Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:0
Naprzód Jemielnica
LZS SBB ENERGY Kup
3:1
Burza Lipki
KS Krasiejów
3:1
Żubry Smarchowice
Widawa Lubska Wilków
0:9
Start Dobrodzień
Źródło Krośnica
3:1
Start Siołkowice
Unia Kolonowskie
1:2
GKS Starościn
Silesius Kotórz Mały
1:1
LZS Proślice
SSKS Stal Zawadzkie
1:3
LKS Rybna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
2:2
Żubry Smarchowice
Start Siołkowice
0:1
KS Krasiejów
Burza Lipki
1:2
SSKS Stal Zawadzkie
LKS Rybna
7:0
Widawa Lubska Wilków
LZS Proślice
3:2
Źródło Krośnica
Start Dobrodzień
1:1
Unia Kolonowskie
GKS Starościn
8:0
Silesius Kotórz Mały
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:1
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Proślice
7:2
KS Krasiejów
Źródło Krośnica
1:2
GKS Starościn
Unia Kolonowskie
4:1
LKS Rybna
SSKS Stal Zawadzkie
3:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
LZS SBB ENERGY Kup
1:0
Naprzód Jemielnica
Widawa Lubska Wilków
0:4
Burza Lipki
Żubry Smarchowice
0:1
Start Siołkowice
Silesius Kotórz Mały
0:2
Start Dobrodzień
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
0:1
Źródło Krośnica
Naprzód Jemielnica
4:1
Start Siołkowice
Burza Lipki
2:1
Unia Kolonowskie
LKS Rybna
4:4
Silesius Kotórz Mały
LZS Proślice
5:1
Żubry Smarchowice
GKS Starościn
2:4
KS Krasiejów
LZS SBB ENERGY Kup
6:3
SSKS Stal Zawadzkie
1. FC Chronstau-Chrząstowice
5:1
Widawa Lubska Wilków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
1:4
LZS Proślice
KS Krasiejów
7:0
Start Dobrodzień
Źródło Krośnica
2:2
LKS Rybna
Żubry Smarchowice
3:2
GKS Starościn
Unia Kolonowskie
0:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
SSKS Stal Zawadzkie
1:1
Naprzód Jemielnica
Widawa Lubska Wilków
0:6
LZS SBB ENERGY Kup
Silesius Kotórz Mały
3:1
Burza Lipki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
2:4
LZS Proślice
Burza Lipki
3:1
Źródło Krośnica
LZS SBB ENERGY Kup
0:5
Unia Kolonowskie
LKS Rybna
4:0
KS Krasiejów
Start Dobrodzień
0:1
Żubry Smarchowice
SSKS Stal Zawadzkie
3:0*
Widawa Lubska Wilków
GKS Starościn
1:2
Start Siołkowice
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:1
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
2:1
Start Dobrodzień
KS Krasiejów
2:1
Burza Lipki
LZS Proślice
3:3
GKS Starościn
Źródło Krośnica
1:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Żubry Smarchowice
5:0
LKS Rybna
Unia Kolonowskie
2:3
SSKS Stal Zawadzkie
Widawa Lubska Wilków
1:5
Naprzód Jemielnica
Silesius Kotórz Mały
1:2
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
4:1
GKS Starościn
Burza Lipki
1:0
Żubry Smarchowice
LZS SBB ENERGY Kup
3:0
Źródło Krośnica
LKS Rybna
1:6
Start Siołkowice
Start Dobrodzień
1:4
LZS Proślice
SSKS Stal Zawadzkie
0:1
Silesius Kotórz Mały
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:1
KS Krasiejów
Widawa Lubska Wilków
0:3*
Unia Kolonowskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
1:2
Burza Lipki
KS Krasiejów
1:2
LZS SBB ENERGY Kup
LZS Proślice
6:5
LKS Rybna
Źródło Krośnica
5:2
SSKS Stal Zawadzkie
Unia Kolonowskie
1:1
Naprzód Jemielnica
GKS Starościn
3:2
Start Dobrodzień
Żubry Smarchowice
0:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Silesius Kotórz Mały
3:0
Widawa Lubska Wilków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
6:1
Start Dobrodzień
Burza Lipki
1:3
LZS Proślice
LZS SBB ENERGY Kup
5:0
Żubry Smarchowice
LKS Rybna
2:3
GKS Starościn
Widawa Lubska Wilków
0:2
Źródło Krośnica
Unia Kolonowskie
0:3
Silesius Kotórz Mały
SSKS Stal Zawadzkie
0:10
KS Krasiejów
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:1
Start Siołkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
0:2
LZS SBB ENERGY Kup
KS Krasiejów
2:1
Widawa Lubska Wilków
LZS Proślice
4:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Źródło Krośnica
2:0
Unia Kolonowskie
Start Dobrodzień
1:2
LKS Rybna
Silesius Kotórz Mały
1:0
Naprzód Jemielnica
GKS Starościn
2:0
Burza Lipki
Żubry Smarchowice
1:0
SSKS Stal Zawadzkie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
5:2
LKS Rybna
Burza Lipki
3:1
Start Dobrodzień
LZS SBB ENERGY Kup
3:1
LZS Proślice
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:1
GKS Starościn
Widawa Lubska Wilków
1:1
Żubry Smarchowice
Unia Kolonowskie
0:3
KS Krasiejów
Silesius Kotórz Mały
0:0
Źródło Krośnica
SSKS Stal Zawadzkie
1:1
Start Siołkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
3:0*
Widawa Lubska Wilków
LKS Rybna
2:0
Burza Lipki
KS Krasiejów
5:1
Silesius Kotórz Mały
LZS Proślice
3:1
SSKS Stal Zawadzkie
Źródło Krośnica
4:1
Naprzód Jemielnica
GKS Starościn
0:2
LZS SBB ENERGY Kup
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:2
Start Dobrodzień
Żubry Smarchowice
2:2
Unia Kolonowskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
2:1
Burza Lipki
Widawa Lubska Wilków
0:4
LZS Proślice
Źródło Krośnica
0:2
KS Krasiejów
Unia Kolonowskie
5:1
Start Siołkowice
Silesius Kotórz Mały
0:0
Żubry Smarchowice
SSKS Stal Zawadzkie
6:0
GKS Starościn
LZS SBB ENERGY Kup
1:0
Start Dobrodzień
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:2
LKS Rybna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
2:0
Silesius Kotórz Mały
Burza Lipki
2:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krasiejów
6:0
Naprzód Jemielnica
LZS Proślice
1:1
Unia Kolonowskie
Start Dobrodzień
1:5
SSKS Stal Zawadzkie
Żubry Smarchowice
2:1
Źródło Krośnica
GKS Starościn
3:1
Widawa Lubska Wilków
LKS Rybna
3:3
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
2:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Start Siołkowice
0:1
Źródło Krośnica
Burza Lipki
1:2
LZS SBB ENERGY Kup
LKS Rybna
4:4
SSKS Stal Zawadzkie
LZS Proślice
5:2
Silesius Kotórz Mały
Start Dobrodzień
0:1
Widawa Lubska Wilków
Żubry Smarchowice
1:3
KS Krasiejów
GKS Starościn
0:0
Unia Kolonowskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krasiejów
3:1
Start Siołkowice
Źródło Krośnica
0:0
LZS Proślice
Unia Kolonowskie
2:1
Start Dobrodzień
Silesius Kotórz Mały
0:0
GKS Starościn
LZS SBB ENERGY Kup
3:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
SSKS Stal Zawadzkie
2:6
Burza Lipki
Widawa Lubska Wilków
1:3
LKS Rybna
Żubry Smarchowice
4:0
Naprzód Jemielnica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
0:0
LZS SBB ENERGY Kup
Start Siołkowice
2:4
Żubry Smarchowice
Burza Lipki
1:0
Widawa Lubska Wilków
LKS Rybna
3:1
Unia Kolonowskie
KS Krasiejów
4:1
LZS Proślice
Start Dobrodzień
0:0
Silesius Kotórz Mały
GKS Starościn
1:0
Źródło Krośnica
1. FC Chronstau-Chrząstowice
7:2
SSKS Stal Zawadzkie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
2:0
Naprzód Jemielnica
Widawa Lubska Wilków
1:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Źródło Krośnica
0:1
Start Dobrodzień
Żubry Smarchowice
0:0
LZS Proślice
Unia Kolonowskie
3:0
Burza Lipki
Silesius Kotórz Mały
3:2
LKS Rybna
SSKS Stal Zawadzkie
0:1
LZS SBB ENERGY Kup
KS Krasiejów
1:0
GKS Starościn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
2:0
SSKS Stal Zawadzkie
Burza Lipki
0:0
Silesius Kotórz Mały
LZS SBB ENERGY Kup
1:0
Widawa Lubska Wilków
LZS Proślice
4:1
Start Siołkowice
Start Dobrodzień
3:1
KS Krasiejów
GKS Starościn
1:2
Żubry Smarchowice
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:1
Unia Kolonowskie
LKS Rybna
2:2
Źródło Krośnica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Proślice
2:2
Naprzód Jemielnica
Start Siołkowice
0:0
GKS Starościn
KS Krasiejów
1:0
LKS Rybna
Źródło Krośnica
3:1
Burza Lipki
Unia Kolonowskie
0:0
LZS SBB ENERGY Kup
Silesius Kotórz Mały
3:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Widawa Lubska Wilków
0:3*
SSKS Stal Zawadzkie
Żubry Smarchowice
3:0
Start Dobrodzień
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
6:0
Widawa Lubska Wilków
Burza Lipki
1:0
KS Krasiejów
LKS Rybna
0:3
Żubry Smarchowice
Start Dobrodzień
1:0
Start Siołkowice
SSKS Stal Zawadzkie
1:3
Unia Kolonowskie
GKS Starościn
3:0
LZS Proślice
LZS SBB ENERGY Kup
1:2
Silesius Kotórz Mały
1. FC Chronstau-Chrząstowice
4:1
Źródło Krośnica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krasiejów
0:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Start Siołkowice
0:5
LKS Rybna
LZS Proślice
0:1
Start Dobrodzień
Żubry Smarchowice
2:3
Burza Lipki
Unia Kolonowskie
6:0
Widawa Lubska Wilków
Silesius Kotórz Mały
3:4
SSKS Stal Zawadzkie
GKS Starościn
1:0
Naprzód Jemielnica
Źródło Krośnica
0:1
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
0:1
GKS Starościn
Naprzód Jemielnica
0:5
Unia Kolonowskie
Burza Lipki
5:1
Start Siołkowice
LKS Rybna
4:3
LZS Proślice
SSKS Stal Zawadzkie
1:1
Źródło Krośnica
LZS SBB ENERGY Kup
2:0
KS Krasiejów
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:3
Żubry Smarchowice
Widawa Lubska Wilków
1:4
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
0:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krasiejów
10:1
SSKS Stal Zawadzkie
LZS Proślice
4:0
Burza Lipki
Źródło Krośnica
2:1
Widawa Lubska Wilków
Start Dobrodzień
0:0
Naprzód Jemielnica
Żubry Smarchowice
4:3
LZS SBB ENERGY Kup
Silesius Kotórz Mały
3:1
Unia Kolonowskie
GKS Starościn
2:0
LKS Rybna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
3:2
Silesius Kotórz Mały
Burza Lipki
2:0
GKS Starościn
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:4
LZS Proślice
Start Dobrodzień
0:1
LKS Rybna
Unia Kolonowskie
2:1
Źródło Krośnica
SSKS Stal Zawadzkie
1:2
Żubry Smarchowice
LZS SBB ENERGY Kup
2:0
Start Siołkowice
Widawa Lubska Wilków
0:5
KS Krasiejów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Proślice
1:1
LZS SBB ENERGY Kup
Start Siołkowice
2:1
SSKS Stal Zawadzkie
LKS Rybna
4:4
Naprzód Jemielnica
KS Krasiejów
4:2
Unia Kolonowskie
Źródło Krośnica
4:0
Silesius Kotórz Mały
Start Dobrodzień
0:0
Burza Lipki
GKS Starościn
0:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Żubry Smarchowice
0:0
Widawa Lubska Wilków
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:1
Źródło Krośnica
Burza Lipki
2:3
LKS Rybna
LZS SBB ENERGY Kup
3:0
GKS Starościn
Widawa Lubska Wilków
0:3
Start Siołkowice
Start Dobrodzień
1:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Unia Kolonowskie
5:2
Żubry Smarchowice
Silesius Kotórz Mały
1:3
KS Krasiejów
SSKS Stal Zawadzkie
3:2
LZS Proślice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
2:4
Unia Kolonowskie
Burza Lipki
4:3
Naprzód Jemielnica
LKS Rybna
1:3
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krasiejów
4:0
Źródło Krośnica
LZS Proślice
5:0
Widawa Lubska Wilków
Start Dobrodzień
0:3
LZS SBB ENERGY Kup
Żubry Smarchowice
5:2
Silesius Kotórz Mały
GKS Starościn
6:4
SSKS Stal Zawadzkie
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:0
KS Krasiejów
LZS SBB ENERGY Kup
4:1
LKS Rybna
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:3
Burza Lipki
Widawa Lubska Wilków
1:7
GKS Starościn
Źródło Krośnica
4:0
Żubry Smarchowice
Start Dobrodzień
3:0*
SSKS Stal Zawadzkie
Unia Kolonowskie
2:1
LZS Proślice
Silesius Kotórz Mały
5:1
Start Siołkowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?