Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Skorogoszcz
Pauza
LZS Niewodniki
0:5
Polonia Karłowice
LZS Wrzoski
6:1
LZS Narok
FC Żelazna
0:1
LZS Golczowice
LZS Skarbiszów
8:0
Bizon Kurznie
LZS II Mechnice
1:0
Bongo Karczów
Odra Mikolin
1:2
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Kurznie
Pauza
Polonia Karłowice
4:1
LZS Skarbiszów
LZS Skorogoszcz
4:1
FC Żelazna
LZS Golczowice
2:1
LZS Wrzoski
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
1:1
LZS Narok
Bongo Karczów
8:1
LZS Niewodniki
Odra Mikolin
1:10
LZS II Mechnice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Karłowice
Pauza
LZS Niewodniki
2:2
Odra Mikolin
LZS Wrzoski
2:3
LZS Skorogoszcz
FC Żelazna
1:3
Bizon Kurznie
LZS Skarbiszów
3:0
Bongo Karczów
LZS II Mechnice
3:1
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
LZS Narok
2:6
LZS Golczowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Karczów
Pauza
Polonia Karłowice
4:0
FC Żelazna
LZS Skorogoszcz
3:0
LZS Narok
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
0:3
LZS Golczowice
Bizon Kurznie
4:4
LZS Wrzoski
LZS II Mechnice
3:2
LZS Niewodniki
Odra Mikolin
0:5
LZS Skarbiszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Mikolin
Pauza
LZS Golczowice
1:2
LZS Skorogoszcz
LZS Niewodniki
1:2
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
LZS Skarbiszów
1:1
LZS II Mechnice
LZS Narok
1:5
Bizon Kurznie
LZS Wrzoski
4:3
Polonia Karłowice
FC Żelazna
4:6
Bongo Karczów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS II Mechnice
Pauza
Polonia Karłowice
12:0
LZS Narok
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
1:5
LZS Skorogoszcz
Bongo Karczów
2:1
LZS Wrzoski
LZS Niewodniki
1:6
LZS Skarbiszów
Bizon Kurznie
0:3
LZS Golczowice
Odra Mikolin
1:1
FC Żelazna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Niewodniki
Pauza
LZS Skorogoszcz
13:1
Bizon Kurznie
LZS Golczowice
2:2
Polonia Karłowice
LZS Wrzoski
3:1
Odra Mikolin
FC Żelazna
1:2
LZS II Mechnice
LZS Skarbiszów
1:2
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
LZS Narok
5:2
Bongo Karczów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Skarbiszów
Pauza
Polonia Karłowice
2:2
LZS Skorogoszcz
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
1:3
Bizon Kurznie
Bongo Karczów
1:1
LZS Golczowice
LZS Niewodniki
1:1
FC Żelazna
LZS II Mechnice
2:1
LZS Wrzoski
Odra Mikolin
3:3
LZS Narok
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Pauza
LZS Skorogoszcz
1:0
Bongo Karczów
LZS Golczowice
2:1
Odra Mikolin
LZS Wrzoski
6:2
LZS Niewodniki
FC Żelazna
1:6
LZS Skarbiszów
Bizon Kurznie
1:6
Polonia Karłowice
LZS Narok
2:6
LZS II Mechnice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Żelazna
Pauza
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
0:3
Polonia Karłowice
Bongo Karczów
5:1
Bizon Kurznie
LZS Niewodniki
6:2
LZS Narok
LZS Skarbiszów
3:3
LZS Wrzoski
LZS II Mechnice
1:1
LZS Golczowice
Odra Mikolin
1:4
LZS Skorogoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wrzoski
Pauza
Polonia Karłowice
4:0
Bongo Karczów
LZS Skorogoszcz
2:1
LZS II Mechnice
LZS Golczowice
2:0
LZS Niewodniki
FC Żelazna
3:2
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Bizon Kurznie
2:0
Odra Mikolin
LZS Narok
0:5
LZS Skarbiszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
2:3
Bongo Karczów
LZS Niewodniki
0:4
LZS Skorogoszcz
FC Żelazna
2:1
LZS Wrzoski
LZS Skarbiszów
0:3
LZS Golczowice
LZS II Mechnice
3:0
Bizon Kurznie
Odra Mikolin
1:0
Polonia Karłowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Golczowice
Pauza
Polonia Karłowice
0:4
LZS II Mechnice
LZS Skorogoszcz
3:0
LZS Skarbiszów
Bongo Karczów
3:1
Odra Mikolin
LZS Wrzoski
5:1
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Bizon Kurznie
2:4
LZS Niewodniki
LZS Narok
2:1
FC Żelazna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Skorogoszcz
Pauza
Polonia Karłowice
9:0
LZS Niewodniki
LZS Golczowice
2:0
FC Żelazna
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
5:0
Odra Mikolin
Bongo Karczów
3:2
LZS II Mechnice
Bizon Kurznie
3:0
LZS Skarbiszów
LZS Narok
0:6
LZS Wrzoski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Kurznie
Pauza
LZS Niewodniki
0:3*
Bongo Karczów
LZS Wrzoski
0:0
LZS Golczowice
FC Żelazna
0:3
LZS Skorogoszcz
LZS Skarbiszów
0:4
Polonia Karłowice
LZS II Mechnice
1:0
Odra Mikolin
LZS Narok
2:4
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Karłowice
Pauza
Bongo Karczów
2:1
LZS Skarbiszów
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
1:8
LZS II Mechnice
Odra Mikolin
0:1
LZS Niewodniki
Bizon Kurznie
5:1
FC Żelazna
LZS Skorogoszcz
2:1
LZS Wrzoski
LZS Golczowice
1:1
LZS Narok
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Karczów
Pauza
LZS Golczowice
6:2
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
LZS Niewodniki
0:4
LZS II Mechnice
LZS Wrzoski
3:0
Bizon Kurznie
FC Żelazna
1:4
Polonia Karłowice
LZS Skarbiszów
6:0
Odra Mikolin
LZS Narok
0:3
LZS Skorogoszcz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Mikolin
Pauza
Polonia Karłowice
0:2
LZS Wrzoski
LZS Skorogoszcz
2:0
LZS Golczowice
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
3:4
LZS Niewodniki
Bongo Karczów
9:0
FC Żelazna
Bizon Kurznie
4:2
LZS Narok
LZS II Mechnice
7:0
LZS Skarbiszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS II Mechnice
Pauza
LZS Skorogoszcz
3:0
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
LZS Golczowice
3:0
Bizon Kurznie
LZS Wrzoski
3:3
Bongo Karczów
FC Żelazna
0:2
Odra Mikolin
LZS Skarbiszów
4:1
LZS Niewodniki
LZS Narok
0:3
Polonia Karłowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Niewodniki
Pauza
Polonia Karłowice
2:2
LZS Golczowice
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
3:6
LZS Skarbiszów
Bongo Karczów
6:1
LZS Narok
Bizon Kurznie
1:4
LZS Skorogoszcz
LZS II Mechnice
1:0
FC Żelazna
Odra Mikolin
0:4
LZS Wrzoski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Skarbiszów
Pauza
LZS Skorogoszcz
4:0
Polonia Karłowice
LZS Golczowice
2:4
Bongo Karczów
LZS Wrzoski
1:1
LZS II Mechnice
FC Żelazna
4:1
LZS Niewodniki
Bizon Kurznie
1:3
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
LZS Narok
1:1
Odra Mikolin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Pauza
Polonia Karłowice
4:1
Bizon Kurznie
Bongo Karczów
3:0
LZS Skorogoszcz
LZS Niewodniki
1:1
LZS Wrzoski
LZS Skarbiszów
5:2
FC Żelazna
LZS II Mechnice
14:0
LZS Narok
Odra Mikolin
2:3
LZS Golczowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Żelazna
Pauza
Polonia Karłowice
10:0
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
LZS Skorogoszcz
0:0
Odra Mikolin
LZS Golczowice
5:2
LZS II Mechnice
LZS Wrzoski
7:2
LZS Skarbiszów
Bizon Kurznie
1:7
Bongo Karczów
LZS Narok
3:3
LZS Niewodniki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wrzoski
Pauza
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
5:1
FC Żelazna
Bongo Karczów
5:3
Polonia Karłowice
LZS Niewodniki
1:2
LZS Golczowice
LZS Skarbiszów
5:8
LZS Narok
LZS II Mechnice
1:3
LZS Skorogoszcz
Odra Mikolin
2:0
Bizon Kurznie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narok
Pauza
Polonia Karłowice
5:0
Odra Mikolin
LZS Skorogoszcz
3:0
LZS Niewodniki
LZS Golczowice
5:0
LZS Skarbiszów
Bongo Karczów
3:0*
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
LZS Wrzoski
3:2
FC Żelazna
Bizon Kurznie
0:6
LZS II Mechnice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Golczowice
Pauza
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
0:2
LZS Wrzoski
LZS Niewodniki
10:1
Bizon Kurznie
FC Żelazna
0:1
LZS Narok
LZS Skarbiszów
2:4
LZS Skorogoszcz
LZS II Mechnice
3:3
Polonia Karłowice
Odra Mikolin
2:3
Bongo Karczów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?