Młodzicy starsi

Runda jesienna sezonu 2023/2024

      TERMINARZ

01.09.2023 godz.16,00    OKS OLESNO -  GMKS OZIMEK                4:3  /Panicz-4/

04.09.2023 godz.18,00    AP BIAŁA -  OKS OLESNO                         5:3 /Żwaka, Panicz,Jagieła /

07.09.2023 godz.18,00    OKS OLESNO -  BTP STAL BRZEG         30:0

/Baros x3, Jagiełax2, Krawczyk x4,Paniczx5, Prochotax4, Żwakax2, Szymczyk x6, Więckowski x2, Jarmołowicz, Drynda/

14.09.2023 godz.18,00   SKS GAS GRODKÓW  - OKS OLESNO       4:7                                                                              /Panicz-2,Jarmołowicz-2,Krawczyk,Dudek,Prochota/

18.09.2023 godz.17,30   OKS OLESNO  - VICTORIA CHRÓŚCICE   6:2

                                                                            / Panicz-2,Żwaka,Krawczyk,Szymczyk,Szubert/

21.09.2023 godz.17,30   OKS OLESNO - PIAST STRZELCE OP.       8:1         

                                                                            / Szymczyk-2,Żwaka-2,Krawczyk-2,Baros,Panicz/                                            

25.09.2023 godz.17,30   ŚLĄSK II ŁUBNIANY - OKS OLESNO

02.20.2023 godz.17,00   GMKS OZIMEK  - OKS OLESNO

09.10.2023 godz.16,30   OKS OLESNO  - AP BIAŁA

16.10.2023 godz.16,00    BTP STAL BRZEG -  OKS OLESNO

30.10.2023 godz.14,30    OKS OLESNO - SKS GAS GRODKÓW

06.11.2023 godz.14,30   VICTORIA CHRÓŚCICE  - OKS OLESNO

13.11.2023 godz.14,00   PIAST STRZELCE OP. -  OKS OLESNO

20.11.2023 godz.14,00    OKS OLESNO  - ŚLĄSK II ŁUBNIANY

Strzelcy:

1. Panicz Marcel                      - 15

2.Szymczyk Stanisław            -   9

3.Krawczyk Tomasz                  - 8
   .Żwaka Ksawery                     - 6

5.Prochota Oskar                      - 5

6. Baros Klaudiusz                    - 4

 7.Jagieła Filip                            - 3

    Jarmołowicz Maksymilian    -3

9. Więckowski Jacek               -  2

10.Drynda Tymoteusz             -  1

    Dudek Wojciech                    - 1

   Szubert Wojciech                  -  1

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka  Młodzik "RUNDA JESIENNA"
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 OKS OLESNO 6 15 5 0 1 58:15
2 SACC NKS START NAMYSŁÓW 5 15 5 0 0 48:8
3 ŁDMM GMKS OZIMEK 6 12 4 0 2 54:17
4 SKS GAS GRODKÓW 5 9 3 0 2 24:14
5 AP BIAŁA 5 6 2 0 3 15:32
6 LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE 5 3 1 0 4 14:18
7 BTP STAL BRZEG 6 3 1 0 5 9:89
8 SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE 6 3 1 0 5 17:46

Trener : Sebastian Kopel

Kadra młodzików OKS I

bramkarz : Łuczak Szymon

zawodnicy z pola: Baros Klaudiusz, Drynda Tymoteusz, Dudek Wojciech, Boichuk Tymur, Jarmołowicz Maksymilian, Krawczyk Tomasz, Panicz Marcel, Poka Daniel, Prochota Oskar, Szubert Wojciech, Szymczyk Stanisław, Trybuła Sylwester, Więckowski Jacek, Żwaka Ksawery

ubyli: Piotrek Pluta - nie wznowił treningów

================================================

Informacje z meczów i sparingów na https://www.facebook.com/Akademia-OKS-Olesno-578659679002939

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?