościn
4:2
LZS Proślice
Stal Osowiec
1:1
Burza Lipki
LZS Mechnice
0:3
Agroplon Głuszyna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:1
LZS Mechnice
Burza Lipki
0:1
Unia Kolonowskie
Sokół Niemodlin
5:0
Stal Osowiec
Victoria Chróścice
2:0
GKS Grodków
Źródło Krośnica
1:4
GKS Starościn
Żubry Smarchowice
2:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Silesius Kotórz Mały
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Agroplon Głuszyna
2:0
LZS Proślice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
2:1
Sokół Niemodlin
GKS Grodków
2:4
Silesius Kotórz Mały
Stal Osowiec
2:6
Źródło Krośnica
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:1
Victoria Chróścice
LZS Proślice
1:3
LZS Gronowice
Swornica Czarnowąsy Opole
5:1
Burza Lipki
GKS Starościn
1:3
Agroplon Głuszyna
LZS Mechnice
6:2
Żubry Smarchowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Osowiec
0:6
GKS Starościn
Burza Lipki
2:1
GKS Grodków
Sokół Niemodlin
0:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Victoria Chróścice
2:1
LZS Mechnice
Źródło Krośnica
1:1
Unia Kolonowskie
Żubry Smarchowice
1:2
LZS Proślice
Silesius Kotórz Mały
5:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Gronowice
1:3
Agroplon Głuszyna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
9:0
Burza Lipki
LZS Proślice
2:0
Victoria Chróścice
Unia Kolonowskie
1:1
Stal Osowiec
GKS Grodków
3:2
Sokół Niemodlin
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
Źródło Krośnica
Agroplon Głuszyna
5:1
Żubry Smarchowice
GKS Starościn
0:1
LZS Gronowice
LZS Mechnice
1:3
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Niemodlin
2:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Stal Osowiec
0:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Burza Lipki
2:1
LZS Mechnice
Victoria Chróścice
1:2
Agroplon Głuszyna
Źródło Krośnica
1:0
GKS Grodków
Żubry Smarchowice
3:5
LZS Gronowice
Unia Kolonowskie
1:1
GKS Starościn
Silesius Kotórz Mały
0:2
LZS Proślice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
3:1
Victoria Chróścice
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:0
Źródło Krośnica
LZS Proślice
3:0*
Burza Lipki
Swornica Czarnowąsy Opole
2:2
Unia Kolonowskie
Agroplon Głuszyna
3:1
Silesius Kotórz Mały
GKS Starościn
3:0
Żubry Smarchowice
LZS Mechnice
3:2
Sokół Niemodlin
GKS Grodków
4:0
Stal Osowiec
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Osowiec
0:4
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Burza Lipki
1:9
Agroplon Głuszyna
Sokół Niemodlin
1:3
LZS Proślice
Victoria Chróścice
2:1
Żubry Smarchowice
Źródło Krośnica
2:1
LZS Mechnice
Unia Kolonowskie
4:1
GKS Grodków
Silesius Kotórz Mały
3:2
LZS Gronowice
Swornica Czarnowąsy Opole
3:0
GKS Starościn
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
3:0*
Burza Lipki
LZS Proślice
6:1
Źródło Krośnica
LZS Mechnice
8:2
Stal Osowiec
Żubry Smarchowice
3:3
Silesius Kotórz Mały
Unia Kolonowskie
0:3*
1. FC Chronstau-Chrząstowice
GKS Grodków
2:6
Swornica Czarnowąsy Opole
Agroplon Głuszyna
12:3
Sokół Niemodlin
GKS Starościn
1:5
Victoria Chróścice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?