Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pawłów
1:6
Olimpia II Lewin Brzeski
Zryw Szydłowice
1:5
LZS Jankowice Wielkie
LZS Skorogoszcz
7:2
Orlik Michałów
LZS Golczowice
1:3
KS Skarbimierz
LZS Kruszyna/Prędocin
0:2
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
8:2
KS Łukowice Brzeskie
LZS Zwanowice
7:2
LZS Żłobizna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łukowice Brzeskie
3:1
LZS Kruszyna/Prędocin
KS Skarbimierz
2:2
Zryw Szydłowice
Olimpia II Lewin Brzeski
3:3
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Skorogoszcz
1:3
LZS Golczowice
LZS Jankowice Wielkie
2:0
KS Pawłów
Orlik Michałów
6:2
LZS Żłobizna
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
1:2
LZS Zwanowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pawłów
0:3
KS Skarbimierz
Zryw Szydłowice
5:5
LZS Skorogoszcz
LZS Zwanowice
3:1
KS Łukowice Brzeskie
LZS Żłobizna
4:5
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
LZS Golczowice
6:0
Orlik Michałów
LZS Kruszyna/Prędocin
0:4
Olimpia II Lewin Brzeski
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
3:1
LZS Jankowice Wielkie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łukowice Brzeskie
4:0
LZS Żłobizna
KS Skarbimierz
2:2
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Olimpia II Lewin Brzeski
6:1
LZS Zwanowice
LZS Skorogoszcz
1:3
KS Pawłów
LZS Golczowice
7:1
Zryw Szydłowice
LZS Jankowice Wielkie
11:1
LZS Kruszyna/Prędocin
Orlik Michałów
1:1
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pawłów
1:4
LZS Golczowice
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
5:2
KS Łukowice Brzeskie
LZS Żłobizna
2:1
Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Zwanowice
4:1
LZS Jankowice Wielkie
Zryw Szydłowice
0:3
Orlik Michałów
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:1
LZS Skorogoszcz
LZS Kruszyna/Prędocin
3:1
KS Skarbimierz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Skarbimierz
3:2
LZS Zwanowice
Olimpia II Lewin Brzeski
2:1
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Zryw Szydłowice
2:2
KS Pawłów
LZS Skorogoszcz
3:0
LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Golczowice
3:3
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Jankowice Wielkie
1:0
LZS Żłobizna
Orlik Michałów
0:1
KS Łukowice Brzeskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pawłów
1:3
Orlik Michałów
KS Łukowice Brzeskie
2:8
Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Zwanowice
0:2
LZS Skorogoszcz
LZS Żłobizna
1:7
KS Skarbimierz
LZS Kruszyna/Prędocin
3:2
LZS Golczowice
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:2
Zryw Szydłowice
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
1:1
LZS Jankowice Wielkie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pawłów
0:4
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
KS Skarbimierz
3:0
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Zryw Szydłowice
0:1
LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Skorogoszcz
3:0
LZS Żłobizna
LZS Golczowice
9:0
LZS Zwanowice
LZS Jankowice Wielkie
4:0
KS Łukowice Brzeskie
Orlik Michałów
0:6
Olimpia II Lewin Brzeski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łukowice Brzeskie
1:8
KS Skarbimierz
Olimpia II Lewin Brzeski
3:1
LZS Jankowice Wielkie
LZS Zwanowice
2:2
Zryw Szydłowice
LZS Żłobizna
1:3
LZS Golczowice
LZS Kruszyna/Prędocin
3:1
KS Pawłów
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:2
Orlik Michałów
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
0:1
LZS Skorogoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pawłów
1:2
LZS Zwanowice
KS Skarbimierz
0:2
Olimpia II Lewin Brzeski
Zryw Szydłowice
3:0
LZS Żłobizna
LZS Skorogoszcz
3:0
KS Łukowice Brzeskie
LZS Golczowice
1:1
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Orlik Michałów
3:4
LZS Jankowice Wielkie
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
3:1
LZS Kruszyna/Prędocin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łukowice Brzeskie
0:15
LZS Golczowice
Olimpia II Lewin Brzeski
2:0
LZS Skorogoszcz
LZS Zwanowice
2:2
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Żłobizna
2:1
KS Pawłów
LZS Jankowice Wielkie
3:2
KS Skarbimierz
LZS Kruszyna/Prędocin
3:2
Orlik Michałów
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
2:1
Zryw Szydłowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pawłów
0:5
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
Zryw Szydłowice
7:3
KS Łukowice Brzeskie
LZS Skorogoszcz
1:1
LZS Jankowice Wielkie
LZS Golczowice
0:2
Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Kruszyna/Prędocin
1:6
LZS Zwanowice
Orlik Michałów
0:3
KS Skarbimierz
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:0
LZS Żłobizna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łukowice Brzeskie
0:6
KS Pawłów
KS Skarbimierz
1:3
LZS Skorogoszcz
Olimpia II Lewin Brzeski
1:0
Zryw Szydłowice
LZS Zwanowice
2:1
Orlik Michałów
LZS Żłobizna
2:2
LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Jankowice Wielkie
1:0
LZS Golczowice
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
2:2
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łukowice Brzeskie
- : -
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
KS Skarbimierz
- : -
LZS Golczowice
Olimpia II Lewin Brzeski
- : -
KS Pawłów
LZS Żłobizna
- : -
LZS Zwanowice
LZS Jankowice Wielkie
- : -
Zryw Szydłowice
Orlik Michałów
- : -
LZS Skorogoszcz
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
- : -
LZS Kruszyna/Prędocin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pawłów
- : -
LZS Jankowice Wielkie
Zryw Szydłowice
- : -
KS Skarbimierz
LZS Zwanowice
- : -
LKS Stobrawa - Stare Kolnie
LZS Żłobizna
- : -
Orlik Michałów
LZS Golczowice
- : -
LZS Skorogoszcz
LZS Kruszyna/Prędocin
- : -
KS Łukowice Brzeskie
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
- : -
Olimpia II Lewin Brzeski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?