TERMINARZ rundy wiosennej Opolskiej Ligi Trampkarzy sezonu 2023/2024
kolejka 1
8.03.2024 godz.15,30 OKS- Polonia Nysa 8:0 / Gliński-5, Obłąk-2,Lerche/
kolejka 2
15.03.2024 godz.18,00 Odra II Opole - OKS 1:0
kolejka 3
22.03.2024 godz.15,30 OKS - Stal Brzeg
kolejka 4
27.03.2024 godz.17,30 Śląsk Łubniany - OKS
kolejka 5
2.04.2024 godz.13,00 OKS- MKS Gogolin
kolejka 6
5.04.2024 godz.17,00 OKS- Start Namysłów
kolejka 7
12.04.2024 godz.17,30 Rodło Opole - OKS
kolejka 8
19.04.2023 godz.18,00 Polonia Nysa - OKS
kolejka 9
26.04.2024 godz.18,00 OKS - Odra II Opole
kolejka 10
10.05.2024 godz.18,00 OKS - Start Namysłów
kolejka 11
17.05.2024 godz.18,00 OKS - Śląsk Łubniany
kolejka 12
24.04.2024 godz.18,00 MKS Gogolin - OKS
kolejka 13
31.05.2024 godz. 18,00 Start Namysłów - OKS
kolejka 14
7.06.2024 godz. 18,00 OKS- Rodło Opole
Strzelcy bramek:
1. Michał Gliński - 5
2. Michał Obłąk - 2
3. Hubert Lerche - 1
Tabela rozgrywek: Trampkarz "OLT - RUNDA WIOSENNA" | |||||||
Lp. | Drużyna | Mecze | Pkt | Zw | Rem | Po | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NKS START NAMYSŁÓW | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 11:1 |
2 | ŁDMT LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 10:2 |
3 | MKS GOGOLIN | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 7:2 |
4 | OKS ODRA II OPOLE | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2:4 |
5 | OKS OLESNO | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 8:1 |
6 | BTP STAL BRZEG | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:8 |
7 | UKS RODŁO OPOLE | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:10 |
8 | KS POLONIA NYSA | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:14 |
trener: Krzysztof Meryk
Kierownik drużyny: Andrzej Wiecha
Bramkarze: Ledwig Alexander, Wiktor Bartłomiej, Hondzel Franciszek
Zawodnicy z pola: Więcław Igor, Poka Mateusz, Kotarski Szymon, Gliński Michał, Kościelny Szymon, Przyklenk Mikołaj, Lerche Hubert, Tobiś Mateusz, Wiktor Wojciech, Flak Maciej, Piecuch Jakub, Obłąk Michał, Matuszczyk Piotr, Sokołowski Tomasz, Czołkos Filip, Hombek-Zabawa Mateusz, Sendal Michał, Wyrwa Jakub, Valchuk Oleksandr, Parkitny Alan, Ploch Szymon, LiushynMaksym
ubyli:
Mizia Alex, Jaskuła Damian, Zug Michał - nie wznowili treningów
Smoliński Maciej, Dudek Filip - kontuzje
przybyli:
Wiktor Bartłomiej, Franciszek Hondzel
Alan Parkitny - Sporting Lubliniec
Maksym Liushyn - Start Dobrodzień
Szymon Ploch - Stal Zawadzkie
=======================================================================
Informacje z meczów i sparingów również na www.facebook.com/Akademia-OKS-Olesno-578659679002939