Trampkarze

       TERMINARZ rundy wiosennej Opolskiej Ligi Trampkarzy sezonu 2023/2024

kolejka 1

 8.03.2024 godz.15,30    OKS- Polonia Nysa           8:0  / Gliński-5, Obłąk-2,Lerche/

kolejka 2

15.03.2024 godz.18,00   Odra II Opole - OKS          1:0

kolejka 3

22.03.2024 godz.15,30    OKS - Stal Brzeg              4:1 / Gliński-2,Płoch,Tobiś/

kolejka 4

27.03.2024 godz.17,30   Śląsk Łubniany - OKS      1:4 / Gliński-3,Ploch/

kolejka 5

 2.04.2024 godz.13,00    OKS- MKS Gogolin           2:0 / Gliński-2/

kolejka 6

 5.04.2024 godz.17,00   OKS- Start Namysłów       2:1 /Gliński,Matyszczak/

kolejka 7

12.04.2024 godz.17,30   Rodło Opole - OKS           1:6 / Gliński-3,Przyklenk-3/  - mecz rozegrano w Oleśnie

kolejka 8

19.04.2023 godz.18,00    Polonia Nysa - OKS         0:8 / Gliński-4,Ploch-2,Kościelny-2/

kolejka 9

26.04.2024 godz.18,00    OKS - Odra II Opole

kolejka 10

10.05.2024 godz.18,00    OKS - Start Namysłów

kolejka 11

17.05.2024 godz.18,00   OKS - Śląsk Łubniany

kolejka 12

24.04.2024 godz.18,00   MKS Gogolin - OKS

kolejka 13

31.05.2024 godz. 18,00   Start Namysłów - OKS

kolejka 14

 7.06.2024 godz. 18,00   OKS - Rodło Opole / mecz w Opolu/

Strzelcy bramek:

1. Michał Gliński      - 20

2.Szymon Płoch         - 4

3. Mikołaj Przyklenk  - 3

4. Michał Obłąk         -  2

   Szymon Kościelny -  2  

6. Hubert Lerche       -  1

    Mateusz Tobiś      -  1

   Piotr Matuszczyk   - 1

Tabela rozgrywek:  Trampkarz "OLT - RUNDA WIOSENNA"
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 OKS OLESNO 8 21 7 0 1 34:5
2 NKS START NAMYSŁÓW 7 16 5 1 1 26:7
3 ŁDMT LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 8 16 5 1 2 30:10
4 MKS GOGOLIN 8 13 4 1 3 23:13
5 OKS ODRA II OPOLE 7 9 2 3 2 14:14
6 UKS RODŁO OPOLE 7 6 2 0 5 9:27
7 KS POLONIA NYSA 8 4 1 1 6 6:42
8 BTP STAL BRZEG 7 1 0 1 6 8:32

trener: Krzysztof Meryk

Kierownik drużyny: Andrzej Wiecha

Bramkarze: Ledwig Alexander, Wiktor Bartłomiej, Hądzel Franciszek

Zawodnicy z pola: Więcław Igor, Poka Mateusz, Kotarski Szymon, Gliński Michał, Kościelny Szymon, Przyklenk Mikołaj, Lerche Hubert, Tobiś Mateusz, Wiktor Wojciech, Flak Maciej, Piecuch Jakub, Obłąk Michał, Matuszczyk Piotr, Sokołowski Tomasz, Czołkos Filip, Hombek-Zabawa Mateusz, Sendal Michał, Wyrwa Jakub, Valchuk Oleksandr, Parkitny Alan, Ploch Szymon, Liushyn Maksym

ubyli:

Mizia Alex, Jaskuła Damian, Zug Michał - nie wznowili treningów

Smoliński Maciej, Dudek Filip - kontuzje

przybyli:

Wiktor Bartłomiej, Franciszek Hondzel

Alan Parkitny - Sporting Lubliniec

Maksym Liushyn - Start Dobrodzień

Szymon Ploch - Stal Zawadzkie

=======================================================================

Informacje z meczów i sparingów również na www.facebook.com/Akademia-OKS-Olesno-578659679002939

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?