Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
RTS ODRA KOŹLE
2:0
LZS Racławiczki
MKS MOSiR Opole
4:0
PLUKS Pomologia Prószków
Sparta Pogoń Prudnik
3:0
SSKS Stal Zawadzkie
Fortuna Głogówek
3:0
KS Krapkowice
MKS Gogolin
3:0
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
PLUKS Pomologia Prószków
3:0
RTS ODRA KOŹLE
KS Krapkowice
2:1
SSKS Stal Zawadzkie
LZS Racławiczki
2:3
Sparta Pogoń Prudnik
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
2:3
MKS MOSiR Opole
Fortuna Głogówek
0:4
MKS Gogolin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Pogoń Prudnik
1:2
PLUKS Pomologia Prószków
MKS Gogolin
8:0
KS Krapkowice
SSKS Stal Zawadzkie
1:0
LZS Racławiczki
RTS ODRA KOŹLE
0:3
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
MKS MOSiR Opole
11:0
Fortuna Głogówek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
PLUKS Pomologia Prószków
4:0
SSKS Stal Zawadzkie
KS Krapkowice
1:2
LZS Racławiczki
MKS Gogolin
1:2
MKS MOSiR Opole
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
10:0
Sparta Pogoń Prudnik
Fortuna Głogówek
2:5
RTS ODRA KOŹLE
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Racławiczki
0:4
PLUKS Pomologia Prószków
SSKS Stal Zawadzkie
0:3
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
Sparta Pogoń Prudnik
1:0
Fortuna Głogówek
RTS ODRA KOŹLE
1:1
MKS Gogolin
MKS MOSiR Opole
9:1
KS Krapkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
0:2
PLUKS Pomologia Prószków
MKS Gogolin
5:2
Sparta Pogoń Prudnik
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
9:0
LZS Racławiczki
MKS MOSiR Opole
5:0
RTS ODRA KOŹLE
Fortuna Głogówek
7:0
SSKS Stal Zawadzkie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
PLUKS Pomologia Prószków
2:0
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
LZS Racławiczki
2:1
Fortuna Głogówek
SSKS Stal Zawadzkie
0:7
MKS Gogolin
Sparta Pogoń Prudnik
1:6
MKS MOSiR Opole
RTS ODRA KOŹLE
2:1
KS Krapkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Głogówek
0:3
PLUKS Pomologia Prószków
KS Krapkowice
0:6
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
MKS Gogolin
8:0
LZS Racławiczki
MKS MOSiR Opole
10:0
SSKS Stal Zawadzkie
RTS ODRA KOŹLE
2:0
Sparta Pogoń Prudnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Racławiczki
0:6
MKS MOSiR Opole
SSKS Stal Zawadzkie
0:0
RTS ODRA KOŹLE
Sparta Pogoń Prudnik
3:2
KS Krapkowice
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
1:1
Fortuna Głogówek
PLUKS Pomologia Prószków
1:0
MKS Gogolin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
PLUKS Pomologia Prószków
0:1
MKS MOSiR Opole
KS Krapkowice
3:0*
Fortuna Głogówek
LZS Racławiczki
3:1
RTS ODRA KOŹLE
SSKS Stal Zawadzkie
0:3
Sparta Pogoń Prudnik
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
2:0
MKS Gogolin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
RTS ODRA KOŹLE
0:1
PLUKS Pomologia Prószków
MKS Gogolin
6:1
Fortuna Głogówek
SSKS Stal Zawadzkie
1:1
KS Krapkowice
Sparta Pogoń Prudnik
3:0
LZS Racławiczki
MKS MOSiR Opole
5:1
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
PLUKS Pomologia Prószków
3:2
Sparta Pogoń Prudnik
KS Krapkowice
0:6
MKS Gogolin
LZS Racławiczki
8:1
SSKS Stal Zawadzkie
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
4:0
RTS ODRA KOŹLE
Fortuna Głogówek
2:4
MKS MOSiR Opole
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SSKS Stal Zawadzkie
0:7
PLUKS Pomologia Prószków
LZS Racławiczki
2:0
KS Krapkowice
Sparta Pogoń Prudnik
0:2
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
RTS ODRA KOŹLE
1:3
Fortuna Głogówek
MKS MOSiR Opole
6:1
MKS Gogolin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
PLUKS Pomologia Prószków
2:0
LZS Racławiczki
KS Krapkowice
0:9
MKS MOSiR Opole
MKS Gogolin
4:0
RTS ODRA KOŹLE
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
20:2
SSKS Stal Zawadzkie
Fortuna Głogówek
2:4
Sparta Pogoń Prudnik
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
PLUKS Pomologia Prószków
1:0
KS Krapkowice
RTS ODRA KOŹLE
0:6
MKS MOSiR Opole
LZS Racławiczki
1:1
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
SSKS Stal Zawadzkie
2:8
Fortuna Głogówek
Sparta Pogoń Prudnik
2:4
MKS Gogolin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
0:1
PLUKS Pomologia Prószków
KS Krapkowice
0:1
RTS ODRA KOŹLE
MKS Gogolin
3:0*
SSKS Stal Zawadzkie
MKS MOSiR Opole
3:0
Sparta Pogoń Prudnik
Fortuna Głogówek
4:2
LZS Racławiczki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Racławiczki
0:4
MKS Gogolin
SSKS Stal Zawadzkie
0:4
MKS MOSiR Opole
Sparta Pogoń Prudnik
0:2
RTS ODRA KOŹLE
PLUKS Pomologia Prószków
4:0
Fortuna Głogówek
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
3:0*
KS Krapkowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
1:6
Sparta Pogoń Prudnik
RTS ODRA KOŹLE
0:0
SSKS Stal Zawadzkie
MKS MOSiR Opole
8:1
LZS Racławiczki
Fortuna Głogówek
2:2
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice
MKS Gogolin
2:0
PLUKS Pomologia Prószków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?