Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łambinowice
7:0
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Plon Skoroszyce
2:0
Sparta Paczków
Polonia Pogórze
1:1
Czarni Korfantów
LZS Łąka Prudnicka
1:3
LZS Niwnica-Konradowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Pauza
LZS Niwnica-Konradowa
1:2
Plon Skoroszyce
Czarni Korfantów
2:3
GKS Głuchołazy
Sparta Paczków
1:4
Polonia Pogórze
LZS Łąka Prudnicka
11:0
LZS Polonia Biała
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łambinowice
1:3
Czarni Korfantów
LZS Polonia Biała
3:2
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Plon Skoroszyce
7:0
LZS Łąka Prudnicka
Polonia Pogórze
0:4
LZS Niwnica-Konradowa
GKS Głuchołazy
5:0
Sparta Paczków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Korfantów
Pauza
LZS Niwnica-Konradowa
2:1
GKS Głuchołazy
Plon Skoroszyce
0:2
LZS Polonia Biała
Sparta Paczków
3:5
Metalowiec Łambinowice
LZS Łąka Prudnicka
0:4
Polonia Pogórze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
Pauza
Metalowiec Łambinowice
1:2
LZS Niwnica-Konradowa
LKS Atom Grądy-Goświonowice
1:4
Czarni Korfantów
Polonia Pogórze
0:4
Plon Skoroszyce
GKS Głuchołazy
3:3
LZS Łąka Prudnicka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Niwnica-Konradowa
Pauza
Plon Skoroszyce
1:1
GKS Głuchołazy
Polonia Pogórze
2:5
LZS Polonia Biała
Sparta Paczków
1:7
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Łąka Prudnicka
2:2
Metalowiec Łambinowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Łąka Prudnicka
Pauza
LZS Polonia Biała
4:2
Czarni Korfantów
LKS Atom Grądy-Goświonowice
4:4
LZS Niwnica-Konradowa
GKS Głuchołazy
4:2
Polonia Pogórze
Metalowiec Łambinowice
1:0
Plon Skoroszyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Skoroszyce
Pauza
Polonia Pogórze
0:2
Metalowiec Łambinowice
Sparta Paczków
0:10
Czarni Korfantów
GKS Głuchołazy
3:7
LZS Polonia Biała
LZS Łąka Prudnicka
1:15
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Pogórze
Pauza
Czarni Korfantów
1:4
LZS Niwnica-Konradowa
LZS Polonia Biała
20:0
Sparta Paczków
LKS Atom Grądy-Goświonowice
3:3
Plon Skoroszyce
Metalowiec Łambinowice
2:0
GKS Głuchołazy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
Pauza
Metalowiec Łambinowice
5:2
LZS Polonia Biała
LZS Niwnica-Konradowa
3:0*
Sparta Paczków
Polonia Pogórze
0:8
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Łąka Prudnicka
2:2
Czarni Korfantów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łambinowice
Pauza
Czarni Korfantów
1:1
Plon Skoroszyce
LZS Polonia Biała
4:1
LZS Niwnica-Konradowa
LKS Atom Grądy-Goświonowice
7:4
GKS Głuchołazy
Sparta Paczków
2:10
LZS Łąka Prudnicka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?