Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
0:0
MKS Wołczyn
Start Jełowa
5:5
Orzeł Źlinice
Piomar Tarnów-Przywory
1:7
Olimpia Lewin Brzeski
KS Krasiejów
1:0
Śląsk Łubniany
LZS Ligota Turawska
2:2
LZS Victoria Chróścice
LZS Mechnice
0:4
Unia Kolonowskie
Hetman Byczyna
0:3
Żubry Smarchowice
SKF TOR Dobrzeń Wielki
2:1
Rodło Opole
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
4:2
Piomar Tarnów-Przywory
Olimpia Lewin Brzeski
5:1
ZKS Motor Praszka
Śląsk Łubniany
5:2
LZS Mechnice
LZS Ligota Turawska
3:0
Hetman Byczyna
Żubry Smarchowice
1:4
KS Krasiejów
Unia Kolonowskie
6:0
Start Jełowa
LZS Victoria Chróścice
1:0
Rodło Opole
MKS Wołczyn
2:4
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
2:1
Orzeł Źlinice
Rodło Opole
1:0
MKS Wołczyn
Start Jełowa
6:1
Śląsk Łubniany
Piomar Tarnów-Przywory
0:1
Unia Kolonowskie
KS Krasiejów
1:2
LZS Ligota Turawska
LZS Mechnice
2:3
Żubry Smarchowice
Hetman Byczyna
1:7
LZS Victoria Chróścice
SKF TOR Dobrzeń Wielki
0:0
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:2
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Olimpia Lewin Brzeski
4:0
Rodło Opole
Śląsk Łubniany
2:2
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Ligota Turawska
4:2
LZS Mechnice
Żubry Smarchowice
2:4
Start Jełowa
Unia Kolonowskie
3:1
ZKS Motor Praszka
Hetman Byczyna
0:3
KS Krasiejów
LZS Victoria Chróścice
3:2
MKS Wołczyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
3:2
Śląsk Łubniany
Rodło Opole
1:1
Orzeł Źlinice
Start Jełowa
3:3
LZS Ligota Turawska
Piomar Tarnów-Przywory
2:1
Żubry Smarchowice
KS Krasiejów
5:2
LZS Victoria Chróścice
LZS Mechnice
8:1
Hetman Byczyna
MKS Wołczyn
1:5
Olimpia Lewin Brzeski
SKF TOR Dobrzeń Wielki
2:2
Unia Kolonowskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:2
MKS Wołczyn
Śląsk Łubniany
2:2
SKF TOR Dobrzeń Wielki
KS Krasiejów
1:3
LZS Mechnice
LZS Ligota Turawska
2:1
Piomar Tarnów-Przywory
Żubry Smarchowice
1:2
ZKS Motor Praszka
Unia Kolonowskie
2:2
Rodło Opole
Hetman Byczyna
0:5
Start Jełowa
LZS Victoria Chróścice
1:2
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
0:2
LZS Ligota Turawska
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
Orzeł Źlinice
Rodło Opole
2:0
Śląsk Łubniany
Start Jełowa
5:2
KS Krasiejów
Piomar Tarnów-Przywory
5:1
Hetman Byczyna
LZS Mechnice
3:4
LZS Victoria Chróścice
MKS Wołczyn
2:4
Unia Kolonowskie
SKF TOR Dobrzeń Wielki
7:3
Żubry Smarchowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
4:0
MKS Wołczyn
KS Krasiejów
5:0
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Ligota Turawska
2:0
SKF TOR Dobrzeń Wielki
LZS Mechnice
1:3
Start Jełowa
Żubry Smarchowice
0:4
Rodło Opole
Unia Kolonowskie
2:4
Olimpia Lewin Brzeski
Hetman Byczyna
2:3
ZKS Motor Praszka
LZS Victoria Chróścice
3:1
Orzeł Źlinice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
1:1
KS Krasiejów
Orzeł Źlinice
5:3
Unia Kolonowskie
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
Śląsk Łubniany
Rodło Opole
1:4
LZS Ligota Turawska
Start Jełowa
2:4
LZS Victoria Chróścice
Piomar Tarnów-Przywory
3:4
LZS Mechnice
MKS Wołczyn
3:2
Żubry Smarchowice
SKF TOR Dobrzeń Wielki
2:1
Hetman Byczyna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
- : -
Orzeł Źlinice
Start Jełowa
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
KS Krasiejów
- : -
SKF TOR Dobrzeń Wielki
LZS Ligota Turawska
- : -
MKS Wołczyn
LZS Mechnice
- : -
ZKS Motor Praszka
Żubry Smarchowice
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
Hetman Byczyna
- : -
Rodło Opole
LZS Victoria Chróścice
- : -
Unia Kolonowskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
- : -
Start Jełowa
Orzeł Źlinice
- : -
Żubry Smarchowice
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
LZS Ligota Turawska
Rodło Opole
- : -
KS Krasiejów
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
LZS Victoria Chróścice
Unia Kolonowskie
- : -
Śląsk Łubniany
MKS Wołczyn
- : -
Hetman Byczyna
SKF TOR Dobrzeń Wielki
- : -
LZS Mechnice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Jełowa
- : -
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
ZKS Motor Praszka
KS Krasiejów
- : -
MKS Wołczyn
LZS Ligota Turawska
- : -
Orzeł Źlinice
LZS Mechnice
- : -
Rodło Opole
Żubry Smarchowice
- : -
Unia Kolonowskie
Hetman Byczyna
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Victoria Chróścice
- : -
Śląsk Łubniany
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
- : -
LZS Victoria Chróścice
Orzeł Źlinice
- : -
Hetman Byczyna
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
KS Krasiejów
Śląsk Łubniany
- : -
Żubry Smarchowice
Rodło Opole
- : -
Start Jełowa
Unia Kolonowskie
- : -
LZS Ligota Turawska
MKS Wołczyn
- : -
LZS Mechnice
SKF TOR Dobrzeń Wielki
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
- : -
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Start Jełowa
- : -
MKS Wołczyn
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Rodło Opole
KS Krasiejów
- : -
Orzeł Źlinice
LZS Ligota Turawska
- : -
Śląsk Łubniany
LZS Mechnice
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
Hetman Byczyna
- : -
Unia Kolonowskie
LZS Victoria Chróścice
- : -
Żubry Smarchowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
- : -
LZS Mechnice
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
Start Jełowa
Śląsk Łubniany
- : -
Hetman Byczyna
Rodło Opole
- : -
ZKS Motor Praszka
Żubry Smarchowice
- : -
LZS Ligota Turawska
Unia Kolonowskie
- : -
KS Krasiejów
MKS Wołczyn
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
SKF TOR Dobrzeń Wielki
- : -
LZS Victoria Chróścice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?