Juniorzy młodsi

   Runda jesienna 2022

  4.09.2022    OKS - Stal Zawadzkie                19:1

               /bramki:  Dytman 5, Stróżyk 3, Olszok 3, Grabowski 2, Jeziorek 2, Ceglarek, Kokot, Kamski, Dankowiak/

10.09.2022    LZS Kuniów- OKS                        0:13 /bramki:Dytman 5, Stróżyk 4, Olszok 2 , Kielbus, Grabowski /

18.09.2022    OKS- Motor Praszka                    3:2 /bramki:Dytman 2, Olszok/

25.09.2022    Adamietz Kadłub - OKS               0:17

                /bramki:Stróżyk 4, Dytman 2, Kokot 2, Kamski 2, Olszok 2, Morawiec 2, Dankowiak, Jeziorek, Grabowski/

30.09.2022   OKS-Start Dobrodzień                  5:1 /bramki:Stróżyk 2, Kiełbus 2, Dytman/

  9.10.2022   AP Namysłów - OKS                     3:18

               /bramki:Stróżyk - 9, Dytman - 4, Olszok, Kiełbus, Dankowiak, Grabowski, Brodacki/

16.10.2022    OKS - Jedność Rozmierka       17:0

             /bramki: Stróżyk 5, Dytman 3, Kamski 3, Olszok 2, Ceglarek, Dankowiak, Nowak, Stanossek/

23.10.2022    Wilki Gana - OKS                         0:5 /Stróżyk,Dytman,Kiełbus,Olszok,Ceglarek/

 6.11.2022    UKS Turawa- OKS                        3:3 /Kiełbus-2, Dytman/

11.11.2022   OKS- Unia Kolonowskie               15:1

            / bramki: Dytman-6,Stróżyk-3,Kamski,Nowak,Kaska,Zając,Lubojański,Olszok/

13.11.2022   OKS-  TOR Dobrzeń Wlk.                7:2 /Dytman 2, Olszok, Kiełbus, Lubojański, Giza, Kaska/

Strzelcy bramek:

1. Miłosz Dytman         - 32

2.Maciej Stróżyk          - 31

3. Jakub Olszok           - 14

4. Mateusz Kiełbus          8

5. Marcin Kamski         -  7

6.  Olivier Grabowski      -5

7. Szymon  Dankowiak- 4

8.  Kacper Jeziorek       - 3

    Paskal Ceglarek        - 3

    Patryk Kokot              - 3

11. Krystian Morawiec - 2.

     Mateusz Nowak       - 2

     Łukasz Lubojański   - 2

    Jakub Kaska              - 2

15.  Maksymilian Giza  - 1

  Patryk Brodacki           - 1

  Filip Stanossek             -1

   Kacper Zając               -1

              

p. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 OKS OLESNO 11 31 10 1 0 122:13
2 KS START DOBRODZIEŃ 11 28 9 1 1 56:17
3 ŁDMJM ZKS MOTOR PRASZKA 11 26 8 2 1 58:11
4 ŁDMJM UKS GOSDIM TURAWA 11 23 7 2 2 36:16
5 SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI 11 18 6 0 5 44:24
6 LKS WILKI TADAR GANA 11 18 6 0 5 30:32
7 AP NAMYSŁÓW 11 13 4 1 6 20:44
8 LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 11 13 4 1 6 23:41
9 LZS KUNIÓW 11 8 2 2 7 19:40
10 KS UNIA KOLONOWSKIE 11 7 2 1 8 16:48
11 LKS ADAMIETZ KADŁUB 11 6 2 0 9 7:81
12 SSKS STAL ZAWADZKIE 11 1 0 1 10

9:73

Podopieczni Arkadiusza Świerca bez porażki i imponującym bilansem bramkowym(122-13) wygrali rundę jesienną II ligi i zagrali w barażach o grę wiosną w I lidze.

W turnieju barażowym (19.11. -na sztucznej murawie w Prószkowie) o awans do I LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH nasza drużyna z trenerem Arkiem Świercem okazała się najlepsza!!!

W pokonanym polu zostawiliśmy następujące drużyny:

KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE 4-0

bramki: Miłosz Dytman-2 ,Maciek Stróżyk,Maks Giza

SKS GAS GRODKÓW 1-1  rzuty karne 5-4

bramka: Miłosz Dytman

Karne: Dytman, Stróżyk,Jeziorek,Dankowiak ,Sobczyk.

Przy stanie 5-4 nasz bramkarz Filip Stanossek obronił rzut karny i tym samym zapewnił naszej drużynie upragniony awans!!!

Wielkie brawa dla trenera i całej drużyny!!!

Kadra

Trener - Arkadiusz Świerc

Bramkarze - Filip Stanossek (Zieloni Zborowskie, Franciszek Pytka (powrót z MKS Kluczbork)

Zawodnicy z pola - Maciej Stróżyk, Mateusz Kiełbus, Szymon Dankowiak, Miłosz Dytman, Paskal Ceglarek, Kacper Jeziorek, Maksymilian Giza, Julian Jurczyk, Patryk Kokot, Jakub Olszok (MKS Kluczbork), Marcin Kamski (LZS Ligota Oleska), Jakub Kaska (Piast Gorzów Śl.),Krystian Morawiec (LKS Sieraków),Mateusz Nowak, Sobczyk Rafał, Kacper Zając (wznowili treningi), Łukasz Lubojański, Olivier Grabowski , Patryk Brodacki

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości