Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
2:4
Start Jełowa
Hetman Byczyna
2:2
LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
MKS Wołczyn
2:3
Wiking Opole
START DOBRODZIEŃ
1:0
Żubry Smarchowice
LZS Mechnice
3:3
Orzeł Źlinice
KS Krasiejów
0:1
Victoria Dobrzyń
SKF TOR Dobrzeń Wielki
2:1
Unia Kolonowskie
LZS Ligota Turawska
5:1
ZKS Motor Praszka
LZS Kuniów
3:1
Polonia Karłowice
1. FC Chronstau-Chrząstowice
2:1
Stobrawa Ligota Dolna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
2:2
MKS Wołczyn
Wiking Opole
3:0
LZS Kuniów
Unia Kolonowskie
1:2
LZS Mechnice
Żubry Smarchowice
1:0
Victoria Dobrzyń
START DOBRODZIEŃ
3:3
Śląsk Łubniany
Start Jełowa
8:1
Hetman Byczyna
Polonia Karłowice
2:3
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Orzeł Źlinice
4:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Stobrawa Ligota Dolna
2:1
KS Krasiejów
LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
1:1
LZS Ligota Turawska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
5:0
Żubry Smarchowice
Hetman Byczyna
3:3
START DOBRODZIEŃ
MKS Wołczyn
1:2
LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
LZS Kuniów
4:1
ZKS Motor Praszka
Victoria Dobrzyń
1:1
Stobrawa Ligota Dolna
LZS Mechnice
4:0
Polonia Karłowice
LZS Ligota Turawska
2:3
Start Jełowa
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:4
Unia Kolonowskie
KS Krasiejów
0:2
Orzeł Źlinice
SKF TOR Dobrzeń Wielki
4:0
Wiking Opole
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
0:0
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Śląsk Łubniany
4:2
Hetman Byczyna
Polonia Karłowice
3:3
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Start Jełowa
7:1
MKS Wołczyn
START DOBRODZIEŃ
0:3
LZS Ligota Turawska
Wiking Opole
2:1
LZS Mechnice
LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
3:0
LZS Kuniów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
0:1
Żubry Smarchowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
1:3
LZS Ligota Turawska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
4:7
Hetman Byczyna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
1:2
LZS Kuniów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF TOR Dobrzeń Wielki
11:0
Hetman Byczyna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
2:3
LZS Mechnice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
Hetman Byczyna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
- : -
KS Krasiejów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości