Młodzicy młodsi

        Terminarz TLM

kolejka 1

18.03.2024 godz.16,00     OKS III - Widawa Wilków                            1:10 / Korzekwa/

18.03.2024 godz.18,00     MKS II Kluczbork - OKS II                           5:1 /Zug/

kolejka 2

25.03.2024 godz.16,00     Motor Praszka - OKS II                               5:10

                                                                           / Drynda-2,Żwaka-2,Bawej-2,Jarmołowicz,Saboczyński,Witek,Zug/

25.03.2024 godz.16,00     LZS I Ligota Ol. - OKS III                           11:5  / Czyżewski-2,Gajdeczka-2,Seidel/ 

kolejka 3

04.04.2024 godz.17,00    OKS III - LZS Rudniki / boisko Borki M./   2:4 /Seidel.Lettiero/

04.04.2024 godz.17,00    OKS II - Piast Gorzów Śl,                             8:0                                                              

                                                                           / Jagieła-2,Zug,Saboczyński,Drynda, Więckowski,Bawej,Witek/

kolejka 4

08.04.2024 godz.17,00    AP Namysłów - OKS III                              OKS w ramach protestu nie pojechał na mecz.../

08.04.2024 godz.17,00    Iprime Bogacica - OKS II                            0:16                                                                                                                                                     /  Saboczyński-5, Zug-4, Skowronek-3, Żołędź-2, Damski, Boichuk/

kolejka 5

15.04.2024 godz.17,30    OKS III - LZS Kuniów / boisko Borki M./  2:7   / Korzekwa,Wróbel/

15.04.2024 godz.17,30    OKS II - Widawa Wilków                             4:6 //Bawej-2,Witek,Więckowski/

kolejka 6

22.04.2024 godz.18,00    LZS Ligota Ol. I  - OKS II                          12:4 / Bawej-2,Słomian,Zug /

22.04.2024 godz.18,00    LZS Kujakowice - OKS III                           1:4 / Wróbel-2,Czyżewski,Mycka /

kolejka 7

25.04.2024 godz.18,00    OKS III - Mptor Praszka                           4:15 /Czyżewski-2,Wróbel-2/

25.04.2024 godz.18,00    OKS II - LZS Rudniki                               17:2                                                                                                                        / Panicz-5,Polak -3,Kędzia-3,Paruch-2,Matysik,Szymczyk,Prochota,Zug/

kolejka 8

06.05.2024 godz.18,00     AP Namysłów - OKS II               3:0 /walkower-OKS w ramach protestu nie pojechał na mecz.../

06.05.2024 godz.18,00     OKS III - LZS Ligota Ol. II                       29:2

                                                /Wróbel-8,Czyżewski-6,Mycka-4,Przeniczny-4,Franke-3,Seidel-2,Nieslony,Lubojański/

kolejka 9

10.05.2024 godz.18,00     Sparta Krzywizna - OKS III                      2:26  

                                     / Wróbel-8,Korzekwa-7,Czyżewski-3,Niesłony-3,Lettiero-2,Ligudziński,Franke, Seidel/

13.05.2024 godz.18,00    OKS II- LZS Kuniów / boisko Borki M./ 7:7

                                     / Zug-2,Jarmołowicz-2,Bawej,Sikora,Pielot/

kolejka 10

16.05.2024 godz.18,00    LZS Kujakowice - OKS II                      0:8 /Saboczyński-3,Żwaka-2,Bawej,Zug,Witek/

16.05.2024 godz.18,00   OKS III  - MKS II Kluczbork                   0:15

kolejka 11

20.05.2024 godz.18,00    OKS II - OKS III

kolejka 12

27.05.2024 godz.18,00    OKS III - Piast Gorzów Śl.

27.05.2024godz.18,00     LZS II Ligota Ol. - OKS II

kolejka 13

03.06.2024 godz.18,00    OKS II - Sparta Krzywizna

03.06.2024 godz.18,00    Iprime Bogacica - OKS III

Strzelcy

OKS II                                          OKS III

1.  Adam  Zug                - 12                  1.Igor Wróbel                      - 21

2.Adam Saboczyński   - 10                   2.Igor Czyżewski               - 14

   Michał Bawej                - 9                  3.Aleksander Korzekwa      - 9

4,.Marcel Panicz             - 5 / OKS I/   4. Bartłomiej Mycka             - 5

5. Amelia Witek               - 4                      Błażej Seidel                     - 5

   Ksawery Żwaka            - 4                 6.Wojciech Przeniczny        - 4

7.Viktor Kędzia                - 3 / OKS I/      Mateusz Franke                - 4

  Jan Polak                       - 3 / OKS I/       Adam Niesłony                - 4

  Tomasz Skowronek      - 3                 9. Lorenzo Lettiero               - 3

  Tymoteusz Drynda       - 3                 10.Philip Gajdeczka              - 2.      

   Maks Jarmołowicz     - 3                  11.Natan Ligudziński           - 1

12.Julian Żołędź             - 2                      Leon Lubojański               - 1                                                                                        Filip Jagieła                 - 2                                                            

   Tymon Paruch             - 2                        

    Jacek Więckowski     - 2                       

16 Filip Damski               - 1

  Jakub Słomian              - 1

  Tymur Boichuk              - 1

  Paweł Matysik              - 1

  Adam Sikora                 - 1

  Julian Pielot                  - 1

  Stanislaw Szymczyk    - 1 / OKS I/

  Oskar Prochota            - 1 / OKS I/

Tabela rozgrywek:  Młodzik "TLM - RUNDA WIOSENNA" Grupa 1
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LZS RUDNIKI 10 27 9 0 1 71:27
2 MKS II KLUCZBORK 10 25 8 1 1 92:15
3 AP NAMYSŁÓW 9 24 8 0 1 118:10
4 LZS I LIGOTA OLESKA 10 24 8 0 2 107:22
5 ŁDMM GKS WIDAWA WILKÓW 10 21 7 0 3 61:16
6 ZKS MOTOR PRASZKA 10 18 6 0 4 78:43
7 OKS II OLESNO 10 16 5 1 4 75:40
8 LZS KUNIÓW 10 15 4 3 3 50:47
9 OKS III OLESNO 10 9 3 0 7 73:70
10 LZS KUJAKOWICE 10 9 3 0 7 31:50
11 LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI 10 7 2 1 7 25:72
12 LZS II LIGOTA OLESKA 10 6 2 0 8 33:151
13 KS IPRIME BOGACICA 9 3 1 0 8 18:111
14 LZS SPARTA KRZYWIZNA 10 0 0 0 10 21:179

Trener : Grzegorz Pietrzak, Patryk Baros

Kadra Młodzik II

bramkarze: Świtała Wojciech, Trojanek Szymon

zawodnicy z pola:  Bawej Michał, Bawej Błażej, Grunkiewicz Jakub, Witek Amelia, Czyrny Szymon, Damski Filip, Matysik Paweł, Pielot Julian, Saboczyński Adam, Skowronek Tomasz, Słomian Jakub, Trybuła Sylwester, Wierszak Jakub, Zug Adam, Żołędź Julian, Boichuk Tymur,, Drynda Tymoteusz,Sikora Adam

ubyli - Stanoszek Dawid - nie wznowił treningów

KADRA MŁODZICY III

trener: Baros Patryk

Kadra: Czyżewski Igor, Franke Mateusz, Gajdeczka Philip, Korzekwa Aleksander, Kościelny Bartosz, Lebiodziński Filip, Lettiero Lorenzo, Ligudziński Natan, Lubojański Leon, Mycka Bartłomiej, Niesłony Adam, Prukop Filip, Przeniczny Wojciech, Rust Maximilian, Seidel Błażej, Wójcik Karol, Wróbel Igor

===============================================

Informacje z meczów i sparingów na https://www.facebook.com/Akademia-OKS-Olesno-578659679002939

 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?