Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Silesius Kotórz Mały
3:2
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Radawie
0:2
Victoria Żyrowa
LZS Odra Kąty Opolskie
1:3
LZS Dąbrówka Górna
KS Szczedrzyk
1:3
SSKS Stal Zawadzkie
LZS Unia Raszowa-Daniec
1:1
LKS Sokoły Bierdzany
LKS Adamietz Kadłub
5:1
LZS Sokół Leśnica
LKS Rzemiosło Dziewkowice
3:1
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
LKS Groszmal Opole
1:2
LZS Błękitni Jaryszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Sokół Leśnica
1:7
Victoria Żyrowa
LZS Błękitni Jaryszów
3:1
KS Szczedrzyk
SSKS Stal Zawadzkie
0:2
LKS Rzemiosło Dziewkowice
LZS Dąbrówka Górna
1:2
LKS Silesius Kotórz Mały
LZS GKS Izbicko-Otmice
3:0
LZS Unia Raszowa-Daniec
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
9:1
LZS Radawie
LKS Sokoły Bierdzany
3:0
LKS Groszmal Opole
LKS Adamietz Kadłub
4:0
LZS Odra Kąty Opolskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Silesius Kotórz Mały
1:0
LKS Adamietz Kadłub
Victoria Żyrowa
3:0
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
LZS Odra Kąty Opolskie
6:0
LZS Sokół Leśnica
KS Szczedrzyk
3:3
LKS Sokoły Bierdzany
LZS Unia Raszowa-Daniec
4:2
LZS Dąbrówka Górna
LZS Radawie
2:2
SSKS Stal Zawadzkie
LKS Rzemiosło Dziewkowice
2:2
LZS Błękitni Jaryszów
LKS Groszmal Opole
1:0
LZS GKS Izbicko-Otmice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SSKS Stal Zawadzkie
1:0
Victoria Żyrowa
LZS Dąbrówka Górna
1:2
LKS Groszmal Opole
LZS Błękitni Jaryszów
4:2
LZS Radawie
LZS Odra Kąty Opolskie
2:3
LKS Silesius Kotórz Mały
LKS Adamietz Kadłub
3:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS GKS Izbicko-Otmice
3:0
KS Szczedrzyk
LZS Sokół Leśnica
1:3
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
LKS Sokoły Bierdzany
3:3
LKS Rzemiosło Dziewkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
2:2
LZS Błękitni Jaryszów
LKS Silesius Kotórz Mały
2:1
LZS Sokół Leśnica
KS Szczedrzyk
2:1
LZS Dąbrówka Górna
LZS Unia Raszowa-Daniec
1:0
LZS Odra Kąty Opolskie
LZS Radawie
0:4
LKS Sokoły Bierdzany
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
1:4
SSKS Stal Zawadzkie
LKS Rzemiosło Dziewkowice
0:4
LZS GKS Izbicko-Otmice
LKS Groszmal Opole
2:2
LKS Adamietz Kadłub
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Silesius Kotórz Mały
1:5
LZS Unia Raszowa-Daniec
LKS Sokoły Bierdzany
3:0
Victoria Żyrowa
LZS Dąbrówka Górna
5:2
LKS Rzemiosło Dziewkowice
LZS Błękitni Jaryszów
6:3
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
LZS Odra Kąty Opolskie
0:2
LKS Groszmal Opole
LKS Adamietz Kadłub
2:2
KS Szczedrzyk
LZS GKS Izbicko-Otmice
6:4
LZS Radawie
LZS Sokół Leśnica
2:2
SSKS Stal Zawadzkie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
5:2
LZS GKS Izbicko-Otmice
SSKS Stal Zawadzkie
2:1
LZS Błękitni Jaryszów
KS Szczedrzyk
0:2
LZS Odra Kąty Opolskie
LZS Unia Raszowa-Daniec
5:0
LZS Sokół Leśnica
LZS Radawie
2:4
LZS Dąbrówka Górna
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
0:6
LKS Sokoły Bierdzany
LKS Rzemiosło Dziewkowice
3:1
LKS Adamietz Kadłub
LKS Groszmal Opole
2:1
LKS Silesius Kotórz Mały
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Silesius Kotórz Mały
1:0
KS Szczedrzyk
LZS Dąbrówka Górna
0:2
Victoria Żyrowa
LZS Odra Kąty Opolskie
1:2
LKS Rzemiosło Dziewkowice
LZS Unia Raszowa-Daniec
1:1
LKS Groszmal Opole
LZS GKS Izbicko-Otmice
3:1
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
LZS Sokół Leśnica
2:3
LZS Błękitni Jaryszów
LKS Sokoły Bierdzany
5:0
SSKS Stal Zawadzkie
LKS Adamietz Kadłub
5:2
LZS Radawie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
- : -
LKS Adamietz Kadłub
SSKS Stal Zawadzkie
- : -
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Błękitni Jaryszów
- : -
LKS Sokoły Bierdzany
KS Szczedrzyk
- : -
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Radawie
- : -
LZS Odra Kąty Opolskie
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
- : -
LZS Dąbrówka Górna
LKS Rzemiosło Dziewkowice
- : -
LKS Silesius Kotórz Mały
LKS Groszmal Opole
- : -
LZS Sokół Leśnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Silesius Kotórz Mały
- : -
LZS Radawie
LZS Odra Kąty Opolskie
- : -
Victoria Żyrowa
LZS GKS Izbicko-Otmice
- : -
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Dąbrówka Górna
- : -
SSKS Stal Zawadzkie
LZS Unia Raszowa-Daniec
- : -
LKS Rzemiosło Dziewkowice
LKS Adamietz Kadłub
- : -
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
LZS Sokół Leśnica
- : -
LKS Sokoły Bierdzany
LKS Groszmal Opole
- : -
KS Szczedrzyk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
- : -
LKS Silesius Kotórz Mały
SSKS Stal Zawadzkie
- : -
LKS Adamietz Kadłub
LZS Błękitni Jaryszów
- : -
LZS Dąbrówka Górna
KS Szczedrzyk
- : -
LZS Sokół Leśnica
LZS Radawie
- : -
LZS Unia Raszowa-Daniec
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
- : -
LZS Odra Kąty Opolskie
LKS Sokoły Bierdzany
- : -
LZS GKS Izbicko-Otmice
LKS Rzemiosło Dziewkowice
- : -
LKS Groszmal Opole
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Unia Raszowa-Daniec
- : -
Victoria Żyrowa
LKS Silesius Kotórz Mały
- : -
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
LZS Dąbrówka Górna
- : -
LKS Sokoły Bierdzany
LZS Odra Kąty Opolskie
- : -
SSKS Stal Zawadzkie
KS Szczedrzyk
- : -
LKS Rzemiosło Dziewkowice
LKS Adamietz Kadłub
- : -
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Sokół Leśnica
- : -
LZS GKS Izbicko-Otmice
LKS Groszmal Opole
- : -
LZS Radawie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
- : -
LKS Groszmal Opole
LZS GKS Izbicko-Otmice
- : -
LZS Dąbrówka Górna
SSKS Stal Zawadzkie
- : -
LKS Silesius Kotórz Mały
LZS Błękitni Jaryszów
- : -
LZS Odra Kąty Opolskie
LZS Radawie
- : -
KS Szczedrzyk
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
- : -
LZS Unia Raszowa-Daniec
LKS Sokoły Bierdzany
- : -
LKS Adamietz Kadłub
LKS Rzemiosło Dziewkowice
- : -
LZS Sokół Leśnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Silesius Kotórz Mały
- : -
LZS Błękitni Jaryszów
KS Szczedrzyk
- : -
Victoria Żyrowa
LZS Odra Kąty Opolskie
- : -
LKS Sokoły Bierdzany
LZS Unia Raszowa-Daniec
- : -
SSKS Stal Zawadzkie
LKS Adamietz Kadłub
- : -
LZS GKS Izbicko-Otmice
LZS Sokół Leśnica
- : -
LZS Dąbrówka Górna
LKS Rzemiosło Dziewkowice
- : -
LZS Radawie
LKS Groszmal Opole
- : -
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
- : -
LKS Rzemiosło Dziewkowice
SSKS Stal Zawadzkie
- : -
LKS Groszmal Opole
LZS Dąbrówka Górna
- : -
LKS Adamietz Kadłub
LZS Błękitni Jaryszów
- : -
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Radawie
- : -
LZS Sokół Leśnica
LZS GKS Izbicko-Otmice
- : -
LZS Odra Kąty Opolskie
KS Unia II Żywocice-Krapkowice
- : -
KS Szczedrzyk
LKS Sokoły Bierdzany
- : -
LKS Silesius Kotórz Mały
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości