Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:4
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Piotrówka
2:0
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Walce
5:3
LZS Leśnica
Odra Kędzierzyn-Koźle
3:0
LKS Jedność Rozmierka
Piomar Tarnów-Przywory
15:0
Naprzód Jemielnica
LZS Stare Koźle
0:9
Koksownik Zdzieszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
18:0
LZS Stare Koźle
LZS Leśnica
2:1
Piomar Tarnów-Przywory
LZS GKS Izbicko-Otmice
3:1
LKS Jedność Rozmierka
LZS Błękitni Jaryszów
1:6
Odra Kędzierzyn-Koźle
Naprzód Jemielnica
2:4
LZS Piotrówka
Koksownik Zdzieszowice
2:3
LZS Walce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Piotrówka
4:2
LZS Leśnica
LZS Walce
6:6
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Odra Kędzierzyn-Koźle
9:0
Naprzód Jemielnica
Piomar Tarnów-Przywory
0:4
Koksownik Zdzieszowice
LKS Jedność Rozmierka
2:0
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Stare Koźle
2:12
LZS GKS Izbicko-Otmice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
18:1
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Leśnica
1:3
Odra Kędzierzyn-Koźle
LZS GKS Izbicko-Otmice
7:2
LZS Błękitni Jaryszów
Naprzód Jemielnica
0:4
LKS Jedność Rozmierka
LZS Stare Koźle
0:7
LZS Walce
Koksownik Zdzieszowice
5:1
LZS Piotrówka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Piotrówka
1:9
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Walce
1:0
LZS GKS Izbicko-Otmice
Piomar Tarnów-Przywory
5:3
LZS Stare Koźle
LKS Jedność Rozmierka
6:1
LZS Leśnica
LZS Błękitni Jaryszów
14:1
Naprzód Jemielnica
Odra Kędzierzyn-Koźle
3:2
Koksownik Zdzieszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:4
Odra Kędzierzyn-Koźle
LZS Walce
7:0
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Leśnica
2:5
LZS Błękitni Jaryszów
LZS GKS Izbicko-Otmice
12:1
Naprzód Jemielnica
LZS Stare Koźle
0:3
LZS Piotrówka
Koksownik Zdzieszowice
2:2
LKS Jedność Rozmierka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Piotrówka
0:2
LZS Walce
Odra Kędzierzyn-Koźle
3:0
LZS Stare Koźle
Piomar Tarnów-Przywory
0:6
LZS GKS Izbicko-Otmice
LKS Jedność Rozmierka
2:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Błękitni Jaryszów
2:3
Koksownik Zdzieszowice
Naprzód Jemielnica
8:3
LZS Leśnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:0*
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Walce
2:3
Odra Kędzierzyn-Koźle
LZS GKS Izbicko-Otmice
20:0
LZS Leśnica
Piomar Tarnów-Przywory
0:3
LZS Piotrówka
LZS Stare Koźle
0:6
LKS Jedność Rozmierka
Koksownik Zdzieszowice
8:0
Naprzód Jemielnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Piotrówka
1:4
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Leśnica
0:3*
Koksownik Zdzieszowice
Odra Kędzierzyn-Koźle
3:1
Piomar Tarnów-Przywory
LKS Jedność Rozmierka
0:1
LZS Walce
LZS Błękitni Jaryszów
10:2
LZS Stare Koźle
Naprzód Jemielnica
0:13
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:0*
LZS Leśnica
LZS Piotrówka
0:3
Odra Kędzierzyn-Koźle
LZS Walce
2:0
LZS Błękitni Jaryszów
LZS GKS Izbicko-Otmice
3:2
Koksownik Zdzieszowice
Piomar Tarnów-Przywory
0:5
LKS Jedność Rozmierka
LZS Stare Koźle
3:2
Naprzód Jemielnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Leśnica
0:3*
LZS Stare Koźle
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:3
LZS GKS Izbicko-Otmice
LKS Jedność Rozmierka
4:2
LZS Piotrówka
LZS Błękitni Jaryszów
5:3
Piomar Tarnów-Przywory
Naprzód Jemielnica
4:11
LZS Walce
Koksownik Zdzieszowice
0:3*
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Leśnica
0:3*
LZS Walce
LZS GKS Izbicko-Otmice
0:9
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LKS Jedność Rozmierka
0:1
Odra Kędzierzyn-Koźle
LZS Błękitni Jaryszów
3:2
LZS Piotrówka
Naprzód Jemielnica
4:2
Piomar Tarnów-Przywory
Koksownik Zdzieszowice
8:1
LZS Stare Koźle
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Piotrówka
2:1
Naprzód Jemielnica
LZS Walce
4:3
Koksownik Zdzieszowice
Odra Kędzierzyn-Koźle
0:0
LZS Błękitni Jaryszów
Piomar Tarnów-Przywory
3:0*
LZS Leśnica
LKS Jedność Rozmierka
3:1
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Stare Koźle
0:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:4
LZS Walce
LZS Leśnica
0:3*
LZS Piotrówka
LZS GKS Izbicko-Otmice
11:0
LZS Stare Koźle
LZS Błękitni Jaryszów
2:1
LKS Jedność Rozmierka
Naprzód Jemielnica
0:10
Odra Kędzierzyn-Koźle
Koksownik Zdzieszowice
9:1
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Piotrówka
0:7
Koksownik Zdzieszowice
LZS Walce
3:0*
LZS Stare Koźle
Odra Kędzierzyn-Koźle
3:0*
LZS Leśnica
Piomar Tarnów-Przywory
0:12
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LKS Jedność Rozmierka
5:0
Naprzód Jemielnica
LZS Błękitni Jaryszów
3:0*
LZS GKS Izbicko-Otmice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:1
LZS Piotrówka
LZS Leśnica
0:3*
LKS Jedność Rozmierka
LZS GKS Izbicko-Otmice
2:5
LZS Walce
Naprzód Jemielnica
2:1
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Stare Koźle
0:0
Piomar Tarnów-Przywory
Koksownik Zdzieszowice
6:2
Odra Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:4
LKS Jedność Rozmierka
LZS Walce
3:0
LZS Piotrówka
LZS Leśnica
0:3
Naprzód Jemielnica
LZS GKS Izbicko-Otmice
7:0
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Stare Koźle
0:5
Odra Kędzierzyn-Koźle
Koksownik Zdzieszowice
5:0
LZS Błękitni Jaryszów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Piotrówka
2:4
LZS Stare Koźle
Odra Kędzierzyn-Koźle
7:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Piomar Tarnów-Przywory
0:8
LZS Walce
LKS Jedność Rozmierka
2:1
Koksownik Zdzieszowice
LZS Błękitni Jaryszów
3:0
LZS Leśnica
Naprzód Jemielnica
1:17
LZS GKS Izbicko-Otmice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?