Młodzicy młodsi

Runda jesienna 2022

 

1.09.2022      OKS II   - AP Namysłów           0:8

5.09.2022      LZS Kuniów- OKS II                  3:1 /Sobaczyński/

12.09.2022     OKS II - Ligota Oleska            4:5 /Drynda, Jarmołowicz,Wiktor,Damski/

19.09.2022    MKS II Kluczbork - OKS II        5:1 / Prochota/

26.09.2022    OKS II -  Budowlani Strojec     3:6 /Jarmołowicz, Więckowski, Świtała/

 3.10.2022     LZS Rudniki - OKS II                 5:5  / Sobaczyński 2, Jarmołowicz, Czyrny, Drynda/

10.10.2022    OKS II - Start Dobrodzień        8:6 /Prochota-2,Szymczyk-2,Sobaczyński,Żwaka,Drynda,samobój./

17.10.2022    LZS Chocianowice- OKS II      1:10 / Sobaczyński-4,Prochota-2,Jarmołowicz-2, Żwaka,samobój./

24.10.2022   OKS II - LZS Kujakowice        10:3  /Jarmołowicz -3,Prochota-2,Drynda -2,Żwaka,Sikora, samobój./

 7.11.2022    OKS II - Start II Namysłów       4:6  /Szubert-2.Jarmołowicz,Prochota/

Strzelcy bramek:

1.Maksymilian Jarmołowicz  - 9

2.Adam Sobaczyński              -  8

  Oskar Prochota                     -  8

4.Tymoteusz Drynda              -  5

5.Ksawery Żwaka                   -  3

6. Stanisław Szymczyk          -  2

   Wojciech Szubert               -   2

8. Adam Sikora                       -  1

   Szymon  Czyrny                   -  1

   Wojciech Świtała                 -  1

  Filip Damski                          -  1

  Wojciech Wiktor                    -  1

 Jacek Więckowski               -   1

14. samobójcza                      -  3

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LZS KUNIÓW 10 27 9 0 1 61:10
2 LKS BUDOWLANI STROJEC 10 27 9 0 1 72:15
3 AP NAMYSŁÓW 10 22 7 1 2 68:20
4 SACC NKS START II NAMYSŁÓW 10 20 6 2 2 62:19
5 MKS II KLUCZBORK 10 18 6 0 4 38:35
6 LZS LIGOTA OLESKA 10 16 5 1 4 53:32
7 LZS RUDNIKI 10 11 3 2 5 31:57
8 ŁDMM, OKS II OLESNO 10 10 3 1 6 46:48
9 KS START DOBRODZIEŃ 10 5 1 2 7 29:58
10 LZS CHOCIANOWICE 10 4 1 1 8 15:87
11 LZS KUJAKOWICE 10 0 0 0 10 8:102

Kadra

Trener Grzegorz Pietrzak, Mateusz Flak

Bramkarze - Matusek Jakub, Trojanek Szymon

Zawodnicy z pola - Żwaka Ksawery, Drynda Tymoteusz, Skowronek Tomasz, Sikora Adam, Damski Filip, Jarmołowicz Maksymilian, Wojciech Świtała, Zug Adam, Prochota Oskar, Sobaczyński Adam, Pielot Julian, Bednarek Bartosz, Suchecki Marcin, Wiecha Kacper, Wierszak Jakub, Jonek Martin. Wojciech Wiktor,  Jacek Więckowski, Szymon Czyrny , Stanisław Szymczyk, Wojciech Szubert

===============================================

Informacje z meczów i sparingów na https://www.facebook.com/Akademia-OKS-Olesno-578659679002939

 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości