Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Przecza
Pauza
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:2
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Polonia Karłowice
9:1
LZS Zwanowice
LZS Skorogoszcz
3:3
KS Skarbimierz
LZS Jankowice Wielkie
1:1
KS Pawłów
LZS Kruszyna/Prędocin
7:3
Zryw Szydłowice
Bizon Kurznie
3:4
LZS Żłobizna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Zryw Szydłowice
4:1
LZS Jankowice Wielkie
LZS Zwanowice
1:0
Błękitni Przecza
KS Pawłów
5:3
LZS Skorogoszcz
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
1:3
LZS Kruszyna/Prędocin
Bizon Kurznie
1:2
Polonia Karłowice
LZS Żłobizna
1:5
KS Skarbimierz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kruszyna/Prędocin
Pauza
Polonia Karłowice
6:0
LZS Żłobizna
KS Skarbimierz
4:0
KS Pawłów
LZS Skorogoszcz
2:0
Zryw Szydłowice
LZS Jankowice Wielkie
1:3
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
7:5
LZS Zwanowice
Błękitni Przecza
0:4
Bizon Kurznie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Jankowice Wielkie
Polonia Karłowice
5:0
Błękitni Przecza
Zryw Szydłowice
0:8
KS Skarbimierz
LZS Zwanowice
4:1
LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Żłobizna
2:1
KS Pawłów
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
3:0
LZS Skorogoszcz
Bizon Kurznie
10:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Skorogoszcz
Pauza
KS Pawłów
2:3
Zryw Szydłowice
KS Skarbimierz
3:0
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
LZS Jankowice Wielkie
0:4
LZS Zwanowice
LZS Kruszyna/Prędocin
1:2
Bizon Kurznie
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:7
Polonia Karłowice
Błękitni Przecza
0:1
LZS Żłobizna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Skarbimierz
Polonia Karłowice
9:3
LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Zwanowice
2:6
LZS Skorogoszcz
LZS Żłobizna
2:1
Zryw Szydłowice
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
0:4
KS Pawłów
Błękitni Przecza
1:3
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Bizon Kurznie
4:1
LZS Jankowice Wielkie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pawłów
Pauza
KS Skarbimierz
7:0
LZS Zwanowice
Zryw Szydłowice
3:0
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
LZS Skorogoszcz
0:1
Bizon Kurznie
LZS Jankowice Wielkie
0:2
Polonia Karłowice
LZS Kruszyna/Prędocin
2:0
Błękitni Przecza
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
0:5
LZS Żłobizna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zryw Szydłowice
Polonia Karłowice
10:0
LZS Skorogoszcz
LZS Zwanowice
2:0
KS Pawłów
LZS Żłobizna
0:1
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:1
LZS Kruszyna/Prędocin
Błękitni Przecza
1:2
LZS Jankowice Wielkie
Bizon Kurznie
4:1
KS Skarbimierz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Pauza
KS Skarbimierz
1:1
Polonia Karłowice
Zryw Szydłowice
1:3
LZS Zwanowice
KS Pawłów
0:3
Bizon Kurznie
LZS Skorogoszcz
3:0
Błękitni Przecza
LZS Jankowice Wielkie
2:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Kruszyna/Prędocin
2:6
LZS Żłobizna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Żłobizna
Pauza
Polonia Karłowice
1:0
KS Pawłów
LZS Zwanowice
3:2
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
LZS Kruszyna/Prędocin
2:1
LZS Jankowice Wielkie
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:1
LZS Skorogoszcz
Błękitni Przecza
0:5
KS Skarbimierz
Bizon Kurznie
5:0
Zryw Szydłowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Zwanowice
KS Skarbimierz
2:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Zryw Szydłowice
0:7
Polonia Karłowice
KS Pawłów
3:2
Błękitni Przecza
LZS Skorogoszcz
0:2
LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Jankowice Wielkie
0:2
LZS Żłobizna
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
1:2
Bizon Kurznie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Kurznie
Pauza
Polonia Karłowice
6:1
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
LZS Żłobizna
4:2
LZS Zwanowice
LZS Jankowice Wielkie
1:5
LZS Skorogoszcz
LZS Kruszyna/Prędocin
0:5
KS Skarbimierz
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:2
KS Pawłów
Błękitni Przecza
5:0
Zryw Szydłowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia Karłowice
KS Skarbimierz
7:3
LZS Jankowice Wielkie
Zryw Szydłowice
6:2
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Zwanowice
3:0
Bizon Kurznie
KS Pawłów
6:1
LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Skorogoszcz
2:3
LZS Żłobizna
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
0:1
Błękitni Przecza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Przecza
Pauza
LZS Żłobizna
2:0
Bizon Kurznie
KS Skarbimierz
4:2
LZS Skorogoszcz
Zryw Szydłowice
2:2
LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Zwanowice
0:2
Polonia Karłowice
KS Pawłów
4:0
LZS Jankowice Wielkie
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
5:3
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Pauza
KS Skarbimierz
3:1
LZS Żłobizna
LZS Skorogoszcz
0:1
KS Pawłów
LZS Jankowice Wielkie
0:3
Zryw Szydłowice
LZS Kruszyna/Prędocin
4:4
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Błękitni Przecza
0:1
LZS Zwanowice
Polonia Karłowice
4:0
Bizon Kurznie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kruszyna/Prędocin
Pauza
KS Pawłów
2:1
KS Skarbimierz
Zryw Szydłowice
0:3
LZS Skorogoszcz
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
3:1
LZS Jankowice Wielkie
LZS Zwanowice
4:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Bizon Kurznie
2:1
Błękitni Przecza
LZS Żłobizna
1:8
Polonia Karłowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jankowice Wielkie
Pauza
KS Skarbimierz
9:1
Zryw Szydłowice
KS Pawłów
2:6
LZS Żłobizna
LZS Skorogoszcz
3:1
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
7:2
Bizon Kurznie
Błękitni Przecza
0:7
Polonia Karłowice
LZS Kruszyna/Prędocin
1:2
LZS Zwanowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Skorogoszcz
Pauza
LZS Żłobizna
2:2
Błękitni Przecza
Polonia Karłowice
20:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Zryw Szydłowice
0:4
KS Pawłów
LZS Zwanowice
2:1
LZS Jankowice Wielkie
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
1:6
KS Skarbimierz
Bizon Kurznie
1:1
LZS Kruszyna/Prędocin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Skarbimierz
Pauza
Zryw Szydłowice
3:2
LZS Żłobizna
KS Pawłów
2:2
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
LZS Skorogoszcz
1:2
LZS Zwanowice
LZS Jankowice Wielkie
1:3
Bizon Kurznie
LZS Kruszyna/Prędocin
0:2
Polonia Karłowice
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:3
Błękitni Przecza
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pawłów
Pauza
Polonia Karłowice
3:0
LZS Jankowice Wielkie
LZS Zwanowice
0:2
KS Skarbimierz
LZS Żłobizna
2:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
2:0
Zryw Szydłowice
Błękitni Przecza
2:3
LZS Kruszyna/Prędocin
Bizon Kurznie
1:2
LZS Skorogoszcz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Szydłowice
Pauza
KS Skarbimierz
3:4
Bizon Kurznie
KS Pawłów
2:4
LZS Zwanowice
LZS Skorogoszcz
3:1
Polonia Karłowice
LZS Jankowice Wielkie
1:0
Błękitni Przecza
LZS Kruszyna/Prędocin
6:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
2:2
LZS Żłobizna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Pauza
Polonia Karłowice
2:2
KS Skarbimierz
LZS Zwanowice
10:0
Zryw Szydłowice
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
4:1
LZS Jankowice Wielkie
Błękitni Przecza
0:1
LZS Skorogoszcz
Bizon Kurznie
4:0
KS Pawłów
LZS Żłobizna
4:1
LZS Kruszyna/Prędocin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Żłobizna
Pauza
KS Skarbimierz
5:0
Błękitni Przecza
Zryw Szydłowice
1:2
Bizon Kurznie
KS Pawłów
0:7
Polonia Karłowice
LZS Skorogoszcz
10:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Jankowice Wielkie
0:2
LZS Kruszyna/Prędocin
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
2:1
LZS Zwanowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zwanowice
Pauza
Polonia Karłowice
11:1
Zryw Szydłowice
LZS Żłobizna
9:2
LZS Jankowice Wielkie
LZS Kruszyna/Prędocin
1:5
LZS Skorogoszcz
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:3
KS Skarbimierz
Błękitni Przecza
2:2
KS Pawłów
Bizon Kurznie
3:2
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Kurznie
Pauza
KS Skarbimierz
- : -
LZS Kruszyna/Prędocin
Zryw Szydłowice
- : -
Błękitni Przecza
LZS Zwanowice
- : -
LZS Żłobizna
KS Pawłów
- : -
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Skorogoszcz
- : -
LZS Jankowice Wielkie
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
- : -
Polonia Karłowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Karłowice
Pauza
LZS Żłobizna
- : -
LZS Skorogoszcz
LZS Jankowice Wielkie
- : -
KS Skarbimierz
LZS Kruszyna/Prędocin
- : -
KS Pawłów
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
- : -
Zryw Szydłowice
Błękitni Przecza
- : -
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Bizon Kurznie
- : -
LZS Zwanowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?